Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות כלכלית בהחלפת קיאה ספורטאז (נערכה כותרת חסרת תוכן עניני)

FLaW
שימו לב! השרשור הזה בן 2650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

זוג+1 כרגע מתניידים על קיה ספורטג' יורבן (1.6) שנת 2015.

רוב הנסיעות שלנו הם נסיעות קצרות בתוך העיר, הרכב כרגע בן שנה עם פחות מ 9K ק"מ.

עלה במוחנו הרעיון למכור את הרכב ולהשתנמך לאיזה סופר מיני יד שניה (הכיוון הוא פיג'ו 208 1.2T). את ההפרש בין המכירה לקניה נכניס לבנק ואולי בהמשך נשתמש בו למשהו אחר, בנוסף לזה יש את כל עניין החיסכון על הדלק והביטוח, שאני לא בטוח שמדובר בהפרש משמעותי בקילומטרז' נמוך כמו שלנו.

על פניו זה נשמע רעיון טוב, מצד שני נראה לי די מבאס לעבור פתאום לאוטו כזה קטן ויש לי מעט ספקות לגבי העם הוא יתאים לנו כמשפחה, יש תכנונים להרחיב את המשפחה בעוד כשנתיים שלוש לפחות (אלא עם כן יקרו תאונות לפני).

אשמח לשמוע את דעתכם על המהלך, הגיוני כלכלית, הגיוני בכלל לעשות דבר כזה? או שבכלל נצא מופסדים מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי, כלכלית אתה תפסיד הכי הרבה עכשיו, ואז תקנה רכב חדש שגם הוא יספוג את ירידת הערך הכי גדולה.

את הרכב שלך תמכור בסכום שבין 100 ל 110 אלף שקל, במקסימום הכי אופטימי.

הפיג'ו תעלה לך 83.0 אלף על הכביש.

עכשיו תגיד אם בשביל 17.0 - 27.0 אלף שקל זה שווה לך.

אם כבר מהלך לחסוך בכסף, תחפש רכב משומש ב 40.0 אלף שקל ואת ההפרש תשמור בצד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף ציפור אחת ביד מאשר 2 על העץ

אם תמכור תפסיד הרבה, אם תמכור יותר מאוחר, תפסיד עוד יותר הרבה

לדעתי עדיף לצמצם הפסדים

וגם, עקב המעבר החד והרצון להשאר ברכב נוח, לא הייתי הולך על סופר מיני, 4-5 שנים אחורה יש רכבים משפחתיים בסביבות הסכום שציינת ואפילו פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, לא בציניות, מה חשבתם כשקניתם את האוטו?

ברור לך שמה שלא תעשה עכשיו, זה רק לצמצם נזקים.

הטעות [מהבחינה הכלכלית בלבד] נעשתה כבר ברכישה של הקיה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשבנו? אישה שרצתה ג'יפ... עוד פעם אין לנו בעייה כלכלית להחזיק את האוטו וכשקנינו אותו ידענו בדיוק לאן אנחנו נכנסים וירידת הערך הייתה חלק מהעניין. פשוט עכשיו אחרי שנה הבנו שאין לנו כל כך צורך באוטו כזה גדול שלא לדבר זללן דלק. העדפה שלי כרגע היא לקנות אוטו בן שנה שנתיים שעדיין יהיה תחת אחריות מצד אחד ומצד שני שכבר ספג את ירידת הערך הגדולה. מעדיף רכב תחת אחריות מכיוון שנכוותי כבר פעמיים מרכבים יד שניה שנקנו ע"פ "הספר" ככה שרכב תחת אחריות ייתן לי קצת שקט נפשי וזה שווה לי כרגע מעל כל סכום של כסף

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעת כתיבת שורות אלה מוצעים למכירה לא פחות מ-65 כלים מהדגם שיש לך. אם תרצה למכור במהירות יחסית תקבל כ-100000 ש"ח.

הדגם שאתה רוצה לרכוש כמעט לא קיים בשוק, ולא בטוח שתמצא אחת במחיר שהגדרת.

מכל הבלגן יתכן שישארו לך 20000 ש"ח בצד - עכשיו תחליט אם כדאי לך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון בשבילך,

מכיוון שאתה לא בלחץ מכל סוג שהוא, פרסם אתה אוטו שלך ב 110.0 אלף שקל.

מכרת - לך תקנה משהו קטן.

לא מכרת או שאתה מבין שהמחיר הריאלי לאוטו שלך הוא 95.0 - 100.0 אלף - אל תמכור.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעת כתיבת שורות אלה מוצעים למכירה לא פחות מ-65 כלים מהדגם שיש לך. אם תרצה למכור במהירות יחסית תקבל כ-100000 ש"ח.

הדגם שאתה רוצה לרכוש כמעט לא קיים בשוק, ולא בטוח שתמצא אחת במחיר שהגדרת.

מכל הבלגן יתכן שישארו לך 20000 ש"ח בצד - עכשיו תחליט אם כדאי לך.

זהו שאין לי שום לחץ למכור מהר יחסית, לא נעול עדיין על שום רכב הפג'ו פשוט כרגע נראה כאופציה טובה. יש גם את העניין של החסכון בעלויות ביטוח ודלק בדקתי עכשיו עליות ביטוח לפיג'ו יש פער של 2000 ש"ח לטובתה לאומת מה שאני משלם עכשיו,ואני מאמין שגם עלויות הדלק יחתכו בחצי, הספורטג' עושה ביום טוב 1 ל 8.

Disco זה גם פחות או יותר מה שחשבנו לעשות לפרסם את הרכב במחיר מחירון כולל שקלול ולבדוק איזה הצעות נקבל במידה ותהיה הצעה מספיק טובה ללכת על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכם אתה דיסקו!

אולי אפשר גם לנסות 115

יש בישראל לא מעט פריקים של "קילומטארז' נמוך" שמוכנים להוסיף אי - אלו אלפים עבור כזה אקזמפלר

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על הצורה הישנה, נכון?

כמה שהאוטו מבוקש ועל פניו שוק מטורף מאוד קשה למכור- היצע ענק

חבר שלי ניסה למכור לפני חודש את החדשה חצי שנה על הכביש [19 אלף ק"מ] הציעו לו הכי הרבה 110

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שזה משנה ברכב בן שנה אם זה 9 אלף קילומטר או 20? שואל ברצינות כי בחיים לא החזקתי רכב חדש

חוץ מזה, למכור אותה ב 110 יהיה קשה. במיוחד כשיש את הקיה נירו בסביבה שצריכת הדלק שלה ב 50 אחוז טובה יותר.

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לומר שקשה לי להבין את ההיגיון - את הירידת ערך הגדולה כבר הרכב חטף - מפה הירידה תתמתן , אם הנסועה היא נסועה של 9,000 קילומטר בשנה הצריכת דלק גם ככה לא צריכה להיות פרמטר ראשון מכיוון שהרכב נוסע מעט מאוד וההפרש יהיה קטן..לכן לדעתי האישית תשאירו את הקיה לפחות עוד שנה-שנתיים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ינסה להסביר את ההיגיון.

לפני שנה המשפחה גדלה והחלטנו לעבור לרכב שיותר גדול מהקליאו שהייתה לנו, האישה תמיד רצתה "ג'יפ" אז זרמתי איתה, בנוסף הספורטג' הייתה עסקה טובה גם יחסית למשפחתיות. כשקנינו את הרכב היינו מודעים לעניין ירידת הערך והבנו שלקנות רכב חדש זה לא בדיוק חכם כלכלית. עברה מאז שנה עשינו קצת חושבים וראינו שיש לנו רכב ששווה x כסף, הרכב הזה בקושי נוסע והבנו שאין לנו בעיה כרגע להסתפק ברכב קטן יותר וזול יותר. ההגיון שלנו אומר שאם נמכור את הרכב הזה ונקנה משהו זול יותר בהפרש פשוט נוכל להשתמש לדברים אחרים.

ואני לא ישקר הספוראג' הוא רכב מצויין אבל משעמם ולעבור לרכב קטן יותר עם קצת יותר פלפל גורם לבלוטת החשק לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...