Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא רפידות בלם מאירופה

שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, ברכב שלי הרפידות הקדמיות עומדות להיגמר (עוד כ10 אלפים קילומטרים שזה הרבה אבל רוצה כבר לנצל את ההזדמנות לשדרג) ורציתי להזמין מדמון טוויקס רפידות של ebc, יש לי שתי שאלות:

1. יש רפידות yellow stuff וgreen stuff, הצהובות עולות 72 יורו (יעצר במכס) והירוקות עולות 60 יורו (לא ייעצר), עד כמה ההבדל ביניהם גדול?

2. איך אני יכול לברר אם יש להן אישור של משרד התחבורה (הבנתי שהוא הכרחי לכניסה של רכיבי בלימה לרכב) ?

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא פרודו? ג'וריד עושים רפידות קרמיות טובות ולא יקרות במיוחד. EBC ירוק אלה רפידות פשוטות. ההבדל כמו בין 208 רגילה לGTI.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגמים מומלצים יש לרכבים שלנו בפחות מ75 דולר (כדי שלא יתקע במכס)? מאיפה כדאי להזמין? ואיך אני בודק לאיזה דגמים יש אישור של משרד התחבורה?

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שרפידות ברקס, במידה ויעצרו במכס - הסיכוי שלך לשחרר אותן שואף ל 0 ולא משנה כמה הם עלו.

זה חלק בטיחותי שמצריך אינספור אישורים ובירוקרטיה שלא שווה את הרפידות שאתה מזמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לפרט, אתה יכול לראות את זה באתר של משרד התחבורה\חיפוש קצרצר בגוגל.

זה מסכת גיהינום , רפידות בלם לא ברשימה של שחרור מהיר.

בגדול חלקים בטיחותיים מצריכים אישור משרד התחבורה, אישור מוסך שלא ששים לתת לך אותו, הליכה למכס , התרוצציות מיותרות.

ובחיפוש באינטרנט מסתבר שגם המכס וגם משרד התחבורה לא בדיוק נמצאים כדי לענות לך מה שמקשה עוד יותר.

אני הזמנתי תושבות מנוע והן חיכו לאישור בערך כשבוע, אז גם המשלוח שלך שאמור להיות מהיר לא יהיה מהיר כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה אישור אחד של משרד התחבורה שלא אישרו לי. זה לקח באמת כשבוע. לא הייתי צריך להגיע למכס.

עדיף לקנות בארץ רפידות בכל מקרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לפרט, אתה יכול לראות את זה באתר של משרד התחבורה\חיפוש קצרצר בגוגל.

זה מסכת גיהינום , רפידות בלם לא ברשימה של שחרור מהיר.

בגדול חלקים בטיחותיים מצריכים אישור משרד התחבורה, אישור מוסך שלא ששים לתת לך אותו, הליכה למכס , התרוצציות מיותרות.

ובחיפוש באינטרנט מסתבר שגם המכס וגם משרד התחבורה לא בדיוק נמצאים כדי לענות לך מה שמקשה עוד יותר.

אני הזמנתי תושבות מנוע והן חיכו לאישור בערך כשבוע, אז גם המשלוח שלך שאמור להיות מהיר לא יהיה מהיר כלל.

אני לא יודע איך זה קרה לך אבל לדעתי תושבת מנוע זה לא חלק בטיחותי והוא עובר בשחרור מהיר אלא אם הזמנת מעל 75 דולר ונאלצת לשלם מיסים אחרים גם כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיש החכם הזה לא סובל דיחוי לפעמים. אני מודע לכל צעד שאני עושה. דרך אגב גם התושבות העליונות מהם זולות בלפחות 200 שקלים מהארץ.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיעלב, אבל עצה ממש אבל ממש גרועה ולא מועילה ומסוכנת.

חיפוש קצרצר באינטרנט יעלה לך את מסכת הגהנום למי שעושה את זה ונתפס במכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...