Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא רפידות בלם מאירופה

שימו לב! השרשור הזה בן 2424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תיעלב, אבל עצה ממש אבל ממש גרועה ולא מועילה ומסוכנת.

חיפוש קצרצר באינטרנט יעלה לך את מסכת הגהנום למי שעושה את זה ונתפס במכס.

אני לא מדבר על כתיבת 60$ על חלק שעולה 600$, אבל אם העלות היא לצורך העניין 65$ והמשלוח הוא 80$ (מקרה שקורה לי בזה הרגע) אפשר לבקש מהמוכר לא לרשום את עלות המשלוח, או להוריד קצת מהערך.

חוץ מזה על איזו מסכת גיהנום אתה מדבר בדיוק? איך זו אשמתו של מקבל המשלוח מה המוכר בחר לרשום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהמוצר נשלח, הגיע לארץ ונתפס, את אף אחד לא מעניין המוכר...מכירים אותך, אתה זה שתצטרך להסביר לשכנע ולשחרר את החבילה, לא המוכר.

כמו כן צריך גם לדאוג שמה שרשום על החבילה יופיע במדויק בקבלה כי אם יבקשו ממך קבלה אז אתה בצרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, "צרות", תרחיבו מה זה צרות.

וגם איך בדיוק החבילה יכולה להתפס אם רשום עליה ערך נמוך מ 75$?

אפילו אם עוצרים אותה לבדיקה, מזהים את החלק, בודקים בגוגל ורואים שהוא שווה נניח 65$, למה שיעצרו את החבילה?

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על כתיבת 60$ על חלק שעולה 600$, אבל אם העלות היא לצורך העניין 65$ והמשלוח הוא 80$ (מקרה שקורה לי בזה הרגע) אפשר לבקש מהמוכר לא לרשום את עלות המשלוח, או להוריד קצת מהערך.

חוץ מזה על איזו מסכת גיהנום אתה מדבר בדיוק? איך זו אשמתו של מקבל המשלוח מה המוכר בחר לרשום?

זו עצה מיותרת.

65$ ערך הטובין + 80$ משלוח שהם 145$ ביחד - אין מכס כי השילוח לא נחשב כשערך הפריט נמוך מ- 75$.

80$ ערך הטובין + 65$ משלוח שהם 145$ ביחד - יש מכס על כל הסכום כי ערך הפריט גבוה מ- 75$.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו עצה מיותרת.

65$ ערך הטובין + 80$ משלוח שהם 145$ ביחד - אין מכס כי השילוח לא נחשב כשערך הפריט נמוך מ- 75$.

80$ ערך הטובין + 65$ משלוח שהם 145$ ביחד - יש מכס על כל הסכום כי ערך הפריט גבוה מ- 75$.

אתה בטוח בזה ב 100%? הייתי תחת הרושם שכל עוד בחשבונית רשום משהו מעל 75$ - יש מכס.

עריכה:

מסתבר שאתה צודק, טוב לדעת. חוסך לי הרבה כאב ראש :)

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

סורי על ההקפצה, מה נסגר? בסוף הוזמנו?נתפסו במכס?עברו?איזה אישורים היה צריך להביא במידה ונעצר(אני בדיוק רוצה להזמין רפידות קראמיות ללאון שלי,70 יורו ויש אפשרות לרשום רק את המחיר של המוצר ללא שילוח ולנפק חשבונית גם שתגיע בחבילה למען הסר ספק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי על ההקפצה, מה נסגר? בסוף הוזמנו?נתפסו במכס?עברו?איזה אישורים היה צריך להביא במידה ונעצר(אני בדיוק רוצה להזמין רפידות קראמיות ללאון שלי,70 יורו ויש אפשרות לרשום רק את המחיר של המוצר ללא שילוח ולנפק חשבונית גם שתגיע בחבילה למען הסר ספק)

אין בעיה להזמין רפידות מחו"ל וכל מי שאומר לך אחרת פשוט חי בסרט משמועות לפני כמה שנים..

אני ייבאתי בחודשיים האחרונים פעמיים רפידות בלם גם קדימה גם אחורה , של ברמבו , בנוסף ייבאתי גם צלחות בלם קדמיות ואחריות מחו"ל הכל דרך EBAY.

בפעם הראשונה ברפידות הקדמיות הן נשלחו אליי כקיט של סט צלחות קדימה של ברמבו + סט רפידות קדימה של ברמבו.

הן נשלחו אליי באמצעות UPS. החבילה נעצרה במכס לבדיקה , לא הייתי צריך לעשות כלום , לאחר יומיים החבילה קיבלה אישור של "מפקח משרד התחבורה" ומה ששילמתי היה האישור משרד התחבורה של 100 ומשהו ש"ח ואת המיסים.. וזהו קיבלתי את החבילה.

בפעם השניה שהזמנתי את הרפידות אחורה , הזמנתי ממוכר מבריטניה ,ביקשתי ממנו להצהיר 50$ .. החבילה הגיע לדואר (תוך שבוע וחצי) ללא תשלום של שום מכס/עמלת בדיקה של משרד התחבורה או כל מיני אישורים ובדיקות.

שים לב לפני שאתה קונה באיזו חברת משלוח המוכר מתכוון לשלוח את החבילה שלך , במידה ומדובר באחת מחברות השילוח הגדולות כמו UPS , DHL , FEDEX וכו') אני ממליץ לא להזמין או לבקש שישלח בדואר רגיל אם זה בריטניה אז ROYAL MAIL אם זה ארצות הברית אז USPS.

כשחבילה מחברות השילוח הגדולות שהזכרתי למעלה מגיעות לארץ הם עוברות ב"מסלול אדום" של המכס.

שם כל חבילה וכל ניירת שמגיעה לארץ נבדקת בקפדנות בידי העובדים ומוגשים למכס , והסיכוי לצאת ללא תשלום או בדיקה הוא בערך הסיכוי שלך לזכות בלוטו..

אין מה לעשות בדואר רגיל מגיעות 100,000 חבילות במכולה , ורק מספר מצומצם של חבילות נעצרות לצורך בדיקה ושיחרור , החבילות שמגיעות בדואר רגיל מגיעות ללא ניירת נוספת כמו ב-USPS , FEDEX , DHL , הם מגיעות רק עם הנפקה של תווית משלוח על החבילה ערך ומה יש בחבילה.

אתן דוגמא הכי פשוטה.

הזמנתי שבוע שעבר 2 ברגים קטנים למסך של הרכב (היה חסר שם בורג והיו רעשים) אז קניתי כבר זוג חדשים ב-2 דולר לבורג.

לא הצלחתי להשיג בארץ ולא בארצות הברית את המק"ט של הבורג , בסוף הצלחתי למצוא אותו באירופה , המוכר שלח את החבילה ב-DHL , הגיעה לארץ תוך 3 ימים , כשזה הגיע לארץ ל-DHL זה מסומן כ"חלקי חילוף לרכב" ולכן החבילה חייבת לעבור ולקבל אישור של מפקח משרד התחבורה שנמצא 3 פעמים בשבוע , ראשון , שלישי , וחמישי , ועלות האישור היא 100 ומשהו ש"ח..

גם אם מדובר בברגים אתה מבין ?? בורג קטן בגודל של ציפורן.

מכאן והלאה תבין את המסקנה לבד :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה להזמין רפידות מחו"ל וכל מי שאומר לך אחרת פשוט חי בסרט משמועות לפני כמה שנים..

אני ייבאתי בחודשיים האחרונים פעמיים רפידות בלם גם קדימה גם אחורה , של ברמבו , בנוסף ייבאתי גם צלחות בלם קדמיות ואחריות מחו"ל הכל דרך EBAY.

בפעם הראשונה ברפידות הקדמיות הן נשלחו אליי כקיט של סט צלחות קדימה של ברמבו + סט רפידות קדימה של ברמבו.

הן נשלחו אליי באמצעות UPS. החבילה נעצרה במכס לבדיקה , לא הייתי צריך לעשות כלום , לאחר יומיים החבילה קיבלה אישור של "מפקח משרד התחבורה" ומה ששילמתי היה האישור משרד התחבורה של 100 ומשהו ש"ח ואת המיסים.. וזהו קיבלתי את החבילה.

בפעם השניה שהזמנתי את הרפידות אחורה , הזמנתי ממוכר מבריטניה ,ביקשתי ממנו להצהיר 50$ .. החבילה הגיע לדואר (תוך שבוע וחצי) ללא תשלום של שום מכס/עמלת בדיקה של משרד התחבורה או כל מיני אישורים ובדיקות.

שים לב לפני שאתה קונה באיזו חברת משלוח המוכר מתכוון לשלוח את החבילה שלך , במידה ומדובר באחת מחברות השילוח הגדולות כמו UPS , DHL , FEDEX וכו') אני ממליץ לא להזמין או לבקש שישלח בדואר רגיל אם זה בריטניה אז ROYAL MAIL אם זה ארצות הברית אז USPS.

כשחבילה מחברות השילוח הגדולות שהזכרתי למעלה מגיעות לארץ הם עוברות ב"מסלול אדום" של המכס.

שם כל חבילה וכל ניירת שמגיעה לארץ נבדקת בקפדנות בידי העובדים ומוגשים למכס , והסיכוי לצאת ללא תשלום או בדיקה הוא בערך הסיכוי שלך לזכות בלוטו..

אין מה לעשות בדואר רגיל מגיעות 100,000 חבילות במכולה , ורק מספר מצומצם של חבילות נעצרות לצורך בדיקה ושיחרור , החבילות שמגיעות בדואר רגיל מגיעות ללא ניירת נוספת כמו ב-USPS , FEDEX , DHL , הם מגיעות רק עם הנפקה של תווית משלוח על החבילה ערך ומה יש בחבילה.

אתן דוגמא הכי פשוטה.

הזמנתי שבוע שעבר 2 ברגים קטנים למסך של הרכב (היה חסר שם בורג והיו רעשים) אז קניתי כבר זוג חדשים ב-2 דולר לבורג.

לא הצלחתי להשיג בארץ ולא בארצות הברית את המק"ט של הבורג , בסוף הצלחתי למצוא אותו באירופה , המוכר שלח את החבילה ב-DHL , הגיעה לארץ תוך 3 ימים , כשזה הגיע לארץ ל-DHL זה מסומן כ"חלקי חילוף לרכב" ולכן החבילה חייבת לעבור ולקבל אישור של מפקח משרד התחבורה שנמצא 3 פעמים בשבוע , ראשון , שלישי , וחמישי , ועלות האישור היא 100 ומשהו ש"ח..

גם אם מדובר בברגים אתה מבין ?? בורג קטן בגודל של ציפורן.

מכאן והלאה תבין את המסקנה לבד :)

האם צריך אישור מיוחד לייבא? כי אני הגעתי דרך גוגל לכל מיני טפסים כאלה של בקשה לייבוא מחו"ל, גם אם אני לא איזה סוחר או משהו...זה מתייחס כביכול לצרכנים פרטיים. אבל אני יודע שאנשים מזמינים חלקי חילוף גם בלי הטופס הזה. פשוט נכנסים לאיביי ומזמינים. אז מה פשר הטופס הזה?

החכמתי בנוגע לחברות שאתה כן ממליץ לוודא את המשלוח דרכן.

מה הכוונה בדואר רגיל? זה פשוט ייקח יותר זמן מחברת שילוח וזהו? זה גם מגיע בסוף בדואר רשום לדלת, נכון?

אז אם לסכם את דבריך, אין בכלל בעיה לייבא גם ברקסים, אפילו שזה נכלל בחלקים שכביכול כן אמורים להיות מעוכבים...העניין הוא פשוט לחסוך את התשלום של בדיקת החלק ע"י מפקח משרד התחבורה, שכן גם כאשר הפריט נעצר במכס, הוא ישוחרר ללא כל בעיה, לפחות כאשר מדובר בברקסים ולא מנוע קומפלט. האמנם?

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוקיות לדברים האלה.

אתה יכול להזמין וזה יגיע מבלי בעיה, זה יכול להיעצר במכס ויעשו לך את המוות + תשלומים מפה עד ללפלנד.

רפובליקת בננות, אתה צריך להחליט מה שווה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן דואר רגיל, רשום, בשום אופן לא חברת שילוח מהיר.

זו לא חבילה גדולה, שיצהיר ערך של -60-50$ וירשום שזה pads

ולא

Car break pads

ככה אולי יעבור מתחת לרדאר, אני מקווה.

רפובליקת טימטום, את הבננות תשאיר לאפריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור מגרמניה, אני אבקש ממנו להצהיר 50$ על החבילה ושירשום באמת PADS, השאלה איזה משלוח יש להם שם בדומה לרוייל מייל, לא אכפת לי שיקח חודש עד שיגיע רק שהבבונים במכס לא יעצרו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא חוקיות ליבא כל עוד זה עומד בתקן מותר. יש רשימת תקנים באתר של משרד התחבורה רוב המותגים המובילים עומדים בתקנים אבל שווה לבדוק לפני שמזמינים סתם. בנוגע למיסוי, כמו כל מוצר אחר בהתאם למחיר תשלם מיסים. ודווקא באביזרי בטיחות ממליץ לא לשחק עם המחיר מהסיבה הפשוטה שרוב הסיכויים שזה יעצר לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא חוקיות ליבא כל עוד זה עומד בתקן מותר. יש רשימת תקנים באתר של משרד התחבורה רוב המותגים המובילים עומדים בתקנים אבל שווה לבדוק לפני שמזמינים סתם. בנוגע למיסוי, כמו כל מוצר אחר בהתאם למחיר תשלם מיסים. ודווקא באביזרי בטיחות ממליץ לא לשחק עם המחיר מהסיבה הפשוטה שרוב הסיכויים שזה יעצר לבדיקה.
יש מצב שאתה שולח לינק של רשימת התקנים?

Sent from my HUAWEI VNS-L22 using Tapatalk

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...