Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל החברות מתקלקלות, השאלה איך החברות נותנות שירות במידה וזה קרה. יאמר לזכותם של איירובוט בסניף ב״ש שנתנו למישהו במקום שואב חדש כשהבינו שאין אפשרות לתקן במקום לשקר לו ולהגיד שישלח לתיקון ולערבב אותו ולתקוע אותו חודשים. לעומת זאת ראיתי מקרים שבהם גם איירובוט התנערו מאחריות. אני לא אוהב להסתמך על האחריות הזאת ולקבל מוצר פחות טוב בהרבה יותר כסף, באופן יחסי המוצרים האלו מאוד אמינים ונדיר ששמעתי שמישהו נתקל בבעיה, גם איירובוט וגם שיאומי, הבקרת איכות שלהם מבין הקפדניות בעולם.

ובכל זאת, בת זוג של אבא שלי מחזיקה באיירובוט אצלה בבית כבר בערך 4 שנים, עבודה יומיומית, חוץ מתחזוקה שוטפת, שום דבר.

כל יום ב9 בבוקר הוא מתעורר ושואב את כל הבית, כל יומיים שלושה היא מריצה אותו גם בקומה העליונה. בערך 100 מטר רבוע כל קומה.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איירובוט 871 כשנתיים, קניתי אותו לאחר המלצה של כמה אנשים, אחד מהם הוא אחי.

אנחנו מאוד מרוצים ממנו ומהשירות של איירובוט.

במהלך התקופה נשבר לי מכסה של תא איסוף, הוחלףבחינם בנקודת שירות. כמו כן הוחלף מודול מברשת צד בחינם, בגלל הברגה של הבורג שנהרסה.

הוחלפה סוללה לפני כחודש בעלות של 285₪.

המכשיר עובד כל יום, יש לנו חתול בבית. כל המנגנון ופטנט של איירובוט פשוט נוח וקל לשימוש. ראיתי רובוטים אחרים ולא התחברתי לכל שיטת הניקיון שלהם, ניקוי מברשות, ניקוי תא אחסון.

מבחינת צורת עבודה והיכולת לחלץ את עצמו, אני לא חושב שיש לו תחרות.

חוץ מהגובה שלו, אין לו ממש חסרון.

אני אישית פירקתי אותו לגורמים והרכבתי לבד, סתם בכדי להבין איך הכל בנוי. זה כל כך פשוט שכל אחד עם מברג פיליפס יכול להחליף כל חלק ברובוט. חלקים יש בשפע, כולל אתרי אינטרנט בחו"ל.

זאת קניה לתווך ארוך, ולמחיר אין משמעות אם אתה לא מרוצה, או ניתקע בלי שירות או חלקים.

לא להתקמצן!

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא פחות מרוצה מהמדיניות של היבואן בכל הקשור לתיקונים.

ברשותי IRobot 870 שנרכש לפני שנתיים וארבעה חודשים.

בעוד ה- 770 שנרכש לפניו מפגין אמינות יפה מאוד (כמובן מלבד חלקים שהם בלאי שוטף), לצערי ב-870 מברשת הצד הפסיקה להסתובב. בעיה בלוח האם.

למרבה הצער הפתרון היחיד שהם מציעים הוא החלפת כל הרובוט באחד אחר עם אחריות של 3 חודשים במחיר של 1,590 ש"ח. חבל שהם לא מציעים פתרונות הגיוניים ללקוחות שלהם, בטח כאשר מדובר בסדרת רובוטים שעדיין ביצור.

לחלוטין לא הגיוני כאשר 876 חדש עולה כ- 2,300 עם אחריות לשנתיים, ונשארים עם 2 רובוטים ולא אחד משומש עם אחריות לשלושה חודשים. כמובן, אופציה נוספת היא לרכוש אחד משומש בהרבה פחות מזה.

סתם הוצאת קיטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם, לאחר המלצה שלכם קראתי עוד ביקורות ואכן כולם ממליצים מאוד על השואב

לכן הזמנתי את המוצר מגירבסט, אעדכן בהמשך לגבי התוצאות.

עדכון קצר:

המוצר הגיע לארץ וכרגע במכס, יצרו איתי קשר חברת המשלוחים GCX והתבקשתי לשלם סה"כ 283 ש"ח על מע"מ ודמי טיפול.

בחשבונית רשום:

216 ש"ח מע"מ רשימון קולקטיב

45 ש"ח דמי טיפול ושחרור מהמכס

12 ש"ח ניטול מסוף מטענים

אמרו לי שהשואב יגיע בתחילת שבוע הבא ולאחר מכן אעדכן לגבי המוצר עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טימור מה שציינת תקף גם לרובוטים ה״סיניים״.

חסרון יחידי - זמינות חלפים כאן ועכשיו.

אני עם רובוט של ilife כבר שנתיים, מנקה כל יום, ממש כל יום את כל הבית ואפילו לא תקלה אחת, כששיאומי בכמה רמות מעל איי לייף מבחינת איכות חלקים ובקרת איכות.

אני גם עם כלבה בבית שיש לה נשירה ומכל שאיבה יומית אפשר לסרוג סריג ממה שהשואב אוסף. גם באיי לייף אנשים התלוננו וגם שיאומי על תקלות למיניהם שקראתי ברשת ורב האנשים קיבלו מענה משביע רצון כמו שליחת חלפים בחינם וחלק מהמקרים שואב חדש וכמובן היו תשובות שנועדו להתחמק מראש כמו ״תשלח את השואב אלינו לבדיקה ובמידה ונמצא תקלה נחזיר אותו ונשלם לך את הדמי שילוח״.

יש המון המון חברות של שואבים וכולם זבל, היחידים שתפסו בשוק העולמי הם שיאומי ואיילייף.

מבטיח לך שהם לא פחות גרועים מאיירובוט. גם באיכות וגם בשירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים המוצר הגיע ביום חמישי ובאופן מפתיע הגיע רק השואב אבק ללא החלקי חילוף שהזמנתי.

שאלתי את גירבסט בפייסבוק וענו לי אחרי קרוב ל-24 שעות שזה נשלח ב-2 משלוחים נפרדים.

חבל שלא מעדכנים אבל זה עדיף ככה לא אצטרך לשלם גם על זה מע"מ.

השואב עצמו עושה עבודה טובה מאוד מגיע לפינות, מתחת לספה, עובד בצורה שיטתית וטובה.

אני לא מוצא קבוצת של שערות של הכלבה או משהו בסגנון אז הוא עושה את העבודה כמו שצריך.

החסרון היחידי שצריך לרוקן אותו אחרי כל שימוש בי הוא כמעט מלא אחרי עבודה אחת.

האפליקציה נוחה מאוד מראה את העבודה שהוא עשה ובסה"כ עושה רושם של שואב טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את השיאומי כבר חודשיים בערך, עושה אחלה עבודה.

נראה מה יהיה אם וכאשר יתקלקל , המוכר בעלי אקספרס נותן 3 שנים אחריות אבל האחריות היא בצורה של דיאגנוסטיקה מרחוק ושליחת חלפים.

לכל מי שרץ לקנות חלפים- הקיר המגנטי הוא חלק מהערכה, אין מה להזמין בנפרד.

יש קיט פילטרים,מברשת וכו' ב20 דולר, עוד לא הזמנתי כי יש עוד זמן לפי האפליקציה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שרכשתי מתנה את האיירובוט לאמא שלי, נפתח לי התאבון לקנות ליחידה שלי גם כן רובוט.

סה"כ יחידה קטנה בערך 35 מטר, עם הפרדה אחת (חדר סלון+מטבח וחדר שינה) בלי יותר מדי מכשולים, פרקט ואין חיות חוץ ממני :)

את השיאומי אני יכול לרכוש בסיבות ה300-320 דולר כולל הכל או את הilife בסיבות ה600 שח (יש סייל בגיירבסט) . האם יש הבדל בין V7 לV7S?

האם יש טעם להשקיע ולרכוש את השיומי כבר?

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל יחידה קטנה של 35 מ"ר אין טעם להשקיע בשיאומי. קנה ilife v7/v7s ותהנה, בטוח שהוא יעשה את העבודה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לבעלי אירובוט 980/960.

היום הפעלתי אותו כנראה כשהוא לא טעון ב100% (ניתקתי אותו בטעות אתמול מחשמל אחרי שעה טעינה), באפלקציה היה כתוב שהוא טעון לגמרי אבל על הרובוט עצמו הסמל של הסוללה היה בצבע אדום.

אחרי שהוא ניקה בערך שעה ורבע הוא נעצר ואמר שצריך להטעין אותו.

הוא לא חזר לתחנת הטעינה שלו וגם כאשר לחצתי ידנית על כפתור הבית הוא לא הגיב בגלל שהסוללה התרוקנה לגמרי.

מעניין, למה הוא לא חזר לתחנת הטעינה לפני שהסוללה התרוקנה לגמרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...