Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת תפוחי (סופיות) מוט מייצב למשופרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום האם דבר כזה יעבור בשלום בטסט השנתי או שזה יראה להם כמשהו "חייזרי" ולא כמו התפוחים המיסיונרים והם יכשילו אותי על חוסר הידע שלהם,או שמעניין אותם רק החופשים באם קיימים?

Screenshot_2016-11-08-10-22-49.jpg

מדובר על פורסטר טורבו.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יסע שנה על הכביש ויצבור לכלוך... מעבר לזה, בדוק את האתר של POWERFLEX, לא נראה חייזרי (חוץ מהצבע הסגול).

באופן כללי, לא נראה לי שיכשילו, אני עברתי עם תושבת צהובה של הנ"ל, שהייתה די בולטת למטה, ולא אמרו כלום.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן הרכב שלך מונמך, או שאתה מקבל עיוותים בשטח מהמוטות הקיימים - אני לא רואה סיבה להחליף אותם במשופרים

איזה אפקט אתה מחפש שיהיה להם?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעיקר נוסע בכביש ולא בשטח, רוצה פחות זוויות גילגול בכביש במהירויות גבוהות ולא מעוניין במוטות מייצבים עליונים שמושכים אש בטסטים ובמקרה של משטרות בבדיקות שגרתיות

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה ENDLINKS האלה לא יעשו לך שום שינוי בנהיגה או התנהגות של הרכב.

אתה כנראה מתכוון לאנטירולים עצמם, הם אחראיים על זויות הגלגול של הרכב [כמובן שיש עוד המון חלקים למשוואה]

אבל ENDLINKS? חסר השפעה אם היית יודע מה התפקיד שלהם.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אמר לי מהנדס רכב (שהוא גם מאמן נהיגה), תותבי גומי עוזרים - אם אתה נהג כל כך טוב שמה שמגביל אותך זה חמשת האחוזים של שולי מעטפת הביצועים שהם מגבילים אותך מלנצל.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...