Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנה ושלושה חודשים ו-80 אלף קילומטר עם רנו פלואנס דיזל

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 2277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

לאחר שלוש שנים עם קיה סיד שעליה סיכמתי בעבר, אני כבר כשנה ושלושה חודשים עם רנו לפואס דיזל 1.5

דגם ליסינג .

אז ככה , בסהכ מדובר ברכב לא רע בכלל למרות שלא רציתי אותו בשום פנים ואופן .

אבל לאחר שנה וקצת יש לי כבר מספיק קילומטרז' לספר עליו .

קודם כל לחיוב :

הרכב חסכוני ברמה חריגה , מילוי מיכל מלא בערך 50 ליטר ,

אני לא נוסע חסכוני ולוחץ , וממוצע של ק"מ למיכל היה סביב 900 .

זהו הרכב היחידי שהצלחתי לרדת איתו לאילת מעפולה ולחזור אחרי 5 ימים לצפון על מיכל 1 . כל הכבוד לרנו!

שנית כל הכח - לדעתי אחד הרכבים היותר חזקים בקטגוריה . לא היה חסר לי אף פעם סחיבה גם לא עם 5 אנשים ,

ולא פגשתי משפחתית 1.6 שהצליחה לגבור עליי ברמזורים , אבל זה לא העיקר:)

נוחות - רכב די נוח , תנוכת ישיבה טובה מאוד , בוא נגיד הרבה יותר טובה מקיה. מרווח מאוד גם מאחור.אין שום בעיה לנסוע 5 אנשים בוגרים גם לאילת . ציון 10

רכות - נסעתי בלא מעט רכבים , הפלואנס הפתיעה לטובה , כאבי הגב נעלמו ! וזה לא פגע ביציבות .

מיזוג - טוב- אבל העניין של 2 מערכות לכל נוסע לפעמים מעצבן כי צריך לשנות טמפרטורה בשני צדדים בכדי לקבל טמפרטורה אחידה ברכב.

תא מטען - גדול מאוד ועמוק , זה לא אוקטביה ! ויש חסרון ענק ! הדלת נפתחת עם מרימים שתופסים חצי תא מטען , מה שהורס לכל תא המטען את הגודל.

אמינות - עד היום לא היו תקלות מכאניות חריגות . למרות שאנשים אחרים בחברה היו תקלות .לי אישית לא!

לשלילה:

אלקטרוניקה זולה - מאוד זולה !!!!!!!!!

מהיום הראשון יש בעיה בתאורה מרכזית בסלון . אפילו במצב אוטומטי אני תופס אותה לפעמים דולקת בלי סיבה .

רדיו- לא מעט פעמים הוא פשוט עושה ריסטרט לכל המערכת בלי שום סיבה וחוזר לעצמו אחרי כמה שניות .

עד היום לא הצלחתי לעלות על הסיבה לכך.

CD די טיפש - במצב RANDON חוזר כל פעם לתחילת הדיסק לאחר כיבוי הרכב, מה שאומר שכל פעם אתה תתחיל לשמוע את אותו הדיסק מההתחלה!!! וRANDON קבוע !!!כל פעם אותו רצף שירים !!! לא יאומן !!!

במילים אחרות - את השיר האחרון ברשימה , לא תשמעו לעולם.

לפעמים יש חיבור בלוטוס לא יציב ורק לאחר הזזת הטלפון ממקומו מסתדר.

מערכת שמע- זבל! לאחר קיה סיד זה ירידה של 20 רמות , לא פחות . סאונד הכי זול שאפשר היה להשיג.

בקיצור רכב מאוד פשוט לאוהבי הגאג'טים עד רמה של בלתי נסבל !!!!

אין בקרת שיוט בדגם הזה ( זה באמת עולה כל כך הרבה ?????)

אין מצלמת רוורס

אין חיישני רוורס

אין צג דיגיטלי נורמאלי - צג קטן פשוט ( הלו 2015 היום - לא ידעתם)????

להשקיע בשעון מהירות וסל"ד דיגיטלי היה להם שכל- כל השאר לא?!

אין קיפול מראות

שליטה מההגה פשוטה מאוד

שלא לדבר על ספר טלפונים דרך בלוטוס ( רק באנגלית ) בקיצור כאילו לא קיים . אפשר לענות ולסיים שיחה . אל תבנו על יותר.

לסיכום :

מדובר ברכב טוב ! אמין (בינתיים), חסכוני !!! מאוד חסכוני !!!!, מרווח ונוח . משפחה תהנה לנסוע בו ויהיה להם נוח.

האבא יתעצבן כאשר יצטרך לסדר הרבה תיקים בתא המטען , כשירצה קצת לשמוע מוסיקה בווליום או לקבל קצת הנעה מטכנולוגיה .

והכי באסה זה כאשר יראה רכב אחר מאותה קטגוריה ( קיה סיד למשל) שנראה כמו חללית מהעתיד לעומתה!

בהצלחה , מקווה שעזרתי

עריכה אחרונה על ידי timur2008

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש בקרת שיוט ומגביל בדגם המאובזר יותר, מבחינת מולטימדיה , יש אופציה למסך, גם בליסינג, אבל זה כבר תלוי במפרט שהחברה שלך הזמינה מהליסינג. מערכת שמרסטת זו תקלה — תפנה לליסינג שיטפלו בזה. מסכים עם רוב מה שכתבת , הסאונד לטעמי היה בסדר , הבגאז מאוד מעצבן, מקווה שבדגם הבא יהיה שיפור בעיצוב ובפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלואנס עדיפה בכמה רמות על כל קוראניתמקבילה , מכל הבחינות ובמיוחד בצריכת הדלק.

כמו שנאמר רמת האבזור היא כתלות מהזמנתהרכב על ידי המעסיק, יש דגם מפואר של הפלואנס אשר מציע את כל האבזור שאתה מצייןכחסר.

בנסועה השנתית שלך הפלואנס חסכה למעסיק שלךאלפי שקלים בהוצאות דלק, זה ככל הנראה מה שמעניין אותו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. העדר האיבזור עליו אתה מתלונן, כמו גם איכות צליל נחותה הם מאפיין של דגמים בתחתית סולם האיבזור של היצרנים השונים. רוב רכבי הליסינג הם משם.

2. התקלות ברדיו הם ענין לאחריות ותמצא אותם גם בדגמים ובמכוניות יקרות.

3. לא מכיר את האוטו, אבל מתרשם מאוד מהתכונות החיוביות שציינת בו. אלו, לפחות לדעתי, הן החשובות באמת.

4. RANDOM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לשמוע חוות דעת חיוביות על הרכב. חשוב לי לציין כי לאחרונה עלו לכבישים מאות מוניות אשר נוסעות מעל ל-100,000 ק"מ בשנה והרכב מפגין אמינות מרשימה ביותר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את הפלואנס וגם רציתי לרכוש לעצמי כזאת דיזל כמובן,גם ממה שאני מכיר הפלואנס דיזל רכב מוצלח וחיסכוני מאוד,נהגתי ונסעתי עליו כמה פעמים אחלה רכב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:18 משולב זה נהיגה חסכונית יחסית, 1:18 מחוץ לעיר זה לא הכי חסכוני אבל לא הכי עצבני על הכביש.

אצל ההורים שלי יש מגאן דיזל אסטייט, המערכת המקורית אכן לא משהו, אבל לא נתקעת או מרסטת את עצמה.

ויש שם כל מה שחסר אצלך (חיישני רוורס, קיפול מראות, בקרת שיוט עם מגביל מהירות וכו').

אגב, הייתה לי קליאו, עם שליטה מההגה כמו שיש בכל הדגמים של רנו, זה דווקא נוח כשמתרגלים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:18 משולב זה נהיגה חסכונית יחסית, 1:18 מחוץ לעיר זה לא הכי חסכוני אבל לא הכי עצבני על הכביש.

אצל ההורים שלי יש מגאן דיזל אסטייט, המערכת המקורית אכן לא משהו, אבל לא נתקעת או מרסטת את עצמה.

ויש שם כל מה שחסר אצלך (חיישני רוורס, קיפול מראות, בקרת שיוט עם מגביל מהירות וכו').

אגב, הייתה לי קליאו, עם שליטה מההגה כמו שיש בכל הדגמים של רנו, זה דווקא נוח כשמתרגלים.

מחוץ לעיר עם רגל עדינה הרכב יכול להציג צריכה יותר מרשימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחוץ לעיר עם רגל עדינה הרכב יכול להציג צריכה יותר מרשימה

נכון, תקרא שוב את מה שכתבתי, זה מה שאמרתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תקלות. לאחד החברים הייתה תקלה אחרי 3000 ק"מ שהרכב פשוט לא הניעה.

הרכב היה כשבוע במוסך.

לעוד אחד היה תקלה באיזה חיישן, ולאחר מכן נלדקה נורת check engine.

לא חריג מאוד,

לגבי אבזור וכל ההסברים, אני מבין אבל עדיין חבילות בסיסיות ברוב הרכבים הרבה יותר עשירות. וגם עיצוב פנים

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מעבודה שמחזיק קורולה בליסינג ("רק קורולה..."), בשל תקלה שהשביתה את הקורולה לתקופה ארוכה בשל כך שאין את החלק הנחוץ בארץ, קיבל את הרכב הנ"ל כחילופי, ביום הראשון הוא עיקם פרצוף והתבכיין, התלונן שהרכב לא "מגיב" כמו הקורולה (בגלל ההשתהות של הטורבו), אחרי שבוע הוא כבר שינה את הדיעה שלו, והיום אחרי כחודש, הוא בודק איך אפשר להשאיר את הרכב אצלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...