Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת חישוקי 16" ל 17" וגם עזרה בבחירת צמיגים

שימו לב! השרשור הזה בן 2700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אני מתעתד לרכוש מיטו (155 כ"ס) הרכב יגיע עם החישוקי פרסה 16" המקוריים.

אני שוקל להחליף את החישוקים לחישוקי 17".

הייתי שמח לדעת במה 17" יועילו לי לעומת 16" (אני מתעניין בגלל ש 17" יפים יותר לדעתי, אבל אני רוצה לשמוע גם על יתרונות נוספים).

במידה ואחליף ל 17" המידה היא 215/45 ואני צריך להחליט גם על רביעיית צמיגים.

ראשית אציין שאני לא מבין בזה דבר וחצי דבר, אין לי מושג מה ההבדל בין הצמיגים השונים.

אני מחפש צמיגים עם אחיזה טובה מצד אחד ושיחזיקו לי כמות זמן יפה מצד שני, ושלא יקרעו את הכיס.

לא יודע אם זה רלוונטי, אבל מספר פעמים בשבוע אני נוסע על בערך 40 מטרים של דרך חצץ לא סלולה.

אשמח לעזרה, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אתייחס להגדלת המידה, היא כמובן תגרור עמה נוחות נסיעה פחות טובה בשל חתך נמוך יותר, כמובן שגם משקל (תלוי בג'אנט העתידי אותו אתה מעוניין לרכוש) צ. הדלק תעלה באופן זניח וגם הביצועים עשויים להיפגע מעט, אני מניח שאתה נכנס לזה בעיקר מטעמי קוסמטיקה וחן.

האם אתה מחפש צמיג לנסיעות חזקות, האם הרכב משמש לטיולי נהיגה?

במידה ואתה מעוניין בצמיג נורמטיבי בעל אורך חיים ואחיזה ממוצעת + תמורה גבוהה לכסף הייתי הולך על פאלקן 914, רביעייה חדשה עשויה להסתכם ב1200 ש''ח, במידה ואתה מחפש משהו בעל יומרות ספורטיביות יותר המחיר כמובן יעלה וישנן אופציות לא מעטות בהתאם לתקציבך ושימושייך.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה על התגובה המאוד מפורטת.

אני לא מחפש צמיג לנסיעות חזקות מדי, מצד שני הנסיעה שלי רחוקה מלהיות רגועה או מנהלתית לא יהיו טיוליי נהיגה.

מחפש צמיג שיתן אחיזה טובה וגם יחזיק לאורך זמן (כמה זה נחשב לאורך זמן?).

אשמח לקבל המלצה גם לצמיג 16" וגם לצמיג 17".

האמת שהתגובה שלך מלאה רק בחסרונות כלפי ה 17", אני מתחיל לשקול בשנית אם זה שווה את זה.

חישוקי הפרסה של אלפא מאוד יפים, אני מקבל כאלו 16", חישוקים שכאלו מהיבואן במידה של 17" עולים יותר מ 10K סכום שאותו אני כמובן לא מתכוון לשלם.

מצד שני, השילוב של חתך נמוך יותר וחישוק גדול יותר מוסיף לרכב המון מבחינה חיצונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2700 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...