Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת דוח על חנייה בחניית נכים בבית חולים עקב מקרה חירום

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני כחודשיים אשתי היתה בחודש תשיעי. התחילו צירים תכופים וישר נכנסו לרכב ונסענו לבית חולים בלינסון בפתח תקוה. הגענו למיון נשים (בשעה 11:30) והתברר לנו שיש רק חניות נכים בחניון הצמוד למיון הנשים. אפילו להחנות באדום לבן לא היה ניתן. בלית ברירה, החניתי בחניית נכים ורצנו למיון. בהגיענו למיון התברר שאשתי כבר בלידה, מיד הוכנסנו לחדר הלידה והמיילדת התחילה לעבוד. הלידה לא התקדמה כמו שצריך והוחלט לבצע ניתוח קיסרי חירום. אשתי הובלה לחדר הניתוח ושם לבסוף הוציאו את התינוקת (ב"ה כשהיא בריאה ושלמה) בוואקום.

כל הסיפור הנ"ל לקח כמה שעות מותחות מאוד ומיותר לציין שעניין החניה בחניית נכים פרח מזכרוני. לאחר שכל הסיפור נגמר וליולדת וותינוקת שלום, נזכרתי בחניית הנכים וניגשתי להזיז את הרכב וכמובן שקיבלתי דוח מהעיריה (הדוח ניתן ב 15:50).

כתבתי להם מכתב מפורט של כל הנ"ל וצרפתי מכתב שחרור מבית החולים שתומך בכך. האמת שהייתי בטוח שיבטלו את הדוח.

אתמול קיבלתי מכתב ובו נתבשרתי כי העניין נבחן ונמצא כי עלי לשלם את הדוח מאחר ומ 11:30 שעת ההגעה למיון ועד ל 15:50 שעת קבלת הדוח היה לי די והותר זמן להזיז את הרכב ויש לי אפשרות לשלם או להישפט.

אגב, סכום הדוח הוא 1000 ש"ח.

מצד אחד 1000 ש"ח זה המון כסף, מצד שני לבזבז יום עבודה על משפט ויש סיכוי שאתקל בשופט אטום.

מה לדעתכם כדאי לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנסיון שלי עם עירית יבנה, תבקש להשפט.

ביום המשפט, לפני המשפט תגש/ייגש אליך התובעת/התובע העירונית/עירוני ואז תנסה לסגור אתה/אתו על עבירה אחרת פחותה במחיר. לא יילך, תודה, תשלם קנס מקורי ותלך הבייתה לא שמח ולא טוב לב. תרומת הזמן היא עד 3 שעות.

אצלי הפך קנס (הזוי לדעתי המקצועית בתחום התעבורה) ל 50% הנחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף את ה1000 ש"ח לטור ההוצאות של התינוקת הבריאה.

נסה עם התביעה ביום התביעה / אם לא ילך , עם השופט, מודה ומבקש את רחמי בית המשפט.

תצטייד בכל המסמכים הרפואיים שיאששו את כל התהליך שעברתם בלידה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אגיע לשופט ואודה, הוא לא יתעצבן שאני מבזבז את זמנו במקום לשלם את הדוח?

האם במשפט אוכל לצאת עם יותר נזק מאשר 1000 ש"ח תשלום לדוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחצי השעה שתהיה שם הוא ישמע כ 15 נאשמים.

אם תבקש את רחמי בית המשפט ייתכן שתקבל הפחתה, הסיכוי להגדלה, קיים אבל קלוש.

אבל כאמור ייתכן ותצליח לסגור הנחה עם התביעה עוד לפני הכניסה לאולם .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב... חבל על האנרגיה שלך. ראה זה כמעשר הודיה לעריית פ"ת הי'ד.

העיקר שלאם ולתינוק שלום.

עיריית פ"ת מתנהלת באופן בריוני.

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדו"ח מסוג זה אין שום קשר לעירייה פ"ת או כל עירייה אחרת. לפות"ש -חנית בחנית נכים בתוך בית חולים. חלק ניכר מבאי ביה"ח נמצאים שם בשל מקרי חירום, כך שהטעון שלך במקרה זה חלש מאוד.מה גם שלחניות נכים בתוך מוסד רפואי יש חשיבות רבה מאוד ,לצורך קבלת מענה רפואי.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעב אנשים שחונים בחניית נכים ללא צורך.

א-ב-ל, אם יש מישהו שאני מוכן לקבל חניה שלו בחניית נכים מבלי שהוא נכה זה אישה בהריון מתקדם/תהליך לידה (וכוחות בטחון בתפקיד, אבל הם עושים את זה גם בלי שאני "מקבל").

לו אני השופט, אני מקבל את עמדתך ולכל הפחות מקטין את הדו"ח. לכן הייתי מנסה ללכת ולהישפט, כמובן בצירוף כל המסמכים הרלוונטיים ופניה מכובדת שמבקשת להתחשב וחס וחלילה לא לנקוט בשיטת ה"יאללה מי ישמע".

בהצלחה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך לבית המשפט ומסביר לשופט תוך כדי הצגת המסמכים בהתאם.

אני אולי הוזה אבל עדיין מאמין שמאחורי השופט יש קצת אדם.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אהיה יוצא דופן - ואני דווקא מסכים עם העיריה.

הכנסת את אשתך למיון, ושם התברר שהיא התחילה לידה.

ניקח עוד 30 דקות לטפל בעניינים ביורוקרטים של טיפול בקבלה וכו'. הגענו לשעה 12.

מאחר ואתה לא מיילד ו/או מנתח אותה - מה מונע ממך להזיז את הרכב כרגע ?

שכחת ? נכון שזה אנושי, אבל יש לכך מחיר.

עד כאן - אני מקבל את דבריך ושמח לשמוע כי הלידה עברה בשלום, ומאחל כל טוב.

ואז אני מגיע למשפט, איך לומר בעדינות ? משפט ממש לא רלוונטי : אתה חושש להתקל בשופט אטום ? סליחה ?

האם שופט שלא מקבל באופן אוטומטי את דבריך - אז הוא אטום ?

אם כך - אני אשמח גם כן להתכבד בתואר הכבוד הנ"ל - כי אני לא מקבל את טענתך.

מבחינתי - אדם שחושב רק על הנוחות שלו ולא מתחשב באחרים - אין שום סיבה להתחשב בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאשתך צורחת מכאבים כי אי אפשר לתת אפידורל משלב מסויים וכשהלידה לא מתקדמת והצוות הרפואי פותח דיון בחדר הלידה האם ניתוח או לא ולך בתור בעל יש חשיבות קריטית בקבלת ההחלטה כי אשתך לא צלולה באותו הרגע. תחשוב על הרגע שבאים לאשתך ואומרים לה: תראי הלידה לא מתקדמת חייב ניתוח ותוך דקות היא כבר מובלת לחדר הניתוח. מדובר בלחץ אטומי! חניה זה הדבר האחרון שמעניין אותך באותו רגע. איך אומרים, אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שגיא - עם כל הכבוד, ואני מבין את מצוקתך, מדובר בבית חולים שאוכלוסיה נרחבת נזקקת לשירותיו, והנכים בכללם.

אני לא רואה בעיה בכך שחנית בחנית הנכים כדי להוריד את אשתך, אם כי הדרך הנכונה היתה להורידה ברחבת המיון ולהזיז את הרכב לחניה "רגילה".

טעית בעניין, ואם אני השופט אני מגלגל אותך מכל המדרגות, אם כי לא מגדיל את הקנס. אילו היה מדובר ב-15 או 30 דקות, ניחא. אבל כמה שעות, זה כבר פוטנציאל לפגיעה משמעותית באוכלוסיה הזקוקה למקומות חניה אלה.

מכל מקום - 1000 ש"ח זה כסף קטן בסך ההוצאות הצפויות לך בחודשים ובשנים הקרובות.

שיהיה בהרבה מזל טוב!

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...