Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעביר הילוכים לG29 - מהן האופציות שלי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידוע לי שיש את מעביר הH מקורי של לוג'יטק, אבל כל הביקורות שאני מוצא מעלות את אותה הנקודה: תחושה 'פלסטיקית'. ברכיב הזה ספציפית, אחד הדברים החשובים לי זו התחושה, ולכן הוא נפסל על הסף.

אז בהינתן שאני לא מתכוון לרכוש את הידית המקורית של לוג'יטק,

ובהינתן שהמערכת שלי היא כיום PS3 וייתכן שבעתיד PS4,

האם יש לי אפשרויות נוספות?

אציין שאני לחלוטין מוכן לשקול - ואולי אפילו מעדיף - sequential shifter.

חיפשתי באינטרנט תשובה ולא מצאתי משהו נורמלי, רק כל מיני שיפטרים פסיכיים שעולים יותר ממערכת חדשה של ThrustMaster ...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היום רכשתי את המוצר הנ"ל שאמור לתת תחושה טובה יותר לידיות הילוכים של לוג'יטק

http://www.3drap.it/prodotto/mod-cambio-gearbox-logitech-g25-g27-g29-improved-feel/

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצר ה"מושלם" הוא thrustmaster TH8A, אבל הוא יקר, אז אולי כדאי לחכות להתרשמות של שמוליק.

יש לו מוד ידני רגיל והוא הופך גם לסיקיויויניניוינציאלי.

בערך ב3 דקות מתחילים להסביר על האופציה:

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו - ידוע לך אם הוא יכול להתממשק עם הסטאפ שלי ?

עריכה: למיטב יכולות הגוגל שלי - נדמה שזה לא יהיה קומפטיבל עם G29 על הסוני שלי ... :(

שמוליק - הבעיה היא שאין לי ידית הילוכים, ואני לא רוצה לרכוש חדשה של לוג'יטק אם אני לא יודע בבירור שהיא מצדיקה את זה... מה גם שהיא לא יכולה להיות סיקוונסיאלית (הG29) שזה באסה. אשמח אם תרשום כאן התרשמות שלך לאחר שתקבל את המוד.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו אני יחסית מרוצה. למרות התחושה המעט פלסטיקית, הידית דווקא מהנה במצב הנוכחי. אני לא מחפש את הגיר של המיאטה, אבל בשביל העמדה שבניתי היא בהחלט מספקת. אני ארכיב את המוד שהזמנתי ואדווח.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו - ידוע לך אם הוא יכול להתממשק עם הסטאפ שלי ?

עריכה: למיטב יכולות הגוגל שלי - נדמה שזה לא יהיה קומפטיבל עם G29 על הסוני שלי ... :(

צודק. שכחתי שאתה עם PS.

לא יעבוד אצלך זה אני זוכר בוודאות.

במחשב כן אפשרי אם אני זוכר נכון.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...