Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פס""ד בהם חברת הביטוח התנערה מהמובטח עקב נסיעה ללא רישוי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז שבוע לפני המועד שבו התכוונתי להוציא דף ולגשת לטסט. שוטר עצר אותי אחרי שראה במסוף שאני בלי טסט ונתן לי קנס של 250 שקל בלי נקודות. לא ידעתי בכלל שהם עושים בדיקות כאלה. עדיין נראה לי שווה את הסיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעל 4 חודשים כבר עולה ל 1000 ש"ח

לא יודע מה הכדאיות כאשר הרכב שווה 5000 ש"ח ומטה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לשווי הרכב?

ההשוואה היא לעלות של האלטרנטיבה, כלומר עלות של טסט נוסף כל שנה (רק הטסט, לא הרשיון עצמו) + בכמה אתה מעריך את הזמן והטרטור של הטסט הנוסף. על פניו נראה שזה גבולי, מכיוון שהקנס הוא 250 ש״ח בלבד. אבל צריך לקחת בחשבון גם את הנקודות.

מעל 4 חודשים לא רלוונטי, הרעיון הוא לחכות 3 חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הרווחת עם ההמתנה 3 חודשים? הטסט הבא ידרש לאחר 9 חודשים, לא לאחר שנה. התאריך הקובע הוא תאריך הרישוי הראשון (שונה אולי לרכב משוקם, תאריך ההjזרה לכביש?).

אין בעניין הזה שום "רווח".

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. אתה לא הבנת. אתה תהיה כל שנה 9 חודשים עם טסט ושלושה בלי. והסיכוי להיתפס בשלושה חודשים האלה נמוך. אני נתפסתי בחוסר מזל.

עריכה אחרונה על ידי ronenfe
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא, שאפילו הקנס לדעתי שווה את זה. אני אישית הייתי מוכן לשלם עוד 250 ש״ח בשנה כדי לעשות טסט פעם אחת ולא פעמיים.

אבל יש גם את הנקודות...

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. או שלא עשיתי את זה נכון. או שהם תיקנו את הבאג. הוצאתי עכשיו רישיון מהעמדה הממוחשבת והוא תקף לפחות לשלושה חודשים. ולא לתשעה חודשים. דיברתי עם משרד התחבורה והם אומרים שאפשר להוציא רישיון רק חודש לפני הטקסט ולא שלושה חודשים. אז השיטה לא עובדת והדרך היחידה היא לנסוע 5 חודשים בלי טסט ולא שלושה חודשים. נראה לי שאעשה את זה. אלא אם כן מישהו יכול להסביר מה הוא עושה שזה עובד לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. או שלא עשיתי את זה נכון. או שהם תיקנו את הבאג. הוצאתי עכשיו רישיון מהעמדה הממוחשבת והוא תקף לשלושה חודשים. ולא לתשעה חודשים. דיברתי עם משרד התחבורה והם אומרים שאפשר להוציא רישיון רק חודש לפני הטקסט ולא שלושה חודשים. אז השיטה לא עובדת והדרך היחידה היא לנסוע 5 חודשים בלי טסט ולא שלושה חודשים. נראה לי שאעשה את זה. אלא אם כן מישהו יכול להסביר מה הוא עושה שזה עובד לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון. הצלחתי להוציא עכשיו עוד אחד לעוד 8 וחצי חודשים. יכול להיות שיכולתי להוציא גם לפני כן אם הייתי משלם את הרישיון הקודם מספיק זמן לפני. אעדכן שוב עוד שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...