Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פס""ד בהם חברת הביטוח התנערה מהמובטח עקב נסיעה ללא רישוי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ביננו כן?

אני יכול להסכים איתך.

אבל בלי להתחסד, אני משתדל להשאיר אצלי את התחושה שזה חמור ולא בסדר. אני מכיר את עצמי ויודע שהחיים עמוסים, אם אתחיל להזניח ולדחות זה עלול להיות רק קצה הקרחון...:shock:

מה שמפתיע אותי זה ששוטר יחשוב ככה :roll:

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אם תשאל חבר ששכח משהו כמו 4 חודשים וקיבל דו"ח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום המשטרה מתמקדת בעבירות בריונות ופחות בטסטים. אם אתה נוסע 3 חודשים ויום בלי טסט, תקבל דו"ח. פחות? סע לשלום.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מהנסיון מול סוכן הביטוח שלי, לא דרשו אף פעם לראות רשיון רכב בעת חידוש הביטוח.

בנוסף, אתה מחדש את הביטוח בתאריך שכן יש לרכב עדיין טסט, אבל רק לחצי שנה (לעומת הביטוח שאתה מחדש לשנה שלמה).

ואם כבר הנושא הועלה, אוסיף שאלה שלא ברורה לי:

האם בעת החידוש לאחר 3 חודשים ללא טסט, לא נדרשים לגשת שוב לטסט, כדי שהרשיון רכב יכנס לתוקף?

נראה מאוד מוזר שככה זה מאפשר לך בלי בעייה לדלג על הטסט.

עריכה אחרונה על ידי John1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לא ממש קשור אבל דבר מעניין שקרה לנהג שעובד אצלינו בחברה.

הוא נובג על רכבו הפרטי ללא טסט כבר שנה ו4 חודשים.משמע הטסט הקודם היה לפני שנתיים ו4 חודשים.

נתפס בביקורת שגרתית של המשטרה {לא בירושלים, הלך לדוג באשדוד}

נתנו לו הזמנה לדין.

הגיע השבוע למשפט

קיבל 1000 שקל קנס ועל תנאי שיקחו לו הרישיון ל4 חודשים אם יתפס שוב ללא טסט ב3 שנים הקרובות.

וזה נהג שנתפס חודש שעבר על פלאפון בנהיגה...

לא ממש נקי מעבירות

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבירת פלאפון היא עבירה מועדפת שתגרום לשוטר לקבל מחמאות מהפיקוד הישיר שלו ולכן אם יש מצב לתת דוח על פלאפון, אז מה אכפת לשוטר? שגם הרכב יסע עם 4 ילדים על הריצפה בלי בוסטרים. תפסנו דוח פלאפון!!!

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

רעיון גאוני, יש לי רכב מיושן ורציתי ללכת לקבל אישור רכב מיושן ביום ראשון כי לא ידעתי שאפשר להימנע מתשלום של איזה 200 שקל על אישור רכב מיושן פעמיים בשנה + תיקונים שלא נדרשים + הכשלות מסוגים שונים בטסט וטרטור בין המוסך למכון. כבר שילמתי על מדבקות זוהרות ועל ליקווי מולי גולד לייבל, אבל זה כסף קטן. אתה בטוח שכשאתה תוציא רישיון חדש אחרי שלושה חודשים ללא טסט, הוא יהיה בתוקף לשנה ולא לשלושה חודשים? אם כן יש אצלם איזו תקלה בתכנון ועדיף שלא יגלו אותה.

אם ככה גם למה בכלל לעשות טסט?

מצאתי בלינק הזה את פירוט הקנסות:

http://www.lawguide.co.il/forum/%D7%A0%D7%94%D7%99%D7%92%D7%94-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%A8%D7%99%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%9F/?m=90705

פה כותבים שאין ביטוח לרכב בלי טסט, במקרה כזה השיטה הזאת לא רלוונטית, השאלה היא מה באמת נכון.

עריכה אחרונה על ידי ronenfe
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלינק נשמט מההודעה הקודמת:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?125068-%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%A2%D7%94-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%98%D7%A1%D7%98-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%A9/page2

אבל הם לא מדייקים.

פה כתוב שעד שנה הכיסוי הביטוחי תקף במקרה והתאונה היא לא מליקוי בטיחותי ברכב,

http://www.zamler.co.il/?p=472

אני מניח שזו הסיבה לעשיית טסט פעם בשנה, אבל אין צורך בפעם בחצי שנה, אלא אם כן תרצה להיות מבוטח מפני תאונה כתוצאה מפגם רכב, שזה חשוב לדעתי.

נראה לי שאין לי ברירה אלא לעשות את הטסט והאישור פעמיים בשנה :|

עריכה אחרונה על ידי ronenfe
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...