Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין סאונד לאחר התקנת מולטימדיה

LoveSound555
שימו לב! השרשור הזה בן 2709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

התקנתי מולטימדיה PIONEER AVH X2850BT

למולטימדיה חוברו 2 RCA קומפוננט קידמי (שהגיעו מהמגבר),

ועוד 2 RCA שהגיעו מהמגבר.

יש סאונד בקומפוננט קידמי + סאב

אבל אין סאונד ברמקולים 6X9 וגם כשאני מדבר בבלוטוס אז אני לא שומע אבל כן שומעים אותי.

זה חיבורים שהיו מחוברים ממגבר לרדיו דיסק עם 2 יציאות RCA, ועכשיו עברו למולטידיה.

אני זוכר שבשביל שיעבדו 6X9 כשהיה לי רדיו דיסק עשו כל מיני דברים ברדיו דיסק עצמו ונעלמו כמה אפשרויות של SUB.W\SUB ואז התחילו לעבוד ה 6X9, איך עושים את זה במולטימדיה אני לא יודע :\

מישהו אולי יכול לכוון אותי מה אני צריך לעשות כדי שרמקולים 6X9 יעבדו ואני אשמע מה שמדברים איתי בבלוטוס?

לפי מה שהסבירו לי שכרגע הבלוטוס מכוון לרמקולים אחוריים ובגלל שהם לא עובדים אז אין גם סאונד,

אשמח גם להסבר של הנושא הזה - איך אני מעביר את הסאונד של הבלוטוס (שיחה) לחלק הקידמי ברכב?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי LoveSound555
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי לפתוח ספר הוראות?

ובכלל, אתה משלם למתקין שיתקין. הוא לא מסוגל לעשות את זה כמו שצריך?

אתה צריך להגדיר את המכשיר בתור Standard Mode. יש גם הגדרה נפרדת עבור היציאות האחוריות (בדיפולט על אחוריות).

בדוק לאחר מכן שקדימה-אחורה מחוברים נכון ו/או בהתאם לרצונך לגבי השמע מהדיבורית.

מדוע לא העברתם כבל RCA נוסף לטובת שליטה נפרדת בסאב?

בוצעו שינויים בחיבורים/כיוונים במגבר?

המשך מחר/יום אחר.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתקין בסדר גמור אין לי שום טענות אליו

קודם כל הוא הגיע בסביבות עשר בלילה אחרי עבודה וגם טעות שלי אני שכחתי להגיד לו שיש לי רמקולים אחוריים,

בכל מקרה דיברתי איתו והוא יגיע מחר לעשות את העבודה של היצאה השלישית מהמגבר למולטימדיה ככה שתהיה לי שליטה על קדימה אחורה וסאב וגם יסדר לי שאני אשמע ברמקולים את מי שאני מדבר איתו בדיבורית.

בכיוונים במגבר לא נגענו וגם בחיבורים לא.

תוכל להגיד לי איפה אני בודק במולטימדיה אם היא על סטנדרט כמו שאמרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך תלונות על המתקין/התקנה, וגם עוד לא סיימתם את העבודה, אז אין צורך לרוץ לפתוח שרשור בפורום.

פתח חוברת הוראות (יש זמין אונליין) וחפש את המילה הרלוונטית. מדובר בחלק מההגדרה הראשונית של המכשיר.

לכל הפחות, יש צורך בכיוון גיין מחודש דרך המגבר. היציאות המכשיר החדש הן 4V בעוד בקודם היו 2V למיטב זכרוני.

כמו כן, בכל הנוגע לחיתוכים, ניתן לבצע את הכל דרך ה-HU. כך שניתן לאחר שזה מבוצע (במידה והנקודות מתאימות לך) לבטל אותם במגבר.

ב-HU הנוכחי יש הרבה יותר כיוונים שניתן לבצע ככל שזה נוגע לשמע. כולל איקוולייזר רחב יותר ותיקוני זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה4 וולט זה ב"קפיצה", מדוד 2.4 וולט (סקופ) ללא עיוות ב- 315 הרץ.

כמו כן, לא מציע לוותר על הפילטרים במגבר, ההד יוניט לא תמיד חותך כמו שחותך פילטר אמיתי, בעיקר אני מדבר על מערכות די פשוטות, לא פיוניר 80 או אלפיין 55 וכד'.

כנ"ל אקולייזר... ותיקון זמן (מי שמכיר את השמיעה של מערכות טובות, יבין).

עריכה אחרונה על ידי אנדרוחה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) קפץ ונבהל מהמתח שנתן הפיוניר. אכן, בווליום 100% שזה 40, המתח נמדד 4.3 וולט, אבל איך שזה היה נראה וגם חובר רמקול לשמיעה של התדר. ב-38 זה נשמע טוב אבל המתח בrca יורד ל2 וקצת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שלא ביצעתם את המדידה עם רמקולים מחוברים..

איך הגל סינוס נראה בסקאלה מלאה?

אתה אומר 4.3 וולט בווליום מקסימלי אבל 2.4 וולט ב38/40? נשמא לי קצת הזוי לאבד 2 וולט ברזלוציה כלכך גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקול מחובר כמובן, רמקול לבדיקות שמקבל סאונד רק לזמן קצר בעת שנראה החיתוך של גל, בדיקה בלבד. המדידות בוצעו עם סקופ. זו בדיוק הנקודה שאני מעביר כי ב-100% יש קפיצת מתח. הייצרן כמו גיבור מציין שיש לו יציאה של 4 וולט, נכון, יש, אבל מה האיכות... זה הפיק כמו pmpo ביציאת מגברים לעומת rms. ליתר דיוק המכשיר חובר לספק כוח מעבדתי.

ב-38 הגל נראה מצויין, ב39 ו40 מתעוות מאוד, כמעט square (בהגזמה כמובן).

נבדקו כמה דגמים "בשביל הספורט".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה בוצע במעבדה עם רמקול מחובר ישירות ל RCA זה עוד בסדר.

אבל לכל הקוראים - לא לכוון גיינים\לבדוק עיוותים עם רמקול מחובר!!

רוב המכשירים של פיוניר טובים, עם ה80 PRS מדדתי אות נקי ב62\62 עם 5 וולט ביציאה כפי שהצהירו.

עם דגמים ישנים יותר בד"כ נקי עד 46\62

אבל לא יודע לגבי המכשירים החדשים. אבל סה"כ הם לא שיקרו, הוציא 4 וולט, רק לא נקי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה4 וולט זה ב"קפיצה", מדוד 2.4 וולט (סקופ) ללא עיוות ב- 315 הרץ.

מה לגבי תדרים אחרים?

נגיד 50 הרץ ביציאות של הסאב?

1K הרץ ביציאות הקדמיות?

וכו'?

מה מקור הסיגנל (כלומר CD/USB/AUX וגם באיזו איכות ובאיזו הנחתה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אפשר לראות למשל ב

, שהם מרימים את ה-SLA (ווליום ביחס למצב רדיו) קצת ועדין לא נכנס עיוות.

מה שאומר כנראה עוד קצת מתח לגל היוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה. רציתי לציין זאת בהודעה שלי, תדרים אחרים פשוט לא בדקתי. בודק עם 315, db 0. הסינוס נמצא בusb. יש אלו שטוענים כי אין הרבה מוזיקה אמיתית 0 די בי ומכך אין צורך לבצע כיוונים על "0", אך אני טוען שיש והרוב. תלוי מה שומעים, אני שומע רוק והבי מטאל. בודק כל אלבום לפני שמעתיק אותו לusb בפורמט wave. מכוון על 0 טיפה לפני הסוף, שישאר מקום להגביר בקטעים שקטים יחסית אם יש צורך.

עוד דבר, כל מי שאוהב להפעיל אקולייזר, ועוד בהגברה, פשוט חייב לבצע כיוון על 0 די בי ולעשות בכ-80 אחוז לפני הסוף, אחרת clipping מובטח.

סרטון מעניין להבנה מה עושה הקליפ לרמקול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...