Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחדשים קשר עם אח שסובל מהלם קרב וניתק מגע עם המשפחה

קישו
שימו לב! השרשור הזה בן 2730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ישתמש אולי בניסיון שלכם .יש לי אח שעשה את השרות שלו בקרבי .לאחר שנתיים המפקד שלו ועוד חיילים נהרגו לידו .גם שאבא שלי נפטר אחרי מאבק כואב במחלת הסרטן זה רק החריף את המצב .מאז התחילה הידרדרות חזקה וניתוק הקשר עם המשפחה .כל ניסיון לחדש את הקשר נתקל בסירוב מאוד נחוש מצידו .אנחנו כבר 8 שנים לא דיברנו פשוט נתק מוחלט גם דודים שהיו קרובים לא מצליחים לגשר או ליצור דו שייח איתו. כואב לי שאחי לא מכיר את המשפחה שלי והילדים את הדוד שלהם .אין יום שאני לא חושב עליו מה הוא עושה איך הוא מסתדר .שלחתי מכתבים עם תמונות של הילדים עם מכתב שאם עשיתי משהו שפגע בו אני מתנצל ובוא נחזור להיות משפחה אבל כלום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא מנסה להתנתק מכל הרע שעבר ובגלל זה ניתק את הקשר,אני לא יודע עד כמה זה באמת עוזר לו,לדעתי צריך שהדודים שבקשר איתו ואולי גם חברים כולם יפגשו אותו יחד וינסו להבין מה קרה ואם אפשר לתקן ולעזור,אני לא חושב שלכפות עליו לחזור לקשר יעזור אבל כן לנסות לגרום לו לחשוב על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאול איש מקצוע

***חלק מההודעה הוסר לבקשת המשתמש***

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום מושג.

אני מניח שיש גורמים המטפלים בו מטעם צה"ל\משרד הביטחון. יתכן שצריך יצור עמם קשר. מצד שני, יתכן שמשיקולי אתיקה רפואית הם לא ישתו פעחלה עמכם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מתנגד להצעה של KEYSER.

לפי מה שאתה מתאר - אח שלך ניתק קשר, ככל הנראה מאחר וזאת הדרך שלו להתמודד עם הטראומות שהוא עבר - כנראה שהמצאות בחברתכם גורמת לו להיזכר בטראומות ולכן הוא עשה את בחירתו.

מאחר וזאת בחירה שלו - בראש ובראשונה - תכבד אותו ואת הבחירה !

אל תכפה עליו את נוכחותך.

לא בטוח שהבנתי נכון - אחיך נמצא בקשר עם קרובי משפחה אחרים, אך לא איתך.

אם זה כך - תבקש מהם שישאלו אם הוא מוכן להפגש.

מוכן ? יופי.

לא מוכן ? תכבד.

דבר שאני דווקא כן מסכים - תפנה לאיש מקצוע ותתייעץ איתו.

מבלי כוונה ללעוג או לזלזל - אולי גם אתה תזדקק לעזרתו כדי לקבל ולהשלים עם הבחירה של אחיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תפעל רק לפי מה שאנשי מקצוע יגידו לך.

יכול להיות שהוא זקוק לניתוק כדי להתמודד וחידוש הקשר יזיק לו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי שהודעתי תערך כי כשחשבתי על זה קצת יותר לעומק, נראה לי יותר ויותר שעדיף לא להקשיב לשום עצה בנושא הזה בפורום. אח שלך חטף חתיכת פיצוץ מהחיים, אתם חייבים איש מקצוע שילווה אתכם בתהליך, כל דבר אחר הוא חוסר אחריות לא משנה כמה הוא מלווה בכוונות טובות. יש הרבה דברים משותפים בין נפגעים של פוסט טראומה, אבל הדברים השונים הם אלה שיכולים לגרום לבחירה בנתיב טיפולי הפוך למשהו שמישהו אחר אולי מכיר.

בקיצור: אם אחיך חשוב לך פנה לאיש מקצוע ותהיה מוכן לתהליך שידרוש השקעה גם מצידך.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה -

האם הסיבה לניתוק מהמשפחה היא רק בשל הלם הקרב בלבד, או שישנן גם אולי סיבות תורמות אחרות ?

האם ניסיתם לבדוק זאת באיזושהי צורה ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולגי אנחנו משפחה מאוד שקטה אולי בגלל זה גם קשה לאחים ולאמא שלי .אני בטוח במאה אחוז שזה מהמצב שלו עקב שרות צבאי .אני בטוח שייש הרבהמשפחות במצב הזה שפשוט לא מספרות לסביבה על המצב שקיים בבית .הוא פשוט הקים 1000 חומות מסביבו וגם אם הצלחת לחדור חומה הוא מקים עוד 100 .גם האנשים שהוא היה מדבר איתם הקשר נותק ביוזמתו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קישו יקר,

הדאגה לאחיך מובנת וברורה. לא חושב שהייתי מסוגל להתנתק מאחי או שהילדים של לא יכירו את דוד א'.

עם זאת, כמו שכתבו לך כאן כמה אנשים, אתה צריך מעורבות של אנשי מקצוע ולא של גולשים בפורום כלשהו.

כל העצות כאן, כל החפירות כאן, כל השאלות כאן - אין להן מקום. לך לקבל ייעוץ מקצועי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עובד אז אני מאמין שהוא בקשר עם הסביבת עבודה שלו .תודה לכם על האוזן הקשבת . יש לנו כמה קצינים במשפחה אז אולי דרכם הם יקשרו אותנו לאיש מקצוע מתאים .שוב פעם תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הייתי מציע להיות איתו בקשר פיזי, פשוט להגיע אליו ולא לוותר.

לנסות לראות מה באמת עובר עליו ביומיום, איך הוא מתמודד עם הסביבה/עבודה.

אם מתגלה חשש לפגיעה עצמית/סכיזופרניה (כי מה שמתואר נשמע כמו סוג של) רצוי להתייעץ עם הפסיכיאטר המחוזי, לפני שיקרה משהו, לפעמים מקרים כאלו מגיעים לאשפוז בכפיה והמטופלים עוברים שם טיפול או "איפוס" כלשהו וחוזרים למוטב, ממש שוכחים מה שהיה כל השנים ואת השינאה/התרחקות שיצרו ודווקא מחפשים את המשפחה/חברה/לא להתבודד.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית מאחל בריאות לאחיך.

האם מטופל על ידי משרד הבטחון? מוכר כנכה צה"ל?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור עצוב ובהחלט נוגע ללב וצובט אותו חזק.

אין לי איך לסייע חבר פרט להצטרפות להמלצה לפנות לאנשי מקצוע.

יש עניינים בהם אפשר לקבל עצות טובות בפורום וגם אם מקבלים עצה פחות טובה זה לא יהיה נורא.

במקרה דנן רצוי מאוד להמנע מטעויות שעשויות להחריף את המצב ולכן עם כל הרצון הטוב של החברים פה- הפעם הפורום אינו הכתובת המתאימה.

גש לייעוץ מקצועי ומאחל לכם רק טוב, גם בפן המשפחתי ועוד יותר מזה בפן האישי של אחיך, לפי דברייך הבחור עבר לא מעט ובפרק זמן קצר מאוד, קצר מדי.

המון הצלחה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...