Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד אין לרכב אוטומט מרווח יותר

Mikelt89
שימו לב! השרשור הזה בן 2452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ח'ברה

אני כבר שנתיים + עם I10 הקטנה והידנית שנת 2014 שהבאתי חדשה מהיבואן, אני בימים האחרונים חושב ברצינות להחליף (טרייד אין) לרכב אוטומט מרווח יותר, אני יודע שזאת תהיה הוצאה כספית נוספת אבל עקב נסיעות מרובות בעיר ותחילת לימודים מאסה עליי תיבה ידנית חלשה ורכב קטן, אני מעוניין רק ברכב אוטומט מרווח יותר, מכיוון שהרכב שלי משועבד אני רוצה לדעת מה האופציות הכי טובות מבחינתי ועל אילו רכבים מומלץ, ראיתי הרבה שנתוני 2012-13 כדוגמת סיטרואן C4 פורד פוקוס וכד' אני מאמין שהם יתאימו לי אם כי אני לא מחפש משפחתית, חשובה לי אמינות צריכת דלק סבירה, ונוחות, כמובן תיבה אוטומטית, אשמח לקבל כמה עצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסוחרים לא עושים טרייד אין על אותו ערך רכב או פחות ממנו או על שנתון נמוך משלך ואם יסכימו זה ממש לא ישתלם לך כלכלית.

רציתי להחליף בזמנו את הגטס שלי על רכב מאותו שנתון ואמרו "החלפה זה תוספת של לפחות שני שנתונים או מינימום 20,000 ש"ח).

אם אתה רוצה להחליף,מכור את הרכב שלך בשוק החופשי ואז תחפש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

עריכה:

מקפיץ שרשור קיים אך ניתן להתעלם מההודעה הראשונית בעניין העדפת הדגם, בקרוב 3 שנים עם הרכב, עדיין משועבד, אני מעוניין להחליך לרכב אוטומט חזק יותר, כרגע האופציות הם יונדאי I20 (נוסע על אחת של אבא מהעבודה חדשה ואהבתי) או פיג'ו 208 בעדיפות לגרסת ה-120 כ"ס, יש לי שני בעיות, אחת- איזה רכב עדיף מהשניים והאם קיימות עוד אופציות דומות, מה חשוב לי? אוטומט כמציון, נוחות, חסכון וללא כאב ראש, רכב אמין, בעייה שנייה- אין אני ומבצע החלפה בצורה הכי טובה, ישנה בעיית השעבוד, האם יש טעם לנסות טרייד אין בכלל? או למכור עצמאית, אם כך איך נפטרים מהשעבוד? אודה לעזרתם רבותיי, כרגע אני די להוט להחליף רכב אז זה אכן בעדיפות מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לוקח הלוואת גישור מהבנק כדי לכסות את המימון שנשאר ומוריד שעבוד בעצמי, מוכר את הרכב ומכסה את ההלוואת גישור.

בדר"כ אנשים חוששים לקנות רכב עם שעבוד ובצדק לאף אחד אין את הראש להתעסק בזה...

לא ממליץ על טרייד אין, יקחו את הרכב ממך בסכום נמוך מאוד.

עדיף לך למכור באופן פרטי לפחות תקבל יותר מטרייד אין.

כשתגיע עם מזומן בלי טרייד אין, הרבה יותר קל לקבל הנחות על רכב לקנייה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז לאחר ביקור בכלמוביל טרייד הוצע לי הפחתה של כ-10K ממחירון הרכב שלי, ההנחה על הרכב אותו אני מעונין לרכוש תהיה שווה עם טרייד אין או ללא, כך שההפסד המעשי הוא על הרכב שלי, האם זה שווה את זה ? כלומר לעומת מכירה בשוק הפתוח באופן עצמאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לקבל הצעת מחיר בסוכנות אחרת מבלי לציין את הטריד אין.

בטרייר אין ארוחות חינם, מדובר על שירות מאוד נוח של מפתח תמורת מפתח וזה עולה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עוד נשאר לך בהלוואה על הרכב אתה יודע? ברגע שתפרע את ההלוואה השעבוד יוסר. מציע לך לטפל בזה כבר אם יש לך את האפשרות לסגור את ההלוואה. במקביל תתחיל כבר לפרסם ביד 2. מקווה שתצליח למכור מהר. אם הרכב יד ראשונה פרטי עם קילומטראז נמוך אין סיבה שלא תצליח למכור בשוק החופשי. אם תמצא קונה שרוצה את הרכב, ועדיין לא תסיר את השעבוד, אז לפני שהולכים לדואר להעברת בעלות עוברים בסניף הבנק שלך ופורעים את ההלוואה ומקבלים במקום מסמך הסרת שעבוד. הבנקאי מדווח במקום את הביטול במשרד הרישוי ושולח גם ביטול לרשם המשכונות ממנו תקבלו העתק. לא סיפור כזה מורכב. חבל לאבד אלפי שקלים ולתת את הרכב למגרש אם אפשר למכור לבד

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...