Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבת הגה סובארו b3 2008

lee0000
שימו לב! השרשור הזה בן 2645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו כשאת יודעת מה יכולות להיות הבעיות מהקל לקשה אז יש לך מושג.. לכי בביטחון ותגידי להם שאת מעוניינת להחליף את הגומיה ולראות האם זה ישפר את המצב.. מקסימום זה יצליח לך :) אבל באמת חשוב שתגידי להם שעשית שיעורי בית ובדקת מה יכולות להיות הבעיות.. וגם אם יגידו לך "לא זה בטוח משאבה" תגידי להם שאת רוצה קודם להחליף גומיה..

כנופצונית מתלמדת :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה!אסף מכנופיית הטיפולים השוטפים פנה אליי והציע לעזור לי להחליף את הגומיה .הוא נתן לי את המק"ט המדויק שלה,הלכתי למוסך מורשה ורכשתי אותה שם בעלות של 18 ש"ח,קבענו להיפגש ובגלל שאני גרה רחוק ממנו ואני עם ילדה קטנה מטוב ליבו הציע להגיע אליי אחרי העבודה!!!נפגשנו אתמול,הגומיה הישנה באמת הייתה יבשה והתפרקה לחלקים אחרי שהוציא אותה,החליף לגומיה החדשה,הוסיף שמן הגה וניקז את האויר מהמשאבה.כל הסיפור לקח כשעה בגלל היסודיות שלו ובגלל שבהתחלה הרעשים לא הפסיקו והוא הוסיף כמה פעמים שמן וניקז אתה אויר.נכון לעכשיו אין רעשים וההגה הרבה יותר קל לסיבוב.אסף ראה גם שיש נזילה קטנה מהמשאבה עצמה ואנחנו עוקבים אחרי זה בימים הקרובים לראות אם הנזילה מתגברת או שהתקלה נפתרה!תודה רבה אסף היקר על העזרה!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה!אסף מכנופיית הטיפולים השוטפים פנה אליי והציע לעזור לי להחליף את הגומיה .הוא נתן לי את המק"ט המדויק שלה,הלכתי למוסך מורשה ורכשתי אותה שם בעלות של 18 ש"ח,קבענו להיפגש ובגלל שאני גרה רחוק ממנו ואני עם ילדה קטנה מטוב ליבו הציע להגיע אליי אחרי העבודה!!!נפגשנו אתמול,הגומיה הישנה באמת הייתה יבשה והתפרקה לחלקים אחרי שהוציא אותה,החליף לגומיה החדשה,הוסיף שמן הגה וניקז את האויר מהמשאבה.כל הסיפור לקח כשעה בגלל היסודיות שלו ובגלל שבהתחלה הרעשים לא הפסיקו והוא הוסיף כמה פעמים שמן וניקז אתה אויר.נכון לעכשיו אין רעשים וההגה הרבה יותר קל לסיבוב.אסף ראה גם שיש נזילה קטנה מהמשאבה עצמה ואנחנו עוקבים אחרי זה בימים הקרובים לראות אם הנזילה מתגברת או שהתקלה נפתרה!תודה רבה אסף היקר על העזרה!!!!!

תותח

>

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט נשמע כמו אסף, בן אדם זהב שבמקרה מכיר סובארו כמו את כף ידו !

שמח לשמוע שאכן הבעיה הסתכמה בכמה עשרות שקלים בודדים ולא בהחלפה של המשאבה עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...