Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבת הגה סובארו b3 2008

lee0000
שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

לאחרונה יש לי רעשים מאזור המנוע כמו טרקטור...בדקתי במוסך בהתחלה חשבו שצריך למתוח רצועות ואז ראו שהבעיה במשאבת הגה וצריך לשפץ אותה.אני מבינה ששולחים אותה למקום שמשפצים שם....כמה זה אמור לעלות?וכמה זה חמור שאני נוסעת ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקשי מהם להחליף רק גומיה בחיבור לצינור העליון שיוצא מהמשאבה, זאת מחלה ידועה בסובארו.

שישלימו נוזל הגה ושינקזו אוויר ואז יוכלו לבדוק אם הרעשים ממשיכים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?614124

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי כי הבחור שהם שולחים אליו את המשאבה לתיקון לא עובד בחול המועד אז הוא אמר שהוא ידבר איתו אחרי החג ויבדוק עלויות ויגיד לי...אני מרמת גן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישתמשים פה עם לא מעט ניסיון מכירים את התופעה והמחלה הזו בסובארו של הצינור יציאה מהמשאבה. תופעה מוכרת של שאיבת אויר דרך הצינור התקול שיוצר רעשים במשאבה. רק בשביל השקט הנפשי גשי לשמוע חוות דעת נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי מישהו מכיר מוסך אמין שיכול לבדוק לי אם הבעיה היא בגומיה ולא ירצו להחליף לי את המשאבה או לשפץ אותה?

יש לי רעש ממש חזק וההגה קצת קשה ורועד כשאני נוסעת על 100 ומנסה להאט....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי את הגומיה אצלי בסובארו B4, ומאז אין יותר רעשים !

הגומייה עולה 18 ש"ח במוסך מורשה של סובארו.

ההחלפה לוקחת 5 דקות (גם למי שיש 2 ידיים שמאליות)

תסתכל כאן:

עדיף לך לנסות להחליף את הגומייה, ואם לא עזר אז שרפת 20 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני דיברתי עם המחסנאי במוסך של סובארו (מורשה) הוא המליץ לי דווקא להתחיל בהחלפה של הגומייה, ואמר לי שאם זה לא עוזר אז שווה לבדוק את הצינור של המשאבה ורק אחר כך את המשאבה עצמה.

תרימי טלפון למוסך ותשמעי מה יש להם להגיד (לא עולה כסף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחדת במוסך מורשה של סובארו יגידו לי שזאת לא הבעיה וינסו להשחיל אותי ביותר כסף

אין לך מה לפחד תגיעי למוסך תבקשי הצעת מחיר לפני שעושים משהו באוטו לפעמים גם המורשים יכולים להיות זולים ולפעמים הם יכולים לעקוץ כמו כל מוסך אחר

תגיעי תבקשי הצעה ואז תתני להם לעבוד בתנאי שהמחיר מתאים לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...