Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורק ואגזוז לחץ יתרונות/חסרונות

Naor2075
שימו לב! השרשור הזה בן 2718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד לרכוש יונדאי ולוסטר ידנית 1600 הדגם הרגיל (inspire).

הרכב מלוקק (אסתטית) אך למרות גילו הצעיר (2013) והעובדה שהוא עבר פחות מ60 אלף קילומטר, אני אאלץ לעשות יישור קו קטן שכולל טיפול 30k ברגע שאני אקנה אותו, כיוון פרונט וצמיגים שחובה להחליף.

לעניינינו: באוטו פורק לחץ חיצוני ואגזוז לחץ ורציתי לשאול אם כדאי להסיר אותם?, אם חוץ מרעש הם עושים משהו ברכב ללא טורבו (לטוב ולרע) ואם זו פרוצדורה להסיר את הפורק ולהחליף את האגזוז בחזרה.

*דרך אגב אני יודע שזה לא המקום לייעוץ ברכישת רכב אך אשמח בנוסף לתשובה לשמוע חוות דעת על הרכב והאם כדאי לרכוש אותו אחרי בדיקת מנוע גיר שילדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פורק חיצוני ולא אגזוז לחץ הם בשביל הרכב הזה....אם כבר אגזוז זרימה חופשית שזה לעניות דעתי מה שהיתה כוונתך....שחוץ מרעש לא מוסיף שום דבר שאתה חש בו,ופורק לחץ אם אין טורבו למה,ואיך?????

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שמדובר ב"פורק חשמלי" שזה סתם רמקול שמחובר לתגובת המצערת ועושה רעש כאילו הוא פורק.

את האגזוז תוודא שאתה מקבל את המקורי ולך לאגזוזן שיחליף לך אותו חזרה ב100-200 שח.

הכל אפשר להחזיר אחורה, אני הייתי מוריד קצת במחיר על ההתעסקות בחשמל רכב ו"צלקת" בצנרת מריתוכים

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...