Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוויק Type-R שעברה מעל 200k

yud
שימו לב! השרשור הזה בן 2723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני משתעשע במחשבה לקנות סיוויק טייפ אר 2008

יתרונות:

- התנהגות כביש מעולה- לפחות לפי הביקורות שראיתי

- מנוע שמפיק 201 כ"ס ועושה 6.6 שניות מ0-100

- אמינות יפנית

חסרונות:

- שנתון נמוך יחסית

- מומנט לא להיט של 19.5 קג"מ בסל"ד גבוה

- החיסרון הגדול: הרכב עבר 210,000 ק"מ

הרכב נראה במצב ממש טוב ונראה שבעל הרכב (בעלים שניים) עשה טיפולים לפני הזמן ולא חסך בחומרים איכותיים.

אך שוב, הקילומטרז' מפחיד.

אשמח להתייחסויות וחוות דעת על הרכב

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם גם לא חסך בדלק.

אישית אני הייתי נמנע, נשמע לי כמו להכניס ראש בריא למיטה שאולי חולה, בכל זאת מדובר על רכב שעשה ממוצע 26000 ק"מ בשנה, ייתכן והאמינות היא אכן יפנית אבל זה רכב ספורט וכך גם עלות החלפים שבו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- התנהגות כביש מעולה

תרשה לי לחלוק על זה. הסיוויק טייפ R אמנם מכונית לא רעה בכביש הנכון, אבל גם סופר-נוקשה ועל כבישי ישראל המשובשים זה אומר שהיא לא נעימה במיוחד ביומיום, אפילו ביחס לז'אנר. חמור יותר, הכיול הנוקשה הופך אותה לקשה לשליטה ולא מהנה בכביש משובש, שזה בערך 75% מהכבישים בישראל. הוט האצ' אחרות מציעות תמהיל מוצלח יותר של נוחות והתנהגות כביש. תוסיף לזה את הנדירות ואת הנסועה הגבוהה, וזו לא קנייה מוצלחת במיוחד.

טוב יותר אם תשקול אחת מהספורטיביות הנפוצות יותר - גולף GTI לדוגמה, שפחות קיצונית בכיול אבל לא פחות טובה באופן כללי. העובדה שהיא נמכרה בכמות גדולה יותר גם אומרת שיש יותר מכוניות לבחור מהן, יש שוק חלפים ושיפורים טוב משמעותית ושיהיה קל יותר למצוא מוסך שיטפל בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית: אני חושב שאתה דיי מתלהב מהנתונים היבשים המתייחסים לרכב חדש אפס ק"מ.

רכב ספורטיבי בן 9 אוטוטו עם 200 אלף פלוס על השעון מה אתה חושב שתוכל למתוח אותו עד לקצה ?

לפי דעתי האישית בלבד:

בארץ שלנו במיוחד בעידן של היום רכב וותיק עם 200 אלף על השעון כבודו במקומו מונח.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך גם לזכור שמדובר ביצרן ובדגם אמינים מאד.

וגם מאד תלוי איך נצבר הק"מ.

אם מדובר בנסיעה בין עירונית בעיקר אין מה להבהל.

כשלעצמי אם אני אוהב את הדגם, הקומפרסיה בסדר, הקלאצ מרגיש טוב, והגיר לא חורק ובלי חופשים - הייתי מוריד במחיר והולך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כ 15000 קמ בשנה. המוכר לא נתן מחיר חד משמעי אני מניח בגלל הקילומטרז הגבוה. לפי לוי יצחק מחירון 65000. מחיר הקנייה יהיה בטח נמוך משמעותית עם קילומטרזנכזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה למחשבה,

במידה ואתה נוסע הרבה וזה הולך להיות הרכב העיקרי שלך הייתי יורד מזה,

אבל אם מדובר ברכב משני שאתה מתכנן להחזיק לטווח ארוך,זאת יכולה להיות קנייה מעניינת (אם אתה מתחבר לז'אנר) בכביש המתאים היא יכולה להיות מדהימה לנהיגה,שאר הזמן היא מבצעת את העבודה בצורה בינונית (נוחות,זימינות של כח,ריגוש)

בנוסף אם זה רכב לסופשים נושא הנסועה הוא יחסית זניח בהנחה והרכב אכן מתוקתק מכנית.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...