Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים אוחזים/ספורטיביים כמה שניתן, מידה 205/50/17

שומאכר
שימו לב! השרשור הזה בן 2719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נאלץ להתייעץ כאן בפורום. בדרך כלל אין לי בעיה עם צמיגים, אבל במידה הנוכחית קיימת בעיה כזו.

מחפש צמיגים טובים מאוד, עם אחיזה טובה, פידבק טוב ובעצם כל דבר שיהיה חשוב לנהיגה חזקה. פחות מעניין רעשים, אורך חיים, חסכון בדלק וכו.

המידה בעייתית משהו, כי אין הרבה צמיגים טובים שאני מכיר במידה הזו - 205/50/17. אין גם אפשרות לעלות מידה.

צמיגים שהכיוון הכללי שלי אליהם - גודייר F1 אסי3, מישלין PS4 ודומיהם. הבעיה שאני לא מוצא כלום במידה הזו.

תקציב גמיש, בתלות הצמיג כמובן (מוכן להשקיע גם 600-700 לצמיג אם הוא שווה את זה).

אם למישהו יש כיוון כללי או עוד המלצות מניסיון (שיש את הצמיגים במידה), אשמח לקרוא.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עזר לי במאום. PS3 להבנתי כבר אין כי החלו לייבא את ה4. אסימטריק 3 אין עדיין בנמצא. המליצו לי על ורדשטיין ספורטראק5 אבל הביקורות לא הכי מחמיאות בחול. אם היה את הRS3 Z222 במידה, כבר היו ברכב.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-R888R מופיע ביד2צמיגים במסגרת התקציב, אבל לא ראיתי שמופיע באתר טיירקלאב ולכן צריך לבדוק אם יש לו מלאי איפשהו. אם הוא מעניין אותך.

ה-PS3 עדין מיוצר במידות מסויימות. לדעתי ה-PS4 לא זמין עדין (בעולם) במידה שלך.

מה לגבי קונטי ספורט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הקונט5 יש לי ניסיון עם הלאון (כששם יש "קצת" יותר כוח מהרכב הנוכחי), ולא אהבתי אותם, בלשון המעטה, אפילו שעל פי יד2 הם אופציה טובה ושפויה מבחינת המחיר. אני בהחלט חושב ללכת לכיוון הR888R, אבל מצד שני זו טעות (אפילו שהם עולים סביב 450-500 לצמיג שזה די זול) ללכת על סמי סליקס לרכב שלא צריך את זה, ומשמש אותי גם ליום יום.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לכוון אותי ליבוא מקביל של צמיגים? ברצוני לייבא רביעיית GOODYEAR F1 ASY3. תודה :-D

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פס3, לפחות במידה שלי 17.45.215.

נסה בצמיגי לביטל.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שהדגם איננו, ובכן הוא ישנו, אולי אפשר להזמין במידה שלך, אנא עארף...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לכוון אותי ליבוא מקביל של צמיגים?

עם צמיגי דודי נאסה (רשת הצמיג) התייעצת כבר?

היו כמה שרשורים לגבי ייבוא, ומשום מה זכור לי שמישהו טען שניתן לייבא אולי גם לבד כל עוד מדובר ביבוא לא מסחרי או להעזר בכל צמיגיה בערך כדי לחתום על הטפסים הרלוונטים. אבל זכרוני מעורפל בנושא ואולי אני מקשקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לאחרונה Michelin Pilot Super Sport ב-600 לצמיג (לפני מע"מ) מצמיגי מוריס בבית עובד. המידה מאוד דומה לשלך 205/45 17 וגם דיי חריגה.

בינתיים עושים רושם של Value-for-money לא רע בכלל והרבה יותר נוחים מה-Yokohama AD08R שהיו לי לפני.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שסופרספורט מגיעים רק 18" ומעלה.

גם המחיר זול מאד.

:roll:

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PSS אוברקיל בשבילי. כן, גם הR888R, אבל מצד שני, במחירים כאלו... who give a shit?!

אצלי לא ניתן לאשר מידה שונה מזו הקיימת לצערי.

TOM, שלחתי להם הודעה. אתקשר מחר בכל מקרה. תודה :-)

אעדכן.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...