Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GAZ 24 VOLGA 1:43 דגם וינטג' סובייטי

שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במקרה בדיוק הייתי בקייב, הגשמתי חלום ילדות - נהגתי בוולגה כזאת סטיישן.

האוטו גדול אבל מקום בו אין, הראש כמעט נוגע בתקרה (ואני לא גבוה במיוחד), קשה להכנס ולצאת כי ההגה מפריע, רגל שמאל נתקעת בגלגל ההגה בעת תפעול קלאץ', אין הגה כוח, גיר ידני 4 הילוכים.

מומנט של משאית כמעט ב 0 סל"ד. לא ממש משנה לו באיזה הילוך אתה. נוסע גם בשטח כשצריך [emoji1]

20161018_125330-1.jpg

20161017_130022.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויה מעולה!

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, לפי ידיות, זה כבר דגם המשך. יש לו אלמנטים של 3102 והגריל בטח מפלסטיק, ברקסים קדמיים כניראה כבר דיסק.

ניראה שהרכב הזה נסע בחורף לפי חלודה :)

אנשים ששמרו על הרכבים בגראז' בדרך כלל לא נסעו בחורף כדי שהרכב לא יחליד (בגלל ריאגנטים ששמים נגד קרח). וגם הוסיפו ציפוי נוסף לתחתית נגד חלודה על בסיס אפוקסי, מילאו גם חללים פנימיים. בנוסף חלק הוסיפו ציפוי גומי ("קאוצ'וק") לבידוד רעשים - הכינו רכב לשימוש.

הייתה לך חווית נהיגה מיוחדת :)

קיימים גם אקזמפלרים במצב כזה (אצל אספנים) :

gaz-24-11.jpg

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מודל 1990, חוץ מהידיות לא שונה בהרבה. אכן הוא החליד כי היה בשימוש גם בחורף וחנה בחוץ.

עוד כמה תמונות:

20161017_125228.jpg20161017_130016.jpg

את הסוויץ' אגב שמו לא מימין להגה ולא משמאל ללהגה. אלא בערך מתחת להגה, אפשר להפעיל ביד ימין או שמאל, לא נוח באותה מידה בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מד טמפרטורה ניראה על מקסימום. זה כבר לוח שעונים היותר חדש, כמה שאני זוכר שונה אי שם בשנות ה80. לפני זה היה ספידומטר על רצועה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת אותי 25 שנה אחורה, דוד שלי היה מביא לי דגמים כאלה בתור ילד.

עד היום אחת החרטות שלי הא שלא קניתי כמה אלה כשהייתה לי הדנות בשוק הבוכרי ליד בלומפילד לפני עשור.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הייתי השבוע במפגש אספנות ענק (כ 500-600 מכוניות) בקייב. הוצגה שם בין היתר "הגירסה המיוחדת" עם מנוע V8 בנפח 5.5 ליטר ו 195 כ"ס. הרכב חיצונית זהה לגמרי לגירסה הרגילה ואפילו ידית הילוכים של הגיר האוטומטי נראת בדיוק כמו של הגיר הידני כולל תרשים שילוב הילוכים ידניים על הידית.

המנוע הזה, למרות הנתונים המרשימים הספיק רק ל 16 שניות ל 100 ו 170 קמ"ש מירביים. מה שהיום כל מכונית 1.2 עם 70 כ"ס עושה בקלות.

2726478bb9722f9197d7b41e6ca71634.jpg3bfee89615072a73512eae9c5d06c296.jpgb75c0fe3ddf7ae9f7e13cc01d1352a2f.jpgcf243bda5e5dfc7daa70b1735091c62f.jpg

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נדיר ומגניב ביותר. יש לו סאונד מנוע מאוד יפה. לפי טבלת הנתונים הרכב כבד מאוד 1870קג. למרות זאת, אפילו יחסית לכוח מנוע, מהירות מקסימלית נמוכה מאוד. גיר 3 הילוכים זה לא סיבה, מרצדס עם 3 הילוכים יכל לעבור 200 ואפילו להגיע ו250 (בw140 לפני מתיחת פנים גיר היה 4 הילוכים על הנייר, אבל למעשה זה היה 3, יחס העברה על הילוך האחרון היה 1:1, הילוך ראשון שימש רק בתור הילוך תאוצה על קיק דאון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתצוגה ליד מנוע כזה עמד על סטנד הרצה ואפשר היה לשמוע אותו. הם היו מניעים אותו כל כמה דקות לבקשת המבקרים. ולדבריהם כל חצי שעה - 40 דקות היו צריכים למלא דלק במיכל הקטן של הסטמד כי המנוע צורך דלק בכמויות...b8ccd5865ec25af15db85be3d6e10e64.jpg

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...