Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכונות טובות לגור בהן ברחובות?

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 2760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

כאמור בכותרת, מחפש המלצות לשכונות טובות ברחובות - מעוניין בשכונה חילונית, בלי זמרי קריוקי, או אוכלוסייה בעתית אחרת. בלי מצוקת חניה ועם תחבורה ציבורית סבירה.

כמו כן, כמה צפויה לעלות שכירות לדירות 3-2 חד' באיזורים אלה?

רב תודות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לי (ולזוגתי) תהיה סיבה לנסוע לתל אביב.

If you know what I mean :wink:

למרות שבתכלס לאו דווקא תל אביב, יש גם הרבה משרות יחסית באיזור שיכולות להתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם,

כאמור בכותרת, מחפש המלצות לשכונות טובות ברחובות - מעוניין בשכונה חילונית, בלי זמרי קריוקי, או אוכלוסייה בעתית אחרת. בלי מצוקת חניה ועם תחבורה ציבורית סבירה.

כמו כן, כמה צפויה לעלות שכירות לדירות 3-2 חד' באיזורים אלה?

רב תודות!

בצפון העיר, ליד הפקולטה יש אזורים נחמדים בסביבת רחוב הרצל, שבו יש נגישות לתח"צ/ קרבה מסויימת לרכבת.

שדרות חן זה רחוב שקט ומעולה שגובל בהרצל ובחנויות ובתי קפה שלו, אין לי מושג בקשר למחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכונות הכי נחשבות הן אחוזת הנשיא ורחובות המדע. אבל שם זה בניינים חדשים, עם מעט דירות 3 חדרים ואין דירות 2 חדרים. אבל כל האיזור שבין צפון רחוב הרצל לרחובות המדע, לאורך רחוב הנשיא הראשון, נחשב לאיכותי, וכולל גם דירות קטנות, בביניינים ישנים יותר. אבל שם כדאי לחפש דירה עם חניה צמודה, כי מצב החניה שם לא משהו בכלל.

מהאיזור הזה, קל להגיע לרכבת ומשם לת"א.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך את זה אחרת - פרט ל-2-3 איזורים פחות מומלצים - כל רחובות אחלה. זה האיזורים שלכיוון צומת בילו והאיזור שליד האיזור תעשיה.

תתמקד במרכז העיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהומלץ לך, האיזור הרלוונטי לך הוא משני עברי רחוב הרצל, בקטע הצפוני שלו (בוא נגיד צפונה לרחוב בנימין). בעקרון כמה רחוק מהרצל תלוי בכמה בא לך לצעוד, אבל הייתי ממליץ להגביל את עצמך ברחוב הרצוג ממזרח, ורוז'נסקי ממערב. אבל שוב כמה שיותר קרוב להרצל יותר טוב (פרט ללגור על הרצל).

קח בחשבון שזהו גם האיזור המבוקש על הסטודנטים ולכן המחירים בו יקרים לעומת איזורים אחרים (ביחס לאיכות הדירה). לא יודע עד כמה 3500 לשלושה חדרים זה ריאלי היום. זה מה שעלו שם רוב הדירות לפני שנתיים, אבל היו גם מציאות ב-3200 אז לך תדע.

נצל"ש,

מה דעתכם על רחובות ההולנדית עבור משפחה צעירה? יתרונות? חסרונות? דעות באופן כללי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחוב ההולנדית בנוי על עיקרון גטו ורשה. שכונה מוקפת מכשולים ועם כביש גישה אחד בלבד. תלות מוחלטת ברכב. רחוק מתחנת רכבת. עומדים בפקקים רק בשביל לצאת מהשכונה. בקיצור שכונה חדשה טיפוסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^עדיף לגור בשכונה טובה ברחוב מאשר בדירה אבל בשכונה מעפנה. זנב לאריות וזה... :wink:

תודה רבה לכולם על המידע, בהחלט יש כאן מספיק חומר לעבוד איתו.

המלצתם כאן על רחובות מרכזיים ושכונות חדשות עם בניינים בני 20+ קומות, רק אציין שזה ההפיך הגמור ממה שאני מחפש.

אני מחפש את האיזור השקטים עם בניינים נמוכים או עדיף אפילו צמודי קרקע, שיהיה מקום לטייל עם כלב, פארקים וכאלה. כמה שיותר מרחק מהעיר התוססת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה הבאת את זה, אבל מגדלים חדשים יש נדמה לי רק שניים בכל האיזור שהומלץ לך. השאר זה בעיקר בנייני ארבע קומות בני שישים בממוצע. הסיבה שזה מה שהומלץ לך זה כי ביקשת נגישות לתחבורה ציבורית טובה. תחליט מה אתה מעדיף - תחבורה ציבורית או שכונה עם צמודי קרקע. קשה לקבל גם וגם.

אם אתם מוכנים לגור ביחידת דיור אז אולי שווה לחפש באזורי הוילות בנס-ציונה. דווקא ראיתי שם בזמנו אופציות לא רעות. קח בחשבון שהרכבת בהכרח לא תהיה במרחק הליכה, אבל נגישות לציר התנועה של האוטובוסים לכיוון תל אביב, כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נס ציונה יקרה בלי שום פרופורציה. עיר שאין בה כלום. שכירות של דירת 2 חדרים עולה 3,500 ומעלה.

דרך נס ציונה עוברים שני קווים:

קו 274 לתל אביב. הקו עמוס ברמה שאין מקום לעמוד.

קו 222 שנכנס לתל אביב דרך הנתיב המהיר, אבל גם הקו הזה עמוס בטירוף ואין אותו בחזור (מתל אביב לנס ציונה)

לדעתי שכונת נווה דקלים בראשון לציון תהיה אופציה טובה בהרבה גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת נגישות לתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רחובות יקרה.

השכונה הכי טובה היא אחוזת הנשיא, פארק ענק, חנייה ברחוב וחנייה תת קרקעית או חנייה שמורה של הבניין, הוסיפו עכשיו קווי אוטובוס חדשים, אבל שכירות מטורפת וארנונה גבוהה.

בשדרות חן החנייה היא סיוט אגב.

תנסה לחפש באזור בית החולים קפלן, בסביבה שם יש גם דירות לא רעות, סבלנות ובסוף תמצאו משהו מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...