Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 1.8 tsi - רכב מגמגם אחרי תדלוק

elcomp
שימו לב! השרשור הזה בן 2754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נסע מצויין עד התדלוק המדובר.לאחר שתדלקתי טנק מלא הרכב מגמגם ונחנק בתחילת ההילוכים.

לאחר שקראתי על התחנה(שער הגיא) ראיתי שהרבה פעמים הם נתפסו שהם מוהלים את הדלק.

מה עושים?האם לשים תוסף דלק יעזור?

פשוט לחכות שיגמר הדלק?יכול לגרום נזק?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תידלקתי 95 בוודאות.הפלאגים חדשים והקולים תקינים.הרכב נסע פיקס לפני התדלוק.כל הבעיות התחילו ישר אחרי התדלוק.

בחיפוש קצר באינטרנט מצאתי מספר תלונות על התחנה הזאת שהיא מוהלת את הדלק וככה זה בדיוק מרגיש.

השאלה אם זה יכול לגרום נזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיהיה עדיף לרוקן המיכל ולשים דלק נורמלי, השאלה מה העלות תועלת, אני לא הייתי מסתכן ואם זה ברמה שהרכב ממש מגמגם הייתי גורר למוסך וכמובן כמובן מנסה לדבר עם בעלי התחנה / לגבי פיצוי למרות שלך תוכיח עכשיו.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...