Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידות ג'אנט לפיאסטה 2016

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 2748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי פיאסטה 2016 ידנית חדשה לאישה.

הרכב מגיע עם טאסות מכוערות ורציתי להחליף לג'אנט קצת יותר נורמלי, אבל אני לא מצליח למצוא מידות ודאיות של הג'אנט (קוטר, רוחב, מרווח ברגים וכד').

אשמח לעזרה עם המידות ואם אפשר גם אתר ישראלי בו אפשר לראות קטלוג ג'אנטים לפי מידות רלוונטיות.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה נתוני הג'אנט שאתה צריך.

[ATTACH=CONFIG]473836[/ATTACH]

תודה, אבל לצערי אף אחד מאלו זו לא הגרסה שנמכרת בארץ...

הגרסה הישראלית היא עם מנוע 1.25L Duratec, מידת צמיגים 195/50R15, חישוקים "פלדה 15".

שים לב שמידת הצמיגים לא זהה לאף אחת מהגרסאות המצויינות למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה הנתונים שמופיעים כאן: https://www.tyreleader.co.uk/steel-wheels/ford/fiesta-vi-facelift/1-25-19916

כאשר האופסט בפועל הוא כנראה 47.5 מ"מ (הבדל זניח) והקדח המרכזי בפועל הוא כנראה 63.4 מ"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

205/40R17 84V.

(אם כי בהוראת הרישום שרלוונטית לשנה וליבוא של דלק מוטורס, המידה הנ"ל לא מופיעה. כן בשנים עברו ל-RS. מניח שהמידה מופיעה גם באוטודאטה).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה כבר משקיע בסט ג'אנטים תעלה ל17' או לפחות ל16'. ג'אנט מגנזיום עם חתך 50 נראה יותר גרוע מג'אנט ברזל עם טאסה.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר לחלוטין.

בוא נישאר בפרופורציות ותבין שמדובר ברכב עם מנוע 1250 והספק של 82 כ"ס.

גם ברכבים בהספק גבוה יותר אין באמת צורך בג'אנטים בגודל 17,משקולת מיותרת.

ל16 לא ממליץ לעלות כי הצמיגים במידה הזו כולם xl, משמע צמיג מחוזק בגלל החתך הנמוך, הרכב יהיה פחות נוח, אין באמת סיבה.

ל17 אני בכלל לא ממליץ לעלות זו מידה שגדולה על הרכב הזה עם המנוע הנ"ל.

דרך אגב בחו"ל לא מעט אנשים עם st משנמכים למידה 15,ג'אנטים קלים מאוד והמידת צמיגים מספקת.

דרך אגב חתך מושפע מרוחב הצמיג, חתך 50 על רוחב 195 זה חתך נמוך יחסית.

על הפיאסטה שלי יושבים סט oz ultraleggera מקוריים, סט יקר במידה 15,שוקלים כלום, עם מישלן פיילוט ספורט 3, ההתנהגות והאחיזה מעולות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר לחלוטין.

בוא נישאר בפרופורציות ותבין שמדובר ברכב עם מנוע 1250 והספק של 82 כ"ס.

גם ברכבים בהספק גבוה יותר אין באמת צורך בג'אנטים בגודל 17,משקולת מיותרת.

ל16 לא ממליץ לעלות כי הצמיגים במידה הזו כולם xl, משמע צמיג מחוזק בגלל החתך הנמוך, הרכב יהיה פחות נוח, אין באמת סיבה.

ל17 אני בכלל לא ממליץ לעלות זו מידה שגדולה על הרכב הזה עם המנוע הנ"ל.

דרך אגב בחו"ל לא מעט אנשים עם st משנמכים למידה 15,ג'אנטים קלים מאוד והמידת צמיגים מספקת.

דרך אגב חתך מושפע מרוחב הצמיג, חתך 50 על רוחב 195 זה חתך נמוך יחסית.

על הפיאסטה שלי יושבים סט oz ultraleggera מקוריים, סט יקר במידה 15,שוקלים כלום, עם מישלן פיילוט ספורט 3, ההתנהגות והאחיזה מעולות.

הוא רוצה להחליף כי זה נראה לא טוב, וג'אנט מגנזיום 15' עם חתך 50 יראה יותר גרוע ממה שזה נראה עכשיו. לא צריך להלך אימים על הנוחות, זה לא יהפוך לקורסה opc, קצת יותר קשיח ואף אחד לא ימות מיזה. אם המראה מעניין אותו לדעתי חייב לעלות לפחות מידה אחת.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לחלוטין עם אריק.

אם החישוק לא עמוס מדי בפרטים, חישוק "15 יכול להראות מצוין. בטח על רכב קטן.

וכמו שאריק אמר, מדובר על חתך 50, לא על 65 שנפוץ ברכבים בימינו. ההבדל בין החתך במידה הקטנה לחתך במידה הגדולה עומד על ס"מ וחצי בגובה הדופן, שזה כלום.

מה גם שמדובר ברכב של האישה, ולא ממש ברור לי אם מדובר בצעד מרצונה (כולל שיקולי אחיזה, נוחות) או שזה רק מפריע בעין לנחש ההיפראקטיבי :wink:

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתך ולדעתך בלבד.

לא רק הנוחות של הרכב תפגע אלא גם ההיגוי יהפוך להיות כבד יותר וגם הסחיבה תיפגע, וגם הצריכת דלק.

שוב, רכב עם 82 כ"ס. http://cloud.tapatalk.com/s/57fb3d7308627/IMG_20160205_164810859_HDR.jpg?

ככה נראה הרכב עם ג'אנט שחור, שגורם לג'אנט להראות אפילו קטן יותר, במידה המקורית.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רוצה להחליף כי זה נראה לא טוב, וג'אנט מגנזיום 15' עם חתך 50 יראה יותר גרוע ממה שזה נראה עכשיו. לא צריך להלך אימים על הנוחות, זה לא יהפוך לקורסה opc, קצת יותר קשיח ואף אחד לא ימות מיזה. אם המראה מעניין אותו לדעתי חייב לעלות לפחות מידה אחת.

אצלי החתך גדול יותר (195/55R15) ובכל זאת התרומה למראה שהמגנזיום נתן עצומה.

ג'אנט איכותי במידה הזו יראה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חישוקים גדולים יותר זה אכן לא רלוונטי מכמה סיבות:

1. 17" לא מאושר לרכב ואין לי כוח להתעסקוית שכרוכות בזה

2. הרכב לא חזק בכלל, ולהוסיף עוד משקל במקום הכי חשוב ממש לא יעזור לו לזוז מהר יותר

3. הסיבה שקניתי את הרכב הספציפי הזה כי רציתי את הרכב הכי כיפי לנהיגה בקטגוריה ואני לא מעוניין להפוך את ההיגוי לאיטי יותר בשום פנים

4. הנוחות כן חשובה היות והרכב בעיקר משמש את אישתי ואת התינוקת שעדיף שתחווה נסיעה רכה ותתעורר כמה שפחות :)

5. עליה במידת החישוק הופכת גם אותו וגם את הצמיגים ליקרים יותר

בקיצור, המטרה היא להחליף פלדה של 15" בחישוק קל ויפה יותר בגודל 15", הכיוון היה חישוקים פשוטים יחסית למראה בצבע לבן (גם הרכב בצבע לבן) בדומה לחישוקים האלו:

2010-Ford-Fiesta-S1600-Coupe-Image-00-1024.jpg6882large.jpgCHOhgwVWcAApjPV.jpgn-genesis-racer-rally-white-18-on-ford-fiesta-18-1091.jpgn-genesis-racer-rally-white-18-on-ford-fiesta-18-1093.jpg

הסכום הוא עד 2,000 ש"ח לסט ואין לי בעיה לשים גם משומשים במצב טוב. יש סיכוי לדבר כזה או שאני חי בלה לה לנד?

מנשה,

בלי קשר לשירשור הזה, ניסיתי לענות לך על השאלה ששלחת בפרטי אבל הגעת למכסת ההודעות שלך ואי אפשר לשלוח לך יותר הודעות.

עריכה אחרונה על ידי HyperViper

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ סידרתי את זה, תודה רבה.

האמת שבמקרה הספציפי הג'אנט לא נראה נורא כמו שהייתי מצפה מג'אנט 15' וחתך 50, כנראה שבגלל שהצמיג צר החתך לא באמת כל כך גדול.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...