Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי IRC מול צמיגי DUNLOP עבור CBR600

sby25
שימו לב! השרשור הזה בן 7001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

כיום אני מתלבט לקנות צמיג מסוג irc לאופנוע cbr 600 או לקנות דנלופ יש הבדל במחירים כ 400 ש"ח בכללי ( לזוג)

אני אישית לא מכיר את הצמיג ואני רוכב רכיבה ספורטיבית אבל גם ביומ יום

מישהו מכיר את הצמיג אשמח לשמוע עליו והמלצות יתקבלו בברכה

שון

הנה קישורית למחירים ולצמיגים http://www.moto-depot.co.il/index.php?cPath=28_31_66

אוהב אתכם ושמרו על עצמכם

ולא לשכוח ... " מה יכול להיות ? רק יותר גרוע .. " :)

:twisted::shock::-Pמהיר בטירוףףףףףףףףףףףףףף:twisted::lol::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה בכלל לא במקום.

DUNLOP היא חברה מוכרת גדולה (ענקית) יצרנית של צמיגי אופנועים מזה שנים רבות עם תארים רבים

גם SUPER SPORT גם ב SUPER BIKE וכו' חברה שהוכיחה יכולת.

לעומת IRC שאולי בארץ עוד איכשהו מוכרת אבל בעולם אף אחד לא שמע עליה.

צמיגי אופנועים הם ממש HI TECH וצריך סיבה טובה להשוות מיטב התוצרת של DUNLOP למיטב של IRC.

400 ש"ח לא נראים לי כשווים כשאתה מדבר על צמיג ספורטיבי לא כמה קילומטר יחזיק ולא בבל"ט אלה אחיזה התנהגות בלימה האצה.

אחרי כזו הקדמה אתן לך את חוות דעתי האישית על DUNLOP הניסיון איתם כולל שני סוגים D204 ו- D208 שניהם נחשבים ספורטיביים לזמנם.

רכבתי עם שניהם על ZX6 99.

1. צמיג מאד זריז - על ה- ZX זריז מדי.

2. אחיזה בהטיה חזקה - מצויינת.

3. בלימה - ראה 1 זריז מדי.

4. עמידות - D208 כ- 10K.

Machines need love too - Terminator I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

כיום אני מתלבט לקנות צמיג מסוג irc לאופנוע cbr 600 או לקנות דנלופ יש הבדל במחירים כ 400 ש"ח בכללי ( לזוג)

אני אישית לא מכיר את הצמיג ואני רוכב רכיבה ספורטיבית אבל גם ביומ יום

מישהו מכיר את הצמיג אשמח לשמוע עליו והמלצות יתקבלו בברכה

שון

הנה קישורית למחירים ולצמיגים http://www.moto-depot.co.il/index.php?cPath=28_31_66

אוהב אתכם ושמרו על עצמכם

ולא לשכוח ... " מה יכול להיות ? רק יותר גרוע .. " :)

לא רואה שום דאנלופ שם...

בכלל, אם היית אומר מה הדרישות שלך מהצמיג אז זה היה עוזר יותר לפי דעתי.

רק תהיה הגיוני בבקשה.

לבקש צמיג עם אחיזה מדהימה מקר ועד חם מאוד, שמתחמם מהר, אוחז כמו מסטיק ברטוב, ושיחזיק לפחות 20K ק"מ כי אני בטיולים רוב הזמן, זה לא נקרא להיות הגיוני.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת IRC שאולי בארץ עוד איכשהו מוכרת אבל בעולם אף אחד לא שמע עליה.

וואלה? ירדתי רגע לחניון להסתכל על האופנוע שלי, XR, מתוצרת עלומת-שם עם הכינוי "הונדה", והסתכלתי מה כתוב על הצמיג. כתוב שם IRC. טוב נו, כמה אופנועים כבר הונדה מוכרת? משהוא אולי שמע עליה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה? ירדתי רגע לחניון להסתכל על האופנוע שלי, XR, מתוצרת עלומת-שם עם הכינוי "הונדה", והסתכלתי מה כתוב על הצמיג. כתוב שם IRC. טוב נו, כמה אופנועים כבר הונדה מוכרת? משהוא אולי שמע עליה?

:roll:

מעניין באמת כמה נפוץ הצמיג

איזה מבחן קראת לאחרונה שסקרו צמיגי IRT לאופנועי 600+ ?

איזה אופנוע כביש מהקטגוריה של CBR600 מגיע עם צמיגי IRT

באיזה פורום (בעולם) ראית דיון על צמיגי IRT (על דנלופ פירלי מצלר ברידגסטון נפתחים כל יום)

וכל סמך כל זה נקבע אם הצמיג עלום שם או לא !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roll:

מעניין באמת כמה נפוץ הצמיג

איזה מבחן קראת לאחרונה שסקרו צמיגי IRT לאופנועי 600+ ?

איזה אופנוע כביש מהקטגוריה של CBR600 מגיע עם צמיגי IRT

באיזה פורום (בעולם) ראית דיון על צמיגי IRT (על דנלופ פירלי מצלר ברידגסטון נפתחים כל יום)

וכל סמך כל זה נקבע אם הצמיג עלום שם או לא !

1. צמיגי IRC ולא IRT.

2. תסתכל שוב, בדיוק, על מה הגבתי בהודעה.

3. לא בהכרח צמיג שאינו נמכר במתחם צ'לנוב-סלמה הוא עלום-שם ש"אף אחד בעולם לא מכיר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

13. לא בהכרח צמיג שאינו נמכר במתחם צ'לנוב-סלמה הוא עלום-שם ש"אף אחד בעולם לא מכיר".

שניה, אז אתה אומר שצ'לנוב-סלמה זה לא מרכז העולם ומה שלא שם לא קיים?:shock: לא יכול להיות.

דווקא יש לי בבית עיתון עם מבחני צמיגים ל CBR 900 מלפני שנה שנתיים אני חושב.

ה IRC דווקא קיבלו ציון לא רע והתמודדו יפה מול ה diablo. נכון הם לא שיא הטכנולוגיה היום, אבל לא כל אחד צריך או רוצה את שיא הטכנולוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. צמיגי IRC ולא IRT.

2. תסתכל שוב, בדיוק, על מה הגבתי בהודעה.

3. לא בהכרח צמיג שאינו נמכר במתחם צ'לנוב-סלמה הוא עלום-שם ש"אף אחד בעולם לא מכיר".

שיהיה IRC(מרוב שהשם לא נפוץ התבלבלתי) ולא יודע מאיפה הבאת את מתחם צ'לנוב-סלמה כתשובה להודעתי ? אני יכול לומר לך בוודאות שגם במתחם IRVINE-LA בקליפורניה הוא עלום-שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IRC דווקא כן מוכר במתחם צ'לנוב-סלמה. וזה כי כל אחד כאן מרכיב צמיג זבל כדי לחסוך עוד כמה שקלים, והוא לא מבין שבעצם לטווח הארוך הוא לא חוסך.

וזה שהונדה XR מגיע עם IRC, לא נותן תעודת הכשר לצמיג טוב. זה אומר שגם הונדה רצו לחסוך כמה שקלים.

בכלל חלק המדגמים שהונדה הביאה לארץ הם דגמים שנמכרים בכל מיני שוקי נישה בעולם, והגיעו לארץ משיקולי עלות ויכולת מכירה בארץ. היתכן שה- XR שלך הוא כזה ? ואולי בעצם לא. תבדוק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IRC

זה שהונדה XR מגיע עם IRC, לא נותן תעודת הכשר לצמיג טוב. זה אומר שגם הונדה רצו לחסוך כמה שקלים.

בכלל חלק המדגמים שהונדה הביאה לארץ הם דגמים שנמכרים בכל מיני שוקי נישה בעולם, והגיעו לארץ משיקולי עלות ויכולת מכירה בארץ. היתכן שה- XR שלך הוא כזה ? ואולי בעצם לא. תבדוק את זה.

הדוגמא (דוגמא, כן?) להונדה עם ה-XR היא כדי לענות על הטענה של jonathan כי

"צמיגי IRC מוכרים אולי בארץ... ...אבל בעולם אף אחד לא שמע עליהם". זהו.

אגב, בנוסף לשוק ה"נישה" הישראלי, משווק ה-XR עם צמיגי IRC גם בשוק הנישה הקטן והלא החשוב האוסטרלי. וגם האמריקאי. ואם אני לא טועה גם באנגלי. בקיצור, נישה-שמישה.

האם אלו צמיגים איכותיים מאין כמוהם או זבלה מחורבנים, בכלל לא קשור לעניין שעליו הגבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה IRC(מרוב שהשם לא נפוץ התבלבלתי) ולא יודע מאיפה הבאת את מתחם צ'לנוב-סלמה כתשובה להודעתי ? אני יכול לומר לך בוודאות שגם במתחם IRVINE-LA בקליפורניה הוא עלום-שם.

בוודאות? תבדוק שוב, ולא בתחום הכביש. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...