Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים 205/55/16

sjerby
שימו לב! השרשור הזה בן 2749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, הרכב הוא פיגו 207 "ספורט" ידנית 1.6,

כרגע מקדימה t1r שעברו 10 אלף קמ במצב טוב ומאחורה קלבר שעברו בערך 30 אלף, לא מרוצה *בכלל* מהשילוב, היגוי יתר שלא נגמר ותת היגוי נמרח בטיפה מאמץ של הרכב, לא מצליח לנהוג בצורה מיטבית או אפילו קרובה לזה ומתכנן להחליף רביעייה בקרוב כדי להינות מהק"מ שהאוטו צובר.

כרגע המידה היא 195/55/16 אבל לפי אוטו דאטה אני יכול לשים 205/55/16 על אותו רוחב ג'אנט (לא זוכר את הרוחב, יכול להיות 6j)

האם משהו יכול להפגע מבחינת ההתנהגות בעליה ברוחב צמיג על אותו רוחב ג'אנט? הדופן תהיה רכה/קשיחה מהצפוי?

השימוש ברכב הוא 50/50 עירוני בין עירוני ופעם בחודש טיול שבת ארוך/נס הרים.

אני מחפש צמיג שיתן אחיזה טובה ובטחון בטיולים, ושיחזיק 30 אלף ק"מ ומעלה.

התקציב לא משנה, מה שיתאים לצרכים הוא מה שאקנה,

בנוסף לצמיגים גם הגיעו לי בושינגים מחוזקים למשולשים, אייבך פרו קיט, ברמבו מקס ורפידות קירמיות, ככה שצמיגים מתאימים זה יותר ממתבקש כדי להינות מרכב חד יותר ולנצל היטב את המכלולים :lol: תודה לעוזרים!

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את עצמך לגבי המידה המאושרת לכאורה.

בהוראת הרישום לפחות היא איננה מופיעה: http://car.mot.gov.il/ORIL/2008/3/08-1026.pdf

לא חושב שהדגם של קלבר במידה הנוכחית יודע להציג את אותם הביצועים הפוטנציאלים של ה-T1R.

בתור שלב ראשוני, הייתי רוכש טויו זהים גם לסרן האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית על מידה כזו, יש לי גוד ייר אפישן גריפ פרפורמנס.

מרוצה מאוד מאוד! אחיזה השתפרה מאוד, שקטים יחסית, ואוחזים טוב.

ההשוואה שלי היא אחרי 4 סטים של פאלקו 914.

מחיר שנתנו היה 330 שקל לצמיג.

לפי דעתי שווה מאוד את המחיר.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את התופעה מקרוב, המצב שלי כמעט זהה ב206, T1r מקדימה וסיניים שחוקים מאחורה. לדעתי תחליף רביעייה, שיהיה שחוק ברמה אחידה וככה הרכב יהיה הכי מאוזן.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MIKUSH1, לפני שאתה קופץ להציע צמיגים, בדוק שהם קיימים במידה - (רמז, לפי אתר מישלין, אין מידה שכזו - רק בדגמי הA/S שלהם, וגם הדגם המעודכן הוא הPS4).

לפותח השרשור, אני נוסע על טויו T1SPORT, והם עושים את העבודה - לא כמו PS3 שהיו לי ברכב הקודם ובמידה אחרת, אבל אין תלונות (ביחס למה שקיים במידה הזו)

עריכה אחרונה על ידי yuraskor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנשה, לא רואה סיבה לרכוש רביעיה חדשה במידה הנוכחית שלו. ה-T1R הקדמיים שלו עבור בסה"כ 10K ק"מ והוא מציין שנראים טוב.

אפשר בשקט לרכוש רק זוג ואולי על הדרך לבצע רוטציה-קדימה אחורה. הקדמיים (שכעת יהיו חדשים) יגיעו במהרה למצב דומה של האחוריים.

מיקוש, PS3 לא זמינים במידה הנוכחית שלו והמידה שהוא שאל לגביה לא בטוח מאושרת לרכבו. בקיצור, לא רלוונטי כרגע.

יורה, לדעתי PS4 לא זמין במידות הקטנות יותר (דוגמת זו ששאל לגביה) וה-PS3 עדין משווק בגדלים האלו (לפחות בחו"ל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tom, היית ממליץ לקנות עוד זוג של T1R? כי אני קורא המון דעות גרועות על הצמיג.

אם לא, אשמח להמלצה לצמיג אחר שיעשה את העבודה כנדרש, היו לי T1 ספורט בבראבו והם נגמרו לי מהר מאוד...

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מי שאוהב אותו ויש מי שלא. כמעט ולא ראיתי דעות באמצע. :wink:

תלונה עיקרית לגביו הינה דפנות נמרחות וצורך לנפח אותו יותר גבוה מהמלצת היצרן כדי לנגוד את זה. גם אורך החיים שלו לא ארוך במיוחד.

בכל מקרה, עוד זוג כדי לקבל רביעיה תואמת יהיה עדיף מהמצב הנוכחי.

הבעיה היא שבמידה הנוכחית, אין לך הרבה אפשרויות ספורטיביות מידי, וזה גם תלוי תקציב משום שצמיגים אחרים עם שמץ ספורטיביות בהם (לא נכנס כרגע לאם מומלצים או לא) עולים בערך פי 2 ואף יותר.

למעשה, נראה לי שרק היוקוהמה V103 רלוונטי. אין לי מושג איך הוא בהשוואה.

השאר שנמכרים בארץ הם ROF וסתם יקרים.

או שמתפשרים על ענין הספורטיביות עם צמיגי טורינג טובים כמו האפישנטגריפ/בלוריספונס/פרימיום קונטקט/פרימסי/CF2/K115.

(אגב, יורה, בדיוק קורא על ההשקה של ה-PS4s, שמחליף את ה-PSS)

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tom,תודה, ככל הנראה אקנה עוד זוג t1r וברגע שכל הרביעיה יגיעו לסופם אשקול הגדלת מידה, אני מבין שמומלץ את החדשים לשים מאחורה, אבל משום מה ההגיון וההרגשה אומרים לי שעדיף לאבד את הזנב ולא את ההיגוי

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח על איפה לשים החדשים הוא ישן נושן. וממש אין צורך להיכנס אליו גם הפעם (אפשר למצוא משהו בחיפוש אם מתעקשים).

בלי קשר לויכוח הזה, הייתי מתקין החדשים מקדימה לפי הטיעון שלי בהודעה #9.

אם תרגיש שזה משפיע באופן לא רצוי, תחליף ביניהם חזרה.

ובכל מקרה הקפד לבצע "הצלבה" רק קדימה-אחורה משום שמדובר בצמיגים כיווניים.

אם ברצונך בכל זאת להחליף להם גם צד, תצטרך לפרק כל צמיג מחישוק ולהעביר אותו לחישוק שמנגד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tomאני מבין שמומלץ את החדשים לשים מאחורה, אבל משום מה ההגיון וההרגשה אומרים לי שעדיף לאבד את הזנב ולא את ההיגוי

במקרה שלך זה לא מאוד בעייתי, אבל רק כדי להבהיר: גם בזנב יש היגוי.

כשאתה מתחיל לסובב את ההגה אתה גורם למכונית להתחיל לזוז הצדה, אבל אתה גם מסובב אותה על צירה לכיוון הפניה. לאן הזנב פונה עכשיו? קדימה? לא! הוא פונה לתוך הפניה.

זו בדיוק הסיבה למה חשוב שיהיו צמיגים טובים מאחור. מאחר וגם קדמיים איכותיים הם חשובים (לטובת בלימה למשל) אז מקומם של הצמיגים הטובים הוא על כל הגלגלים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית על מידה כזו, יש לי גוד ייר אפישן גריפ פרפורמנס.

מרוצה מאוד מאוד! אחיזה השתפרה מאוד, שקטים יחסית, ואוחזים טוב.

ההשוואה שלי היא אחרי 4 סטים של פאלקו 914.

מחיר שנתנו היה 330 שקל לצמיג.

לפי דעתי שווה מאוד את המחיר.

מתפרץ לדיון.

יש לי כרגע רביעייה של אפישן גריפ וביום ראשון אני מתכנן להחליף לרביעייה של 914, האם הרעש באמת כזה מורגש?

לצורך העניין גם הצמיגים הקיימים כרגע רועשים, יכול להיות שבגלל שיש להם כבר פז''מ מכובד של 3 וחצי שנים והם שחוקים.

מדובר על ספיריט דור ראשון קוטר 17.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...