Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אנשים לא רוצים לעבוד והם בכיינים, או שאולי אני חולה?

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 2778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הולכת ליהיות קצת חפירה...

אני עובד במקום קטן, עסק משפחתי, שמונה עובד שכיר אחד קבוע, שזה אני.

בנוסף אליי יש מסגר, זה אבא של הבעל הבית (בגלל סיבות רפואיות בעל הבית לא יכול לעבוד, אבא שלו עוזר לו)

בנוסף אליי, צריך ליהיות עוד בן אדם, עובד כללי שכזה.

לנקות פה, לנקות שם, לזרוק את הזבל. לא משהו שהוא מעבר ליכולות האנושיות, לא עבודה סופר קשה. עד כמה ככבר יכול ליהיות קשה לזרוק 3 שקיות זבל?

או לנקות קצת עם מברשת שמחוברת למקדחה?

לרוב מגיעים אלינו חברה בגילאי ה 20-35... תחלופת האנשים היא מאוד אינטנסיבית...

יש כאלה שהיו באים לשעתיים, היו כאלה ליומיים, והשיא זה שבוע שלם.

ב 5 חודשים שאני עובד שם, התחלפו בערך עשרה עובדים.:x

חלק לא הסתדרו עם הבחור שאני עובד איתו (זה בסדר ומקובל, גם אני אל מסתדר איתו, אבל אין לו ברירה)

אבל הרוב המאוד גדול של אותם האנשים, עזבו כי עבודה קשה מדי SAYYY WHATTT!?

וכשאין עובד כללי, זאת בעיה, כי את העבודה הכללית אני לא ממש עושה, וזה מעכב לי את כל העבודה, ובכלל את כל העבודה של כולם.

לפני יומיים הגיע אלינו בחור בן 29...

בכיין כזה עוד לא ראיתי בחיים.:|

לעבוד 2 דקות בחוץ בשמש הוא לא רוצה, הלך לזרוק את הזבל בדיוק 200 מטר (יש עגלה, אל צריך להרים שום דבר)

חזר.. אומר לי.. התעייפתי... קמתי ב 1 בלילה להשתין וזה דפק לי את כל השינה..

ניקה 5 דקות עם מברשת כמה חלקים לא מסובכים מדי, השרירים כואבים הצוואר כואב (הולך למות מינימום)

מבקשים לעשות משהו לא מסובך כמו לסדר את השולחן.. עושה חצי עבודה. כל השולחן מלא בזבל, הוא שואל על איזה לכלוך אני מדבר...

אם אתה לא יודע להישתמש בכלים, מפחד מקצת גיצים. ולכלוך.. למה אתה מגיע למקום עבודה כזה? ראבבאק...

כאילו מה..

יש לי PTSD ואני קם כמה וכמה פעמים בלילה... ואני לא כל כך סופר מן.

היחסים עם בעל הבית טובים. ואני נותן כל מה שיש לי להציע למקום העבודה ולפעמים גם מעבר.

גם כשהאבא של הבעל הבית לא מרוצה מהתשובות שלי, או מצורת העבודה שלי, בסוף הוא יוצא מרוצה מאוד מהתוצאה, זה שאני לפעמים בן אדם נוראי אני יודע. (זה שהוא עוד יותר נוראי כולם יודעים וזה לא סוד לאף אחד)

לשאלה למה בגיל כמעט 30 אין לך מקצוע כל שהו, התשובה היא, כי עוד לא בחרתי מקצוע (SAY WHAT!?)

האם זה מצב צבירה תקין של העובדים שמגיעים למקום עבודה?! או שאולי זה רק אני וורקוהוליק ומה שקורה זה מצב תקין לחלוטין?

המקום משלם שכר לא רע בכלל לעובד הכללי הזה.

אני כבר לא מדבר על זה שאנשים לא מוכנים לעבוד יותר מ 8 שעות, כי 5 אלף שקל "זה לא רע"

מה נסגר עם האנשים...

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם התחלופה כ"כ גבוהה כפי שאתה מתאר, כנראה שמשהו מבחינת העסק לא מתנהל כשורה - שכר לא תואם את השחיקה / בוס בלתי אפשרי / חוסר שקיפות עם העובד בראיון הקבלה / מודעות הדרושים שלכם מכוונות לקהל יעד שהוא פשוט מראש לא מתאים, אם אתם בכלל מתעסקים עם זה וזה לא נטו על סמך "פה לאוזן".

מלבד זאת כבר נתקלתי מס' פעמים בחבר'ה בגילי (30+) שלא מוכנים לצאת לעבוד בשביל פחות מ 6-7 נטו ואם כבר קרה שכן אז הם יזרקו ברמות על/ייתפסו לקטנות ועוד יבואו בטענות אם קרה שפתאום ביום ספציפי נפלה עליהם עבודה בעצימות גבוהה יותר מבד"כ.

יתכן שזה המקרה גם כאן וסתם יש לכם חוסר מזל עם בטלנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שתיארת מאפיין עובדי שכר מינימום (לא מקליד את זה בזלזול, חלילה).

אני לא יודע כמה משלמים לעובד כללי בעסק שאתה מדבר עליו אך אני נוטה להאמין שזה 25.94 לשעה, בשכר הזה כמעט כל מי שיגיע לעבודה יהיה עם גישה של "באתי לעשות את המינימום הנדרש ותעזוב אותי בשקט".

לצאת חמש דקות לשמש? השתגעת? יש עבודות באותו שכר עם מזגן

וזה בעצם למה הם עוזבים כל יום\יומיים\שבוע, מצאו משהו עם תנאים טיפה יותר טובים, בשביל מה להישאר?

אותו דבר עם הבוס, בשביל מה הוא צריך איזה נודניק שקשה להסתדר איתו על הראש?

מעבר לרחוב יש מקום עם מזגן, בוס נחמד, אותו שכר ואפילו תמי בר כדי להכין קפה בהפסקות. שוס.

עריכה אחרונה על ידי NINJMNKY

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שתיארת מאפיין עובדי שכר מינימום (לא מקליד את זה בזלזול, חלילה).

אני לא יודע כמה משלמים לעובד כללי בעסק שאתה מדבר עליו אך אני נוטה להאמין שזה 25.94 לשעה, בשכר הזה כמעט כל מי שיגיע לעבודה יהיה עם גישה של "באתי לעשות את המינימום הנדרש ותעזוב אותי בשקט".

לצאת חמש דקות לשמש? השתגעת? יש עבודות באותו שכר עם מזגן

וזה בעצם למה הם עוזבים כל יום\יומיים\שבוע, מצאו משהו עם תנאים טיפה יותר טובים, בשביל מה להישאר?

99.9 % מהעבודה היא בתוך המבנה, עם 2 מזגנים אפילו, תעשיתיים מכובדים של 5 וחצי כוח סוס.ע ל מקום די קטן.

השכר הוא ממש לא מינימום... נע בין 30 ל 33 שקל לשעה

העבודה בשמש הייתה חד פעמית כי הוא היה צריך לעבוד עם טינר כדי לנקות כמה רשתות, ולא התחשק לנו להיחנק מכל האדים...

אלפה,הכל בעסק מתנהל בסדר גמור טפו טפו טפו המזכירה היא הבן אדם היחיד ששפוי שם...:lol:

אתה אולי מדבר על אנשים שכבר יש להם מקצוע. ואז זה מובן.

כל שאר לא מובן לי. על מה ולמה אתה דורש X כסף?

בשביל 6 נטו, אני לא יוציא את המסיכה שלי מהבית בכלל.

לשבת\לישון במזגן בשמירה כן...

יש לי שתי חברים, אחים, בשביל 50 שקל לשעה אפילו לא יוציאו את המסיכה מהתיק כדי לרתך צנרת, מקסימום לרתך כיור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, אז מגיעים אנשים שקוראים את המודעה שמנוסחת בערך ככה (אני מנחש):

"דרוש עובד כללי לעבודות קלות במפעל, לזרוק זבל פעם ב- ולסדר את השולחן, 30-33 לשעה, אין דרישות, אין צורך בניסיון"

מגיעים לעבודה, מגלים שיש בוס נודניק אבל זה ניחא, אפשר לחיות עם זה.

מגלה שהוא בעצם עובד ניקיון מפולפל, והפח הכי קרוב נמצא במרחק 200 מטר, בעע, זה כבר כרטיס צהוב

ביקשתם שייצא החוצה לעבוד עם טינר? כרטיס אדום, "ביי, לא בשביל זה באתי"

רוצים מישהו שיחזיק מעמד? תפרסמו מודעה כמו שבזמנו maxizem פרסם ועשה פה רעש מי ישמע.

תהיו ריאליים, אל תפנו לאנשים שבאים לעשות את המינימום שבמינימום כדי לסגור את היום.

זה אנשים שהיום עובדים אצלך ב31 לשעה ומחר יתפטרו כי מישהו הציע להם 32.

שוב, אני לא מזלזל, שלא תבינו לא נכון, כל עבודה מכבדת את בעליה, אבל זה המצב היום בשוק העבודה.

עריכה אחרונה על ידי NINJMNKY

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מנהל בתעשייה שמגייס עובדים למשרה ראשונה כבר 14 שנה אני בהחלט רואה שינוי גישה אצל החדשים. מפונקים יותר, אימפולסיביים יותר, לא מחוייבים למילה שלהם, מוסחים כדרך חיים על ידי טלפונים חכמים. ההסבר שלי: תופעות של מדינה בה דור ההורים צבר מספיק נכסים לתת גב כלכלי לילדים יחד עם מאפייני עידן הסמארטפון והנגשת השכלה לכל שכבות הציבור מביאים לכך שאף אחד לא בא היום לעשות קריירה כעובד כללי או בכלל ביצור בתעשייה. אנקדוטה: אצלנו הובטח מענק התמדה של 5000 שח למי שישאר תשעה חודשים. היו אנשים שעזבו פתאום בחודש השמיני עקב טיול או מעבר מקום מגורים או משהו בסגנון... פשוט הזוי עבור מי שהשתחרר מצהל ב 92 וחיפש עבודה ראשונה של שנה: 12 שעו. פלוס שבתות -רק לעשות כסף....

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסק משלם שכר נמוך עבור משרת dead end. צעירים יביאו לעבוד מספר חודשים ויחתכו. אם אתה רוצה עובד לטווח ארוך חפש אדם מבוגר בשנות ה-60 לחייו שישמח לקבל כל עבודה סבירה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בארץ כולם מנהלים מצליחים שיוצאים לחופשה פעמיים בשנה ולובשים מותגים, נוסעים ברכב חדש ומשתמשים בסמארטפון. כשבתכלס אין גרוש על התחת והקשר היחיד שלהם לניהול, ובכלל לכסף זה ב-SIMS.

זה שחלק מה"מנהלים" האלה אהבלים, שלא יודעים לעשות כלום, אז הם כבר בגישה של יאללה, לא נעשה כלום נקבל 5 אלף. איזה עוקץ אני, אה? ממש חכם עולם. ואז כשצריך לעשות משהו מתלוננים. במקומך הייתי מכוון יותר לקהילה של רוסים שעלו מברה"מ. לא מעט כאלו עובדים בחרא עבודות, אז לתת עבודה כמו שלך לדעתי עם שכר לא רע, אפשרי למצוא מישהו. למישהו הזה יהיה יותר מוסר עבודה מכל הטמבלים האלה ביחד. אל תכוונו לקהילה של כאלו שעדיין לא מצאו את עצמם. זה אנשים שהם בדר"כ בלי מוסר עבודה ובלי רצון אמיתי להרוויח. סתם תן לישון בשקט ו-"יא אללה, איפה תאילנד ואיפה אני?". תתרחק מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסק משלם שכר נמוך עבור משרת dead end. צעירים יביאו לעבוד מספר חודשים ויחתכו. אם אתה רוצה עובד לטווח ארוך חפש אדם מבוגר בשנות ה-60 לחייו שישמח לקבל כל עבודה סבירה.

הוא גם ישמח לקבל הוראות ממישהו בגיל של הנכדים שלו?

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות. ברגע שאתה מתייחס לאדם בכבוד, ולא כמו איזה רודן מניאק אז זה בסדר גמור. זה שאדם עובד אצלך לא אומר שהוא מתחתייך כבן אדם ולא אומר שצריך להתנשא מעליו. 99.9% מהאנשים שפנו אליי בנוגע לעבודה יותר מבוגרים ממני. לא חושב שמישהו יכול להעיד על כך שדיברתי ביחס מתנשא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם ישמח לקבל הוראות ממישהו בגיל של הנכדים שלו?

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

לא תהיה לו ברירה. מקומות עבודה מהסוג הזה מושכים עובדים רק משולי החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לראות את התוכנית של אמנון לוי על הפועלים המודרנים. תראה איך אמנון מיצג אותם (מבחינתי הייצוג של אמנון הוא הדעה הישראלית הממוצעת): עבדים מודרנים. אף צעיר לא ירצה להיות עבד, כי מבחינתו זה הסתיים בצבא. כל ישראלי צעיר רוצה להרגיש שהוא מנכ"ל היי-טק, ויש לו דעה ויחליט מה שבא לו. שמישהו יגיד לו מה לעשות? זו כבר התחלה של בדיחה טובה.

אמנם אני בן 25, עובד בתחנה דלק קרוב לשנה. עברתי מתחנה דלק שאסרה להשתמש בטלפונים בזמן העבודה, לתחנה שמחייבת להשתמש בטלפון בזמן העבודה (לתקשר עם המנהל במקרים חריגים). אני יכול להעיד שיש הבדל משמעותי חברתי בין צעיר שיש לו טלפון לבין צעיר בלי טלפון. לפיכך לדעתי אתה צריך לדרוש שבזמן העבודה הוא יהיה נטול מטכנולוגיה, כך הוא יפיק את העבודה כמו שצריך. כי אחד הגורמים שיגרמו לתוצר טוב, הוא תקשורת בין העובד לבוס. לפי דבריך (פות"ש) כאן הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה, אז מגיעים אנשים שקוראים את המודעה שמנוסחת בערך ככה (אני מנחש):

"דרוש עובד כללי לעבודות קלות במפעל, לזרוק זבל פעם ב- ולסדר את השולחן, 30-33 לשעה, אין דרישות, אין צורך בניסיון"

מגיעים לעבודה, מגלים שיש בוס נודניק אבל זה ניחא, אפשר לחיות עם זה.

מגלה שהוא בעצם עובד ניקיון מפולפל, והפח הכי קרוב נמצא במרחק 200 מטר, בעע, זה כבר כרטיס צהוב

ביקשתם שייצא החוצה לעבוד עם טינר? כרטיס אדום, "ביי, לא בשביל זה באתי"

רוצים מישהו שיחזיק מעמד? תפרסמו מודעה כמו שבזמנו maxizem פרסם ועשה פה רעש מי ישמע.

תהיו ריאליים, אל תפנו לאנשים שבאים לעשות את המינימום שבמינימום כדי לסגור את היום.

זה אנשים שהיום עובדים אצלך ב31 לשעה ומחר יתפטרו כי מישהו הציע להם 32.

שוב, אני לא מזלזל, שלא תבינו לא נכון, כל עבודה מכבדת את בעליה, אבל זה המצב היום בשוק העבודה.

הבעיה שלהביא מישהו בעל מקצוע עם ניסיון, יהיה קשה, היה לנו בחור כזה, עזב אחרי יום, בכלל הבוס (שנמצא שם פיזית) נודניק ברמות היסטריות.

בתור מנהל בתעשייה שמגייס עובדים למשרה ראשונה כבר 14 שנה אני בהחלט רואה שינוי גישה אצל החדשים. מפונקים יותר, אימפולסיביים יותר, לא מחוייבים למילה שלהם, מוסחים כדרך חיים על ידי טלפונים חכמים. ההסבר שלי: תופעות של מדינה בה דור ההורים צבר מספיק נכסים לתת גב כלכלי לילדים יחד עם מאפייני עידן הסמארטפון והנגשת השכלה לכל שכבות הציבור מביאים לכך שאף אחד לא בא היום לעשות קריירה כעובד כללי או בכלל ביצור בתעשייה. אנקדוטה: אצלנו הובטח מענק התמדה של 5000 שח למי שישאר תשעה חודשים. היו אנשים שעזבו פתאום בחודש השמיני עקב טיול או מעבר מקום מגורים או משהו בסגנון... פשוט הזוי עבור מי שהשתחרר מצהל ב 92 וחיפש עבודה ראשונה של שנה: 12 שעו. פלוס שבתות -רק לעשות כסף....

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

זהו, שמגיעים לשם אנשים שלא רוצים קריירה. כמו הבחור שעליו אני מדבר...

גם יש לי סמארטפון, וגם אני מסיח את הדעת מהעבודה לשם.

אפילו מעלה תמונות לאינסטוש.. (יש לינק בחתימה :-P)

אם זה המצב, אז כניראה שאני זה שלא בסדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני פרסמתי מודעה פה בפורום, היא סיננה לי את כל העצלנים שבאו מפה קודם...

ואיזו עבודה קשה, לקחת רכב לשטיפה, לאכול צהריים בגחלים, איייי.

מגיעים לך צעירים שעבדו בשכר מינימום גם קודם או אחרי צבא, ובמקום לשאול במה עובדים מתעניינים במה יש בחדר אוכל, ומה התנאים הפנסיונייים.

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שיש הרבה אנשים שמעדיפים לקחת דמי אבטלה ולעבוד בשחור.

השיא היה בחור בן 28 שהגיע עם הפנייה מהלשכה ואמר לי שכבר אמר בלשכה שאמרתי לו שהוא לא מתאים והוא צריך רק חתימה (מיותר לציין שחתימה הוא לא קיבל והלשכה קיבלה טלפון עדכון).

מדברים הרבה על מביגרים שלא מוצאים עבודה. אני לא יודע איפה הם כי אני מעדיף אנשים מבוגרים (מבוגרים זה מעל ל 50. קיבלתי גם אנשים בני מעל ל 60) ופשוט אין. חיפשתי עובדי ייצור מקצועיים ולא מקצועיים, מהנדס ואיש מכירות ולמרות שפניתי לכל הארגונים שמפרסמים שלמבוגרים אין עבודה ולא הפנו אפילו אדם אחד (אין לי בעיה אם אדם בא ולא מתאים לו אבל אף אחד לא פנה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...