Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה 2013 - משהו מוזר

digidigi
שימו לב! השרשור הזה בן 2760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה הרכב הוא סיאט איביזה 2013 ידני יד ראשונה עם 45K קילומטר, רכב ידני

המחיר שהצלחנוו להגיע איתו הוא 38,500 ,(ירד די מהר )

קודם כל שאלה ראשונה מה דעתכם על המחיר ? מבחינה חיצונית ופנימית הרכב נראה שמור יש אולי שריטה קטנה בדלת , ונבדוק אותו כמובן והוא מתחיייב בבדיקה על השאסי.

עכשיו האבל וזה אבל מאוד גדול זה ברגע שפתחנו לראות את הבגז' , ראינו שם גריקן של שמן מנוע,ישר זה הדליק נורה אדומה לאבא שלי, אני פחות מבין בעניין אבל לפי מה שהבנתי ממנו שזה מעיד על בעיה במנוע אם הרכב אוכל מלא שמן

המוכר לטענתו אמר שתמיד טוב שיהיה וכל זה ולא הביא תירוץ הולם לכך.

עכשיו הלבטים שלנו האם לבדוק את הרכב ובסוף לגלות את הבעיה הזאת(500 שקל הלכו לפח) או שמא באמת ככה נהוג להחזיק בקבוק שמן(הכוונה גריקן אפור כזה) .

אני מאוד סומך על התגובות שלכם לכן אני מבקש רק אנשים שמבינים חזק בנושא שיגיבו,זה מאוד חשוב לי נאי חייל משוחרר וזה רכב שחסכתי אליו ים זמן... ועוד איזה מתנה מההורים לכן לא רוצה ליפול בפח

וכן גם 500 לזרוק לפח זה גם נפילה מבחינתי !

תודה לעוזרים מחכה לתגובות:oops:

עריכה: נזכרתי גם שאבא שלי ביקש שאשיג לו את המספר רכב והשגתי לו והוא אמר שהוא רוצה לברר את העניין עם הסוכנות של סיאט הוא אמר לי שזה אפשרי, זה גם רעיון טוב?

עזרה מכם

:?:

עריכה אחרונה על ידי digidigi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה 1.4? או 1.2?

לא שמעתי על בעיות מיוחדות של אכילת שמן ב-1.4. ה-1.2 הוא טורבו ולפי היבואן/יצרן יש מידה מסויימת של אכילת שמן שהם רואים כתקין.

לפני הבדיקה, נסו לקבל היסטורית טיפולים מלאה ולראות האם היו כניסות למוסך בגלל מחסור בשמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה 1.4? או 1.2?

לא שמעתי על בעיות מיוחדות של אכילת שמן ב-1.4. ה-1.2 הוא טורבו ולפי היבואן/יצרן יש מידה מסויימת של אכילת שמן שהם רואים כתקין.

לפני הבדיקה, נסו לקבל היסטורית טיפולים מלאה ולראות האם היו כניסות למוסך בגלל מחסור בשמן.

איביזה 1.4 הדגם הכי פשוט, מה דעתך על המחיר דרך אגב?

ופניה למוסך עקב בעיה בשמן תופיע אצלהם במחשב? הרכב בתכלס אין לו עוד 3 שנים בכביש(עלה בנובמבר 2013)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נשמע קצת זול אבל אולי המוכר מיואש ולחוץ למכור, השוק מוצף באיביזה 1.4 ידניות ולא פשוט למכור.

פניה למוסך בבקשה להוציא את כל היסטורית הביקורים/טיפולים של הרכב תראה אם היו כניסות למוסך למילוי שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המחיר תבדוק בכמה מוצעים רכבים דומים ביד 2.

קשה לי להאמין שרכב בן 3 עם 45 אלף אוכל שמן ברמה שמצריכה גריקן.

יש אנשים שאוהבים שיש להם במקרה גיבוי נקרא לזה ככה,האם פתחתם את מכסה המנוע וראיתם נזילות?הזעות?מתחת לרכב?

Sent from my A0001 using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הערות:

- אם אכן הרכב אוכל הרבה שמן וזו הסיבה שהבעלים מחזיק מיכל בתא המטען סימן שהוא יודע לעשות את הפעולה המסובכת של מילוי שמן עצמי כך שכנראה לא קפץ למורשה לעשות זאת ולכן לא תראה בהסטוריית טיפולים הוכחה לכך.

- בכל מקרה לעבור על הסטוריית טיפולים מהמורשה תמיד כדאי, רק שתדע שאם אין קשרים מיוחדים צריך את נוכחות/הסכמת בעל הרכב לקבל אותה.

- בכל מקרה "ההשקעה" של 500 ש"ח בבדיקה כנראה משתלמת. גם אם יש בעייה מהותית תיוודע לגביה וגם ברור שהטופס יכיל הרבה X של לא תקין (בד"כ הרוב כסת"ח...) אבל זה ישמש אותך במו"מ נבון לקבל הורדת מחיר שתכסה ויותר את עלות הבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין בכלל מה הבעיה פה אז הבחור אולדפאשיין כמוני עם שמן ומים לרדיאטור ועוד כמה כלים בבגאג למקרה ש.

זה רק מראה על איכפתיות ושמירה אקסטרה למקרה ש.

הייתי בודק קודם איזה שמן זה צמיגות וחברה.

אם זה אמריקן איגל ושות הייתי אומר תודה רבה וממשיך הלאה.

אם שמן סינטטי איכותי(יקר), אז זורמים.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיבו אבא שלי עשה בדיקה במוסך מורשה לבדוק היסטוריית טיפולים לגבי הרכב, הרכב לא נכנס למוסך מורשה כלל וכלל כל מהלך ה3 שנים - להתרחק כמו מאש?

עריכה: דבר נוסף הוא אמר שהוא לא מתחייב בבדיקה על גיר ומנוע רק על השאסי.

שוב להתרחק או לא ? המחיר מאוד מפתה ואני לא יודע מה לעשות

עריכה אחרונה על ידי digidigi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה כן תפסול,לא חסרים איביזות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה כן תפסול,לא חסרים איביזות.

על זה הכוונה על מה? על זה שלא עשה טיפולים בחברה או על זה שהוא לא מתחייב בבדיקה על מנוע וגיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה שאין טיפולים,יש לו בכלל קבלות ממוסך אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אחינו, יש לי אותו רכב חדש מהסוכנות מ 2012, תוכל לראות את שרשור המעקב שלי בפורום פה.

בהתחלה אכל טיפה שמן, נגיד ב 10K ק"מ הראשונים וזהו..הכל התייצב וזו גם הודעה מהייצרן לא רק של צמפיון.

לא זוכר ב 3-4 שנים האחרונות שהוספתי שמן, בין הטיפולים.

הרכב מאוד אמין וכייפי לנהיגה, ביחס לקליאו ולפייסטה שהיו המתחרות שלו כשקניתי ב 2012, והוא גם החזיק יותר מחירון כמו שציפיתי.

אני הייתי ממליץ עליו.

עוד משהו, חבר שלי קנה אחת 2013 שמורה כחדשה ב 37, אז אל תתפלא.

עוד משהו 2 , בצע בדיקה מקיפה. ואל תחסוך את ה 500, ה 500 האלה יכולים להציל אותך מהפסדים יותר גדולים אם יהיו ולא תדע עליהם.

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...