Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חור הגאנט לא מתלבש על הנאבה

שימו לב! השרשור הזה בן 2752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,קניתי סט מגנזיום במידה 15 אינץ,עליתי מידה מ14 ל15,בכל אופן הגאנט מתאים,אך שאני שם את הגאנט החור של הגאנט כאילו לא מתלבש על הנאבה של הגלגל משמע כל העומס הולך על הברגים ושמעתי שמסוכן ואסור לנסוע ככה,עכשיו כנראה ספייסרים או טבעת מרכוז יעזרו במקרה הזה (אני חושב),אשמח להצעות מאנשים שמבינים,אשמח אפילו להמלצה על מקום שיוכל לעזור לי,תודה מראש!!

עריכה אחרונה על ידי hbhcvnkl900
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

החור המרכזי של הג'אנט גדול יותר מהחור המרכזי של הרכב.

אין קשר לספייסרים, אתה צריך טבעות מרכוז / מתאמים.

בכל פנצ'ריה שמתעסקת עם ג'אנטים תוכל למצוא כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקוטר של הג'אנט?

בטח של הנאבה 57.1 .

אהלן גבר,פולקסווגן פולו 2002,אשמח להמלצה על מקום,אתמול עברתי ב3 פנצריות ואף אחת מהן לא מתעסקת עם זה,דרך אגב זה סיפור יקר המתאמים האלה?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מהודעתך האם הג'אנט לא מתלבש על הנאבה כי הקדח המרכזי בג'אנט קטן מזה של הנאבה או שהבעייה הפוכה, הג'אנט מתלבש על הנאבה אבל הוא "רוקד" עליה ללא הידוק הברגים.

אם קוטר הקדח של הג'אנט קטן מהתושבת על הנאבה אין יותר מדי מה לעשות חוץ להשתמש בספייסרים, פתרון יקר ולא מומלץ.

אם קוטר הקדח בג'אנט גדול מזה של הנאבה ניתן להשתמש בטבעות מרכוז שנמצאות בפנצ'ריות גדולות או שניתן למדוד ולהזמין טבעות מתאימות מאי-ביי וכו'.

בכל מקרה ועד שלא תמצא פתרון לבעייה לא הייתי נוסע עם הג'אנטים האלה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מהודעתך האם הג'אנט לא מתלבש על הנאבה כי הקדח המרכזי בג'אנט קטן מזה של הנאבה או שהבעייה הפוכה, הג'אנט מתלבש על הנאבה אבל הוא "רוקד" עליה ללא הידוק הברגים.

אם קוטר הקדח של הג'אנט קטן מהתושבת על הנאבה אין יותר מדי מה לעשות חוץ להשתמש בספייסרים, פתרון יקר ולא מומלץ.

אם קוטר הקדח בג'אנט גדול מזה של הנאבה ניתן להשתמש בטבעות מרכוז שנמצאות בפנצ'ריות גדולות או שניתן למדוד ולהזמין טבעות מתאימות מאי-ביי וכו'.

בכל מקרה ועד שלא תמצא פתרון לבעייה לא הייתי נוסע עם הג'אנטים האלה.

בדיוק איתמר,שאני מרכיב את הגאנט מבלי להחזק את הברגים כל הגאנט רוקד,עברתי כבר בכמה פנצריות ולאף אחד לא היה,יש לך המלצה למקום כלשהו,או שבמידה ואזמין מאיביי, איך אני מודד את המידה שאצטרך לטבעת המרכוז,בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא נידון מספר פעמים בפורום.

באנגלית נקרא Hubcentric Rings.

כפי שמקס ציין, ברכבי VW, הקוטר של הנאבה הוא 57.1.

אתה צריך לבדוק מה קוטר הקדח המרכזי בחישוקים ולהזמין/למצוא טבעות מירכוז מתאימות.

נסה לפנות ל-ג.מ. פורטל, מ.י.ח ובתי עסק דומים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבסוף אחרי קצת מאמץ הצלחתי להשיג ארבעה מתאמים כולל הרכבה ומילוי חנקן בצמיגים,ברשת הפנצריות checkup ייאמר לזכותם שהמחירים שלהם טובים מאוד,שירות מעולה,כל העבודה הסתכמה בסך של 138 ₪ .ובנוסף לזה גם מכשיר כלשהו שנותן נתונים לגבי צריכת הדלק וכו.

תודה לכל העוזרים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקוטר של המתאמים? מה היה הפרש?

האם הסכום כולל איזונים?

למען הדורות הבאים ;)

אבדוק המידות,המחיר לא כלל איזון ולעניות דעתי אין צורך באיזון,איני מרגיש רעידות כלשהם באוטו,היו כאלה שדרשו 200 רק עבור המתאמים,מחיר שלאחד שלא בקיא במחירים נשמע מאוד מופרז. הרכבת גלגלים,ניפוח בחנקן,וקניית רכיב שנקרא "אנג'י" שנותן מידע על תקלות במנוע ועל צריכת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאנטיס שלי הגדלתי מ-14 ל-15 וירדתי בחתך.

התורמת המפתיעה היתה רנו מגאן שנתנה 4 גאנטים ברזל.

מרווח ברגים התאים פיקס. המרכז טבור של הגאנט היה גדול יותר.

בפועל הגאנט עצמו לא יושב או נשען על הטבור המרכזי אלא רק משיק אליו בלחץ הברגים.

הם מורכבים כבר שנתיים, יושבים מצוין בלי שום בעיה.

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...