Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת p0420 מזדה לנטיס 1.6LX 2003

giladpac
שימו לב! השרשור הזה בן 2685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי גם יש סיפור דומה שp0421 קיים בקריאה קבוע ולפעמים עוד תקלות.

הרכב לפעמים מאבד טורים ביציאה מרמזור וכעבור מספר שניות מסתדר.

בנסיעות לירושלים הרכב מאבד טורים רועד מאוד ומקרטע עד שנכבה. כשאני עוצר בצד, הטורים לא קבועים גם בהילוך סרק והמחוג עולה ויורד. חום המנוע תקין וכך גם ניראה הממיר שאינו מאדים ומעלה עשן כתוצאה מחום מוגבר. היו לי בעיות לפני כן שהצביעו על סלילים שהוחלפו וחוטים. לאחר החלפת קויילים בדירוג, ואף מנוע שמת והוחלף, התקלה הזו עומדת בעינה.

אציין כי הרכב נתקע בעיקר בעליות ובמוסך אמרו לי שזה יכול להיות ממיר או חיישן למדה ולא בא לי להוציא כסף ולהמשיך לסבול מהתקלה.

הנורית דולקת לפעמים, מהבהבת לפעמים וכבויה לפעמים.

פליטת מזהמים נמצאה לא תקינה בטסט כמובן.

החלפתי כבר יותר מדי חלקים, איך אני יודע בוודאות איזה רכיב תקול ומה העלות שלו? ממיר קטליטי זה כבר אלפי שקלים [emoji22]

אני גר בבת ים ואם מישהו באיזור יכול להתחבר למחשב שלי או לחיישן ולקרוא אותו, אני מאוד אשמח. תודה מראש

Sent from my E5803 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחולון,גש לחבר הפורום,אורן שירותי רכב.

ממיר קטליטי לא עולה אלפי שקלים (יש את אבי פרטס בפ"ת והמחירים של חלקי החילוף שלו שפויים בהרבה).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

Screenshot_20160923-015540.jpgScreenshot_20160923-015532.jpg

התחברתי עם קורא תקלות וקיבלתי את 2 אלה. נראה שצדקתם ומדובר בסליל שכנראה משפיע על הממיר. מכיוון שמדובר בצילינדר 2 החלפתי את סליל 1 (השמאלי מבין ה2). איפסתי את הנורה והתקלה לא חזרה. כעבור זמן מה, הרכב התחיל להיחנק ונכבה בעמידה בניוטרל. הסלד בסרק לא יציב מתחת ל1000 אבל כאשר אני נותן גז, הסלד יציב. גפ בעמידה ברמזור על D הנ"ל קורה. נדלקה כמובן נורת תקלת מנוע, אך הפעם תקלה מס P0300. צירפתי את התמונות. אני חושד שהסליל שהחלפתי גם הוא לא טוב (משומש) זה גם מה שהוצע לי באפליקציה.

מה אתם חושבים? תודה רבה על העזרה אני ממש נהנה ללמוד כאן Screenshot_20160925-191745.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...

הוחלפו סלילים וחוטים במוסך. בנוסף, לאחר בדיקה של 2 הממירים, הוחלף העליון אצל אבי פרטס. תוכן הממיר היה שבור לחלוטין, וכעת נורת תקלת מנוע אינה דולקת.

הבעיה היא שעדיין האוטו משתנק ונכבה בעליות לירושלים, ככה שחוץ מלהיפרד מכמעט 2k שח, אין שום הבדל

מה עושים?

Sent from my E5803 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...