Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוסטר התנעה לרכב

eladbe
שימו לב! השרשור הזה בן 2657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני מחפש בוסטר איכותי שיעשה את העבודה על פיג'ו 307 מנוע 1600

התבלבלתי כבר מכול המוצרים הסינים .

למישהו יש המלצה על בוסטר טוב מחברה טובה?

תקציב עד 450 ש"ח מעדיף לרכוש מחו"ל

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי את זה בגרסתו הקודמת, מפרט דומה אבל עיצוב טיפה שונה. הניע בקלילות הרבה (מדי) פעמים פורשה 944 עם מנוע 2.5 ליטר שסבלה מזליגת מתח ומצבר מיובש למוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כזה

הנעתי איתו מונדאו עם זליגת מתח ומצבר מת, פוקוס עם בעיה דומה.

אחרי שלוש התנעות, הסוללה אפילו לא ירדה. אפשר להטעין איתו טלפונים ומחשבים ניידים, ויכול לשמש כפנס.

כל זה יכול להיות שלך תמורת 300 ש"ח באוטו דיפו, או כנראה יותר זול (לא בהרבה, לפי מה שהבנתי), אם אתה מוכן להזמין בחו"ל ולחכות לחסדי דואר ישראל ימ"ש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הבוסטר של אקאיי (מדבקה סינית - מייצרים אותו בשלל מותגים שונים) - 13600 מיליאמפר.

מניע רכבים בנפח מנוע עד 3500 סמ"ק או מצברים עד 70 אמפר שעה.

הציל אותי פעם אחת והצלתי איתו מישהו שנתקע בחניון פעם נוספת.

הבוסטר נמצא אצלי בתוך הרכב מחובר לשקע מצת בתוך תא האכסון של הקונסולה המרכזית תמיד טעון.

אחלה דבר, מיידי לעומת נסיון להתניע עם כבלים, לא מסוכן למחשבי הרכב.

מומלץ בחום להצטייד באחד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כזה

הנעתי איתו מונדאו עם זליגת מתח ומצבר מת, פוקוס עם בעיה דומה.

אחרי שלוש התנעות, הסוללה אפילו לא ירדה. אפשר להטעין איתו טלפונים ומחשבים ניידים, ויכול לשמש כפנס.

כל זה יכול להיות שלך תמורת 300 ש"ח באוטו דיפו, או כנראה יותר זול (לא בהרבה, לפי מה שהבנתי), אם אתה מוכן להזמין בחו"ל ולחכות לחסדי דואר ישראל ימ"ש.

260 (בערך) בבאג. אחלה מוצר יש לי גם כזה. אומנם לא הנעתי איתו רכב עדיין אבל שימש כסוללה לנורות לד שדלקו משעות הערב ועד שעות הלילה המאוד מאוחרות, לטעינת הטלפון ביום שלמחרת ועוד נשאר לו יותר ממחצית מהסוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

260 (בערך) בבאג. אחלה מוצר יש לי גם כזה. אומנם לא הנעתי איתו רכב עדיין אבל שימש כסוללה לנורות לד שדלקו משעות הערב ועד שעות הלילה המאוד מאוחרות, לטעינת הטלפון ביום שלמחרת ועוד נשאר לו יותר ממחצית מהסוללה.

189 ש"ח כולל משלוח- נראה לי שווה פחות או יותר כמו באיביי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כמה זמן זה יכול לשבת באוטו ב"סטנד ביי" אחרי שהוטען ובמקרה הצורך להניע.

אצלי מחזיק ככה 3-4 חודשים ואח"כ מתחיל להתפרק

עריכה אחרונה על ידי aviron1984
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הדגם של ה189 ₪ מאוטו 365.

נקווה שיעשה את העבודה

מעדכן שקיבלתי אותו כבר אתמול.

שירות משלוחים זריז ונוח - מגיע לסניף סופרפארם ליד הבית.

בינתיים הטענתי אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...