Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו גרנד סניק 3 שנת 2011 - התלהבות ראשונית

dmxsir
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סןף שירשור אחד והתחלה של חדש.

אז האחות הצעירה פניתה את מקומה בכבוד לאחותה הגדולה יותר .

איזה רכב מדהים ומפנק , בהחלט שינוי מבורך.

המעבר מסניק רגילה לגרנד הוא פשוט מדהים ,ה-מ-ו-ן מקום מאחורה, בסניק 2 הילדים עשו אקרובטיקה בשביל להשתחל לתוך הרכב, בגרנד די מרווח.

WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43.jpgWhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (1).jpg

עוד לפני הקניה, בשירשור הייעוץ כבר החלטתי שאני מחליף את המערכת סטריאו. ת'אמת, המקורית היא די טובה ועושה אחלה עבודה, כנראה נקנה איזה מתאם BT שיתחבר לכניסת ה AUX ונחביא אותו או שנתחבר ישירות ל AUX, יהיה יותר זול והמקוריות תישאר.

בנוסף גם קיבלתי אחלה דיבורית לרכב מדגם PARROT MKI9200 ,יש תמיכה בעברית וגם מתחברת למערכת השמע .

WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (3).jpgWhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (2).jpeg

בדגם של Fazer הוא ציין

4. נעילת ילדים לדלתות האחוריות? חשמלית מכפתור בדלת הנהג בישנה, ידנית מצ'ופצ'יק בכל אחת מהדלתות האחוריות בחדשה.

כנראה שבדיגמי 2011 עדין השאירו את הפיצ'ר הנחמד הזה. גם נועל את הדלתות וגם את החלונות האחוריים.

אותו כפתור כמו בסניק 2.

WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (4).jpeg

בקרת שיוט , אחד הדברים שחיפשתי בעת קנית הרכב, הבנתי שלא בכולם יש.

בנוסף לבקרת שיוט יש גם אופציה לקביעת מהירות מקסימלית , הגדרת 90 קמ"ש - הרכב לא יעבור אותו , מעולה באזורי אכיפה מוגברת. לא ידעתי שקיים כזה דבר.

WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (5).jpeg

אין מה להגיד על המסך הראשי , מאוד נוח, גדול ובהחלט שידרוג מהסניק 2 .

יש חיישני רוורס מקוריים מהייצרן שגם נותן חיווי על המסך.

WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (6).jpeg

המזגן, פשוט וואו לעומת הסניק 2 , אפילו הילדים קיבלו פתחי איוורור בצידי הרכב אחד, בכל צד על המשקוף.

והם מקבלים את משב הרוח עד אליהם לכסא.

חזק מאוד ומקרר !

WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (7).jpeg

מי לעזאזל חשב על מיקום מתקן הכוסות , אני מוצא את עצמי בנסיעה ליילית , לוגם מהקפה ופשוט מחפש את המיקום המתקן בשביל להחזיר את הכוסץ

וגם עם הקונסולה המכרזית, כשהיא מוזזת קדימה בכלל בעיה להגיע למתקן. בקיצר - אכזבה.

WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (8).jpeg

אמרתי שיש ה-מ-ו-ן מקום , תא המטען פשוט ענק כשהכיסאות 6 ו 7 מקופלים.

WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (15).jpeg WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (14).jpeg WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (13).jpeg

מראות צד חשמליות ומתקפלות חשמלית.

לצערי צד אחד לא תקין אז רק השמאלי עובד.

WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (12).jpeg

די איכזב אותי שוויתרו על מגירות האיכסון במושבים האחוריים.

הקטינו את התאי האיכסון ברצפה .

תאי איכסון בדלתות קטנים יותר .

המראה פנימית די פשוטה , בסניק 2 יש לה נוכחות.

אבל כל אלה ,זה דברים שאפשר לחיות איתם ,רק מי שחווה את המעבר מסניק 2 ל 3 מרגיש אותם.

WhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (10).jpegWhatsApp Image 2016-09-07 at 19.15.43 (11).jpeg

לבנתיים כבר בוצע יישור קו , טיפול שמנים פילטרים.

הוחלפו דיסקיות ורפידות קידמיות.

בעתיד יותקנו מצלמה קידמית ואחורית עם מסך קטן .

נמשיך לעדכן בשירשור בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

א. ברוך הבא לעולם המופלא של הסניק 3 (הגיע הזמן לעשות איזה מפגש סניקים)

ב. אם מושבים 6 ו 7 אצלך לא בשימוש שוטף, תזמין מאיביי משהו כזה: שומר על תא המטען (הגדול מאוד), ועם המושבים המקופלים.

ג. אם יש לך מראות מתקפלות חשמלית וחיישני חניה מקוריים יצא לך טוב, נפלת על הדגם המפואר (ברוב הרכבים עד 2015 המראות לא חשמליות והחיישנים בהתקנה מקומית).

ד. אם בא לך לבדוק את הנושא: יש מצב שאם תחליף למערכת משנתון מתקדם תקבל גם BT מקורי על הדרך.

ה. עד 2015 אאל"ט נעילת הילדים באמת היתה כמו בסניק 2 - מכפתור בדלת הנהג - בדגם שלי יש את הכפתור אבל הוא נועל רק את החלונות ולא את הדלתות. לדעתי החלפה של מנגנון הנעילה בדלת תחזיר גם את נעילת הילדים לשליטת הכפתור, אני כמעט בטוח שיש הכנה לזה, אבל לא בא לי לפרק את הדלת ברכב חדש בשביל לבדוק את התאוריה שלי.

ו. לוח השעונים מעט שונה בדגמים החדשים יותר - לאו דווקא לטובה, אגב.

והעיקר: תתחדש ותהנה עם הרכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תודה רבה, באמת מופלא.

ב. המושבים לא יהיו בשימוש שוטף.

כנראה או שיהיה קרטון גדול(מאריזה של מקרר או משהו דומה) כמו בסניק הקודמת שלי, או שאקנה לֶבֶד/שטיח למידה המתאימה.

ג. כן, הרכב מאובזר יפה מאוד, אני צריך לבדוק אם יש הכנה מקורית לחיישנים מקדימה מבחינת חיוט,במידה ויש נקנה רק חיישנים ונתקין.(בטח יהיה צורך בחיבור למחשב.

ד. נבדוק, ראיתי באייבי - בסביבות ה 400₪.

דרך אגב, כמה שחיפשתי , הייתכן שאין לרכב שלנו כייסויי כרום לפנסים/מראות.

הדבר היחד שמצאתי זה לידיות.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לעולם הסניקים, לטעמי רכב המשפחה הכי טוב בארץ.

א. בסניק II גם היה בקרת\הגבלת שיוט, אבל תלוי בדגמים נראה לי.

ב-1.6 הפשוט לא ראיתי את זה, אבל לי ב-2.0 היה.

בהחלט דבר נוח וכייפי.

ב. המזגן ברכב הרבה יותר טוב מאשר בסניק II, אין ספק, הוא יותר חזק.

מה שחסר לי, זו האפשרות לכוון את פתחי המיזוג, התזוזה שלהם מאוד קצרה לטעמי.

פתחי המיזוג מאחורה זה מגניב, אבל לטעמי הם לא חזקים מספיק.

ג. מבחינת תאים, הדבר שחסר לי מאוד זה התא איחסון במשענת הדלת, כפי שהיתה בסניק II.

כמו כן, תא הכפפות, מרגיש לי קטן יותר מאשר ב-II.

ד. הפתעת אותי עם קיפול המראות החשמלי, אצלי זה לא קיים וזה מבאס.

ה. הפתעת אותי שאמרת שהיה חסר מקום, לקטנים, מאחורה ב-II.

תתחדשו ותהנו!

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את ההתלהבות מלוח המחוונים? תכנון צרפתי דפוק. מי שמעל 1.80 מטר פשוט רואה רק חצי ממנו. מתקן הכוסות, כמו ב-90 אחוז מהצרפתיות, אכן לא מוצלח. אם תסתכל על הסניק 4, תגלה שבכל דור רנו הופכת את הדגם הזה לפחות ופחות פרקטי בתחום פתרונות האחסון (חיסכון של כסף). המזגן לא חזק בכלל, סע בקוריאנית גדולה ואז תבין מה זה מזגן כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, מי שטיפה גבוה, הלוח מתחיל להיות מוסתר. אפשר גם להנמיך את הכסא, לא יודע אם זה עוזר לגבוהים. אבל זה לא קריטי. דווקא אני מרוצה מהמזגן.

מה זה קוריאנית גדולה? קיה קרניביל? אי אפשר להשוות.

עריכה אחרונה על ידי dmxsir

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהמזגן תקין, אני תמיד מרגיש שהוא לא מספיק מקרר. כנראה שאין מה אין מה לעשות, אם רוצים ליהנות מהמקוריות הצרפתית יש לזה מחיר 8)(ברוב המקרים קטן, להוציא שמירת ערך) אבל כרכב משפחתי ובמיוחד עם ילדים קטנים, זה רכב נפלא ועם ירידת הערך של הדגם זו רכישה מצוינת כיד שנייה למי שמתכוון להחזיק ברכב כמה שנים טובות. ההבדל בשימושיות ובנוחות היום יומית עם ילדים (במיוחד עם מושבי בטיחות) לעומת משפחתית סדאן סטנדרטית כל כך משמעותי, שזה שווה את הכל האוונגרדיות של הצרפתים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמעל 1.80 מטר פשוט רואה רק חצי ממנו.

זה עוד אחד מהדברים שבסניק 2 היה מוצלח והם קצת קילקלו בסניק 3 - מי שגבוה אכן כנראה שלא יראה את כל לוח המחוונים - מצד שני ברוב המכוניות לוח המחוונים מוסתר בחלקו על ידי ההגה, כך שהסניק לא חריגה מהבחינה הזו.

המזגן לא חזק בכלל, סע בקוריאנית גדולה ואז תבין מה זה מזגן כמו שצריך.

יש לנו במשפחה גם יפניות וגם קוריאניות, ואין לי מושג על מה אתה מדבר. אני מאוד סובל מחום (מאלו שגם בינואר הולכים עם קצר) ורגיש למיזוג טוב, וגם בשיאי החום של אוגוסט התחלתי נסיעה במצב אוטומאטי על fast ולאחר כמה דקות העברתי ל soft. יתכן שהם שינו את המזגן או שזה בגלל שהרכב שלי חדש, אבל המיזוג בהחלט טוב.

בשורה התחתונה יש לו לא מעט חסרונות, בעיקר בדברים שהם הליכה אחורה לעומת הסניק 2, אבל כחבילה משפחתית, במחיר קרוב מאוד למשפחתית סטאנדרטית (140K חדש מהניילונים), אני לא מבין איך רנו לא מוכרים מאות חתיכות ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדם, שמעבר להיותי *אהמ* שמן, אני גם סובל מבעיות שתמיד חם לי, גם בחורף אני נוסע עם מזגן.

"הבעיה" הגדולה ברנו, מאז ותמיד, היה המזגן שלהם שמקרר נפלא, אבל הוא חלש בזריקת אוויר ואני אוהב להרגיש את המזגן עלי.

ברנו קאנגו, ברנו מגאן II, סניק II, סניק III, מה לעשות, המפוח שלו (זריקת האוויר) חלשה, אבל קשה להגיד שלא מרגישים שהרכב מקורר.

אני זוכר בקאנגו, היה מלא חלונות ונפח גדול מאחורה והיה קשה להרגיש את המזגן (שנת 2000), אולם כאשר שמתי ווילונות ברכב, הרכב קורר והיה נעים.

הדבר המשותף בכל הרנואים, זה שהמזגן היה על דרגה 3 ומעלה אצלי, ורועש.

כאשר אתה נוסע על צרפתי, זה בגלל שאתה "מתפשר" על משהו, למשל המחיר שלו כאשר תמכור (אבל קנית במחיר מוזל בהתאם).

אין לי בעיה להתפשר על מזגן שעוצמתו חלשה, אבל הפינוק, הבטיחות, הנוחות והכיף שאני מקבל ברנו, טרם זכיתי לקבל אותו מרכב אחר שהוא לא צרפתי.

מאזדה, טויוטה, פיאט, רכבים אמריקאים, אירופאים, אסיאתים...לא קיבלתי את אשר אני מקבל אצל הצרפתיות (וזה כולל בית שחי לא מגולח).

מבחינת השעון בסניק III, מצטער אני לא מבין מה הבעיה, אני 1.90 ואין כל בעיה עם השעון.

ב-II מיקום השעון היה קצת יותר בצד של הנהג, תאורת השעון היתה בהירה ונהיר.

ב-III מיקום השעון קצת יותר באמצע הרכב, אבל עדיין ברור וקריא ואם כבר...אפשר להחליף את התצוגה בצבעים אחרים, למשל אצל אחי זה עם הצבע הצהוב.

ד"א, ראיתי באינטרנט שבאירופה השעון מגיע עם מסך ניווט מובנה, חשבתי על לרכוש שעון ולהחליף אותו.

הדבר שמפריע לי, זה הקונסולה האמצעית, היא נמוכה לי, ב-II היא היתה יותר גבוהה והיה נוח להישען ולנהוג.

ב-III היא פשוט נמוכה ולא נוח להישען עליה.

דבר שכן חסר, בדגם של ה-7 מקומות הרדיו מגיע עם תמיכת USB מובנת, בעוד בדגם 5 דלתות, יש רק חיבור aux, מעצבן.

פותח השרשור, הרשה לי לשאול בבקשה.

על הגג, בפסי ניקוז המים, האם יש לך סימנים של קילוף בצבע?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חפרתי בזה לעומק, אבל כיון שהצרפתיות בנויות כמו לגו, סיכוי סביר שניתן להחליף ברדיו מדגם חדש יותר, ולקבל את הפונקציונאליות הנוספת שחסרה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע בפסי הניקוז בסדר גמור אצלי, עדיין אין סמני קילוף.

דווקא אצלי(7 מקומות) יש רדיו רגיל ללא תמיכת USB. חשבתי להחליף לאחד כזה. נראה שיש לו אפילו יציאה למגבר. ae4699fc9b8d2c028abba763048e9529.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול בכמה בסוף מכרת את ה2 וכמה עלתה ה3?

אני אתעלק על שאלתך ואציין שאני האדם היחיד בהיסטוריה, בישראל, שקיבל מחיר מחירון מ-ל-א על הרנו סניק II שלו.

הרכב עבר טוטאלוס P-:

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...