Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרבולט קרוז 1.6 2011

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 2794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיות אמינות בעיקר בדגמים של השנים 2009-2010, כל עוד הרכב טופל בזמן אין מה לדאוג.

צריכת דלק 1 ל11 בממוצע, ביצועים סבירים יחסית ל1.6.

במחיר הנכון רק תרוויח.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קמ בערך מסוגל לעבור מנוע מסוג זה שמטופל היטב?

ראיתי רכבים משנתון 2011 עם 140000 קמ במחירים אטרקטיבים, אבל אני חושש בגלל כל השמועות שיש על אמינות הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר דנו רבות בקרוז, ראה כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?607576-%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98-%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%96-2011&highlight=%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%96

לי אישית יש קרוז מ 2011 אבל עם 50K ק"מ ואני מרוצה, אם אתה כן הולך על זה וודא כי התקינו רדיאטור לשמן גיר, המוסכים לא מחליפים שמן ולא דואגים לקרר אותו וזה עושה צרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב קצת חלש ויש לו בעיות אמינות ,גם כאשר הרכב מטופל טוב צצות בעיות.אני עובד מדינה ויש לנו מספר רב של רכבים ביחידה והקרוז היא הרכב הבעייתי ביותר ואחריה הפוקוס.

הרבה בעימנוע גיר .רכבים הם שנת 2011/12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את הרכב הנל בליסינג שנתיים רכב חלש קצת אבל לא היו לי איתו תקלות בקושי ראה מוסך אולי פעם אחת חוץ המטיפולים שלו. היה לי חבל להחזיר אותו לחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...