Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגורה להידוק חולצה מכופתרת במכנסיים (מתקשה להבין איזו מידה אני צריך)

NiNi
שימו לב! השרשור הזה בן 2784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער על ניסוח הכותרת העילג, מדובר על מוצר שמשמש כמעין חגורה, וגורם לחולצה מכופתרת לא לצאת מהמכנסיים, בזמן פעילות כמו התכופפות או תוזות של הגוף.

מכיוון שאני עובד בעבודה שבה נדרש קוד לבוש המחייב מכנס מחוייט וחולצה מכופתרת, אני נורא מתקשה לשמור את החולצה במכנסיים, ומוציא את עצמי, "מסתדר" פעמים רבות, על מנת להכניס את החולצה שוב למכנסיים, זה ממש מעיק.

משיטוט קל ביוטיוב נתקלתי במוצר הבא: http://www.ebay.com/itm/Police-US-Military-Army-USMC-Marines-Stick-Belt-Uniform-Shirt-Lock-Stay-Tuck-In-/272153706330?var=&hash=item3f5d9fff5a:m:mv8fy7mydvAK7Hk1qf3ue6A

למעשה זו חגורת גומי, אשר לובשים אותה מתחת למכנסיים ומכניסים לתוכה את החולצה, ומהדקים, כך זה נותן מענה, שהחולצה תישאר במכנסיים, מהודקת, וזה מקנה מראה אסטטי, מבלי להעיק על עצמך ולהסתדר שוב ושוב.

אני מאוד רוצה להזמין את המוצר, ובהזדמנות אף לכתוב סקירה והמלצה, אבל אני רואה שצריך לבחור מידה, והכל במונחים אמריקאים. מישהו יכול לתת לי כיוון איך אני מאתר את המידה הרלוונטית לי? לצורך העיניין אני בחור דיי רזה, מטר 84, על 75 ק"ג. אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בעיניין הזה, באיתור המידה הנכונה.

ובאותו עיניין, האם מישהו מיכם מכיר את המוצר? אני יודע שרבים מיכם גם כן לובשים לעבודה מכופתרות, אם יש לכם פתרון אחר לשמור את החולצה במכנסיים אני אשמח לשמוע :))

שיהיה לכולם שבוע טוב!

מתנצל, הקישור הראשון זה הקישור למוצר באיביי

זה הקישור ליוטיוב, שממחיש את רעיון החגורה :

עריכה אחרונה על ידי NiNi

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב בדף המוצר באיביי, יש לבחור מידה. אין לי מושג איזה מידה לבחור, יש לך אולי מושג איך אני בוחר את המידה המתאימה?

זה תכלס מה שמעכב אותי מהרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך מכירה אחרת של אותו מוצר:

It's a great alternative to suspenders, shirt stays, or the rubber belt. We recommend the 1.5" width for officers wearing a Duty Belt as it provides extra support.

Shirt Lock recommends the 40" belt for waist sizes up to 38" and the 50" for waist sizes up to 48".

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך מכירה אחרת של אותו מוצר:

It's a great alternative to suspenders, shirt stays, or the rubber belt. We recommend the 1.5" width for officers wearing a Duty Belt as it provides extra support.

Shirt Lock recommends the 40" belt for waist sizes up to 38" and the 50" for waist sizes up to 48".

אז מה הוא בעצם ממליץ?

הבנתי שרוחב מומלץ הוא 1.5 אינץ', ומה לגבי האורך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.5 מומלץ לשוטרים.

מידה 40 - עד להיקף מותן של 38 אינץ' (בסביבות ה-97 ס"מ).

מידה 50 - עד להקיף מותן של 48 אינץ' (בערך 122 ס"מ).

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...