Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים מנסיעת מבחן בפיג'ו 308 GTI (או: ססססאמ-אמ-אמא של פיג'ו)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 2544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 198
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סלובקית. ושלושתם נהגי מרוצים, כך שלא הייתי מזלזל בסרטון.

אני לא מזלזל באף אחד ואני גם לא חושב שאני מבין גדול.

תקרא את מה שכתבתי קודם, הפיגו רכב נהיגה מוצלח- המנוע חזק, הבלמים מצויינים, ההגה טוב ביחס לחשמלי וההתנהגות מעניינת. הבעיה שהנדסת האנוש ברכב הזה הוציאה אותי מדעתי וזה יצר אצלי רגשות מעורבים. בתור ספורטיבית כתבתי שהיא עדיפה על הואגיות אבל שהקופרה מרגישה הרבה יותר אפויה מבחינת איכות חומרים והנדסת אנוש ולכן כנראה עדיפה כמכלול.

לגבי הטייפ אר- היא מרגישה יותר חזקה, יותר מתקשרת ויותר חדה. הרכב מלא בפרטים קטנים שהופכים אותו למהנה כמו גיר ידני קראנצי ומדוייק, מושבים פסיכים, מנוע שיותר דומה לאטמוספרי מאשר טורבו. זה רכב שמלא בפרטים קטנים שקשה להכיל עד שנוהגים בו. מעבר לפן הספורטיבי, יש לטייפ אר עוד יתרונות בדמות איכות חומרים עדיפה, הנדסת אנוש טובה ומרווח פנים+תא מטען עצום.

האם זה הופך את הרכב למושלם? ממש לא. המנוע חזק מאד אבל מת עד 3000 סלד (בשונה מהפיגו או מהקופרה בהן המנועים לינארים ועדיפים ליומיום) בנוסף, הרכב לא נוח, רועש ורוב האנשים היו פוסלים אותו בגלל זה. זאת ההוט האץ הכי קיצונית שנהגתי בה-לטוב ולרע.

יש כתוביות באנגלית

תודה, ראיתי שוב, הפעם עם כתוביות. לא מופרך שהפיגו ניצחה במסלול למרות שאותי זה כן מפתיע. מניח שאפשר למצוא מבחנים שיובילו גם למסקנות אחרות. בכל אופן, כתבתי את דעתי האישית ואני חושב שמי שקונה הוט האץ צריך לבחון את כל רכבי הקטגוריה ולהחליט בעצמו מה טוב ולא להתבסס על דעת כתב זה או אחר.

עריכה אחרונה על ידי danielharati
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק קרובה יותר בצורת ההתנהגות שלה למגאן וה-308 קרובה יותר לוואגיות, מאשר לרנו ועל זה רוב הכתבים מתלוננים. אני לא נהגתי בה כדי לחוות דעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק רחוקה שנות אור מהניהוג וההנאה שבמגאן,הפיגו מהנה ומערבת בהרבה מהוואגיות..ואף אחד לא התלונן..להיפך,כולם שיבחו את היכולות של הרכב ורשמו שפיגו חזרה לעצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלום כסף איפה? באירופה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן באירופה.

ניתן להביא ביבוא אישי במחיר דומה ל 208 GTI, ואין מה להשוות, רכב בליגה אחרת.

מי מייבא ST במחיר דומה ל208 GTI?

גם ה208 GTI peugeot Sport באותה הליגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע איך מביאים לארץ ST במחיר של פיג'ו 208 GTI.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על St והייתה בבעלותי 208 ז"ל(אז אולי אני לא אובייקטיבי) .

מסכים של-st יש קסם מיוחד משלה.

אבל תהליך ייבוא של חבר עם כל הבלגן המאכרים, יד ושנת מודל שנרשמו בסוף לא כמו שרצה והתהליך עלה לו יותר מ150 אלף שקל לרמת גימור st2 היחסית נמוכה.

208 חדשה עם גג פנורמי עולה 135 לפני מבצעי לובינבסקי והנחות כי הפנים שלך יפות.

הפיאסטה מעולה? כן, האם היא שווה 20 אלף יותר מה208? לדעתי לא.

אגב בכל המבחנים מדברים על זה שהפיגו יקרה יותר באופן מוגזם - מה היה אם המצב היה הפוך?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הוא הפוך והST יקרה יותר באופן מוגזם (בארץ כמובן)

נהגתי על St והייתה בבעלותי 208 ז"ל(אז אולי אני לא אובייקטיבי) .

מסכים של-st יש קסם מיוחד משלה.

אבל תהליך ייבוא של חבר עם כל הבלגן המאכרים, יד ושנת מודל שנרשמו בסוף לא כמו שרצה והתהליך עלה לו יותר מ150 אלף שקל לרמת גימור st2 היחסית נמוכה.

208 חדשה עם גג פנורמי עולה 135 לפני מבצעי לובינבסקי והנחות כי הפנים שלך יפות.

הפיאסטה מעולה? כן, האם היא שווה 20 אלף יותר מה208? לדעתי לא.

אגב בכל המבחנים מדברים על זה שהפיגו יקרה יותר באופן מוגזם - מה היה אם המצב היה הפוך?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...