Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת סוסים למגאן קופה 1600

maor megane
שימו לב! השרשור הזה בן 7008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב אני מרכיב על האוטו אגזוז פתוח ופילטר ואולי גם מוצא את הממיר..ורציתי לדעת במה אני יכול לשפר עוד את הכוח של האוטו?? חוץ מציפ...

..............................................

גודש חדש... 29.7.04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו, מה שאתה לא תעשה, לכן תשכח מזה :) .

השלבים הבאים כרוכים בהמון השקעה בשביל לקבל משהו מהרכב (קמשאפט, יחס דחיסה וכו' וכו').

אתה נכנס ולא יוצא.

כמו כן המגאן 1600 זה רכב זוועה לשיפורים.. אם כבר אז 2000 לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו רנו ושיפורים....

מה השיפורים הקליאו ספורט מול הרגילה?

ד"א ראיתי אותך ליד אפרידר ...

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע חבל לך על הכסף.

המגאן 1.6 ממש לא בסיס לשיפורים או לחוזק, נטו פוזה בהוצאה נמוכה.

אם אתה רוצה אוטו חזק יותר (לא שגם הוא איזה תותח) תפנה למגאן 2.0 ותקבל חבילה של פוזה, יותר מה1.6 (לא בהרבה, אבל הג'אנטים והחתך מוסיף), אבזור ממש טוב כולל הרבה דברים שאני לא מאמין שיש באוטו שלי והוא שנת 96, וכמבון, שאם אתה מעוניין בתוספת סוסים למגאן קופה 2.0 יש פי 1.5 יותר סוסים אקטיבים מה1.6 וזה בלי כל השיפורים הקטנים שיכולים לתרום פה ושם.

אני בעלים של אחת כזו, אם יש לך שאלות רק תשאל.

חיפשתי גם בהתחלה את ה1.6 ואין מה להשוות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני מבין, יש לו כבר את האוטו אז אין טעם לומר לו להחליף את האוטו לאותו אחד עם מנוע שונה...:roll:

אני הייתי מתרכז בשיפור ההתנהגות של הרכב[זה גם מה שאני מתכנן לשפר בקופה 1600 שיש ל(אמא של)י]. צמיגים,בולמים וכו'...

משיפורי מנוע לא יצא לך הרבה כמו שבטח כבר הבנת...

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם אדון XXX ב100 אחוז.

לדעתי עניין השיפורי מנוע כדי שבאמת יבואלידי ביטוי בצורה טובה, אפילו הקופה 2.0 לא שווה את זה, כבר עדיף להשקיע באוטו ספורט אמיתי אם זה מה שאתה באמת רוצה, ושוב יש הבדל בין מכוניות מתנהגות, למכוניות קו ישר...

עניין של שפיור ביצועי מנוע יהיה ממש יקר כמו ענייני גדישה,

כמו שהוצע עדיף להתרכז בשנוי מע' הבולמים, בין השאר אני מציע לך, וגם תוכל לאשר באופן חוקי ללא בעיות, את שנוי מידת הצמיג והג'אנט לכמו של המנוע 2.0, ל195\50\16 אי מניח שיהיה הבדל מורגש בהיגוי. כך בחשבון שעלות הצמיגים היא יותר מכפליים לכל צמיג.

בנוסף אם האוטו עכשיו חדש אצלך, אולי עדיף שקודם תשקיע כספים כדי לישר קו בצורה טובה, תפנק את האוטו בשמנים,פלאגים, תוסף, טיפולי חובה, ובכלל תערוך בדיקה מקיפה למה שצריך...

אני בטוח שהשבת האוטו למצב מקורי ואופטימלי יתן את השנוי הכי מורגש בהתנהגות ובכוח,

וגם יחזיר לך את ההשקעה הכי טוב, כי במכוניות האלה, הכי כיף זה שאין לך כאבי ראש מכל הבעיות והמוסכים.

או בקיצור- אוטו נחמד מאד, חבל להרוס, סע בחכמה.

ד"א איזה שנה האוטו?

אם 96-99 פרוש לדוק icon_smile.gif מה8V בכל מקרה לא תוכל להוציא הרבה, רכב חלש, למרות שזריז וחסכוני...

ה16V כבר הרבה יותר סימפטית והיא רק משנת 2000 בצורה השניה של המגאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד ניצן להבדיל בין קלאיו ספורט 3 דל' לבין קליו רגילה כאשר אני רואה אותה נוסעת ברחוב?

לדוגמא באתר פוקוס בדף השני זה הדג הספורטיבי (הכסופה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה הוא?

הצבע נראה ממש טוב, שלי שנת 96' הצבע היה שרוף ולכן הייתי צריך לצבוע...

כמו כן אני ממליץ לך לרכוש בקליות שקופות לאוטו.

אוףףף גם אני רוצה טאסות לברגים :(

נ.ב- אנשי מגאן, מאיפה אתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...