Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

'בוק' לדוגמנית בת 33 - אלפאסוד

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 2797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר הרבה זמן אני זומם על יכולות הצילום המשובחות של spire מהפורום, לטובת צילומי 'בוק' לקשישה האיטלקית שאצלי.

היא כבר עם קמטים, פה ושם האיפור ירד, אבל כשהיא עושה פוזות למצלמה, עוברים ושבים נעצרים להתבונן, לשאול, לדבר.

היא לא מושלמת, יש עליה עוד המון עבודה שכנראה לא תסתיים בקדנציה שלי (או בכלל לעולם), אבל כשמניעים אותה, והטורים עולים בדיוק עד התליל המתכתי של המפלט, הפנים מתמלאות בחיוך. רדיו? אין מצב. תנו רק להקשיב לדבר הזה עם מנוע שבארה"ב היו בונים איתו מקסימום מכסחת דשא.

ניתן לתמונות לדבר.

אלפא סוד (1).jpg

אלפא סוד (4).jpg

אלפא סוד (5).jpg

אלפא סוד (6).jpg

אלפא סוד (7).jpg

אלפא סוד (8).jpg

אלפא סוד (10).jpg

אלפא סוד (11).jpg

אלפא סוד (12).jpg

אלפא סוד (13).jpg

אלפא סוד (14).jpg

אלפא סוד (15).jpg

אלפא סוד (16).jpg

אלפא סוד (17).jpg

אלפא סוד (18).jpg

אלפא סוד (19).jpg

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה יופי של תמונות !

גם 45 שנה לאחר שהוצגה לראשונה, האלפא סוד נראית עדכנית ונאה, וללא ספק מדובר באחת העבודות היותר יפות של המאסטרו האיטלקי, ג'יוג'יארו.

חבל רק שייצורה הופסק בדיוק כשהגיעה לבשלות מלאה, עם הוספת דלת חמישית מלאה בשנת 83'.

מאחל לך ולה עוד הרבה שנים טובות ומהנות !

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיוחדת מאוד.

אהבתי את התמונות.

:mm_yeah:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח את הדעת.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות בסדר, הצלם לא מי יודע מה. כאילו מה, בצד השני יש לה ג'בלול, בגלל זה הוא לא מצולם??? בחרת דווקא את הצד עם פס הקישוט החסר?

חבל שאי אפשר לשמוע את רעש המנוע, אני זוכר שהיה לאלפא רעש ייחודי משגע.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי אינספור תמונות התברר שצילמנו בעיקר רק צד אחד, בעיקר בגלל האור (אחה"צ מאוחר) שנפל טוב על הפרונט.

אם אני זוכר נכון הצד השני נראה יותר טוב...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יורשה לי להעיר, הדבר היחיד שפוגם בתמונות הוא הסתרת מספר הרישוי. אני מבין את הדרישה לפרטיות, אבל ההסתרה, שנעשית באמצעות פוטושופ, פוגמת בתמונות המצויינות, ויוצרת אפקט מלאכותי וזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפה ומיוחד.

היא עברה צביעה לא מזמן אך ללא פחחות (בתמונות ניראה שהחלודה יוצאת מתחת לצבע, במסגרת חלונות ועוד כמה מקומות)?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תמונות יפות מאד.

מה כבר צריך לעשות ברכב? להשלים כמה פסי קישוט ו?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יורשה לי להעיר, הדבר היחיד שפוגם בתמונות הוא הסתרת מספר הרישוי.

אתה צודק. זה לא פוטושופ אלא סתם 'צייר' של מייקרוסופט. למעשה הצלם שלח לי חבילת נפץ בגלל שעשיתי את זה ליצירות האמנות שלו. ת'כלס הוא צודק.

היא עברה צביעה לא מזמן אך ללא פחחות

היא עברה פחחות יסודית מאוד + צביעה לפני כעשור. מאז לא עלה עליה מכחול.

מה כבר צריך לעשות ברכב? להשלים כמה פסי קישוט ו?

כן. פסי קישוט, מפתנים, מראה ימנית, להחליף סעפת יניקה וטיימינג (הכל כבר אצלי אני סתם לא מגיע לזה, כלומר לקחת אותה למוסך), לקחת אותה לרפד - לסדר את מושב הנהג (היתר במצב מצויין), ולשים ריפוד איכותי חדש, יש עוד. באמת זה לא נגמר. העיקר שהיא נוסעת מעולה, עם טסט כחוק, ומסבה הרבה הנאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...