Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2012 BMW X3. מצבר 90A בכמעט 4,000 שקל?

Cadillac58
שימו לב! השרשור הזה בן 2794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד לעשות טיפול ראשון ל-BMW X3 20d 2012, פעם ראשונה שאפגש עם השירות של ב.מ.וו.

ביקשת הצעת מחיר לטיפול 75 אלף כולל מצבר ורפידות קדמיות, קיבלתי כמה מספרים מבהילים שכנראה ישלחו אותי למוסך רגיל (הרכב לא באחריות ואני לא בשבי). אם יש כאן בעל ניסיון שיוכל לחוות דעה אודה לו מאוד:

החלפת רפידות קדמיות, כולל החיישן, עבודה ומע"מ: 1500 ש"ח

החלפת פילטר מזגן - מערכת כפולה של מסנן + "ערכה", כולל עבודה ומע"מ: 1230 ש"ח

מצבר 90 אמפר AGM (שיא השיאים, יש בו משהו שאני לא יודע??): 3,900 ש"ח כולל

כל הערה על הנ"ל תתקבל בברכה. אגב כל שאר הטיפול יוצא 1150.

תודה רבה.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצברי AGM הם יקרים. המדובר במצבר פריקה עמוקה שנדרש למערכות סטארט סטופ. הוא אטום עם שסתום פליטת גזים במקרה של טעינת יתר. האלקטרוליט ספוג במצע פייברגלאס שעוטף את לוחות העופרת. יש לך בארץ אלטרנטיבה מעולה מבית הקונצרן שמייצר את וורטא והמותג נקרא אופטימה. היבואן הוא טלרון מבית לובינסקי.

לשם השוואה, מצבר אופטימה אדום 45 אמפר שהתקנתי במיאטה שלי עולה 1500₪.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקש הצעת מחיר מאוסקר חלפים לבלמי textar .

איביי הוא חברך.

לחילופין, יש גם אלטרנטיבה בצפון אצל י ל חלפים.

שניהם דומים בהיצע ובמחיר.

Textar, jurid,

מה שיש במלאי. הכל ברמת oem.

Sent from my D5803 using Tapatalk

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם המאה - לא מחליפים מצברים במוסך מורשה יבואן, לא משנה על איזה מצבר מדובר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המצבר הוא בבגאז' יש ךו צורה לא רגילה וזה מייקר. כולל עובדה שזה פריקה עמוקה. לאיזה מוסך הלכת? אם זה ארצי בפתח תקווה אני לא מתפלא. במרכזי דל דלק בניר צבי הרבה יותר זול.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של איזה חברה המצבר?

אני רכשתי לא מזמן מצבר AGM 90A למרצדס של וורטה סילבר, עלה לי משהו כמו 1200-1300.

נשמע הזוי המחיר שנתנו לך.

יש וורטא סילבר שהוא מצבר רטוב סטנדרטי ויש וורטא סילבר AGM.

על פי המחיר שציינת קנית את הסילבר הסטנדרטי.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצברי AGM הם יקרים. המדובר במצבר פריקה עמוקה שנדרש למערכות סטארט סטופ. הוא אטום עם שסתום פליטת גזים במקרה של טעינת יתר. האלקטרוליט ספוג במצע פייברגלאס שעוטף את לוחות העופרת. יש לך בארץ אלטרנטיבה מעולה מבית הקונצרן שמייצר את וורטא והמותג נקרא אופטימה. היבואן הוא טלרון מבית לובינסקי.

לשם השוואה, מצבר אופטימה אדום 45 אמפר שהתקנתי במיאטה שלי עולה 1500₪.

תודה רבה, חידשת לי. ברכב אכן קיימת מערכת סטארט סטופ, זה אומר שאני לא יכול להתקין מצבר 90 אמפר רגיל - חייב AGM? או שמצבר רגיל פשוט יחזיק פחות זמן? הנוכחי הוא המקורי ברכב, בן 4.5 שנים. מותקן מלפנים במידות רגילות.

ההצעה התקבלה ממרכז שירות ב.מ.וו בירושלים. אם המחיר שפוי הייתי מעדיף לעשות שם טיפול ראשון - הם מתחברים למחשב הרכב ומגלים תקלות, סוג של יישור קו. אבל לא בכל מחיר. את המצבר בכל מקרה לא אחליף אצלם, אין סיבה.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למערכת סטארט סטופ מתקינים רק מצברים עם יכולת התאוששות מהירה. מצבר רגיל יחוסל בתוך כמה חודשים.

אם היצרן השקיע, הוא התקין במקור מצבר AGM, אם הוא חסך, הוא התקין במקור מצבר EFB.

מצבר EFB הוא מצבר סטנדרטי רטוב אבל עם לוחות עופרת עבות יותר המאפשרות מחזורי התאוששות רבים יחסית למצבר סטנדרטי.

עלותו מעט יותר ממצבר רגיל.

למה אמרו לך להחליף מצבר? אם מותקן אצלך מצבר AGM מקורי אמורה להיות לו תוחלת חיים ארוכה מאד, לא נדיר לראות אפילו עשר שנות שירות.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מצברי AGM כושלים מוקדם למרות ההבטחות לאורך חיים גבוה ולזה כמובן מתווסת "התרומה" של החום הסביבתי.

אם המצבר מותקן בתוך הרכב אז חובה רק AGM ולא שום דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעת המחיר לברקסים הגיונית. במוסך לא מורשה של במוו תחסוך אולי 100-200 ש"ח. ברקסים קדמיים יותר יקרים מאחוריים. אצלי הבימרית הנעה אחורית ועדיין הקדמיים יקרים יותר.

החלפתי שני מצברים באחריות, העלות היא באמת 4000 ש"ח, זה מצבר ממותג במוו שאם אתה לא באחריות אין לך צורך בו. חפש ורטא AGM עם אותם נתונים יעלה כ 2200 ש"ח. אני ביטלתי את מערכת ה START /STOP גם כי הרגשתי שזה לא עושה טוב למצבר ולרכיבים אחרים וגם כי זה עצבן אותי. אז עוד 2% בצריכת דלק לא נורא.

לא מכיר עלויות של החלפת פילטרים למזגן.

עלות הטיפול עצמו, שמן, פילטר שמן, אולי פילטר אוויר, הגיונית למוסך מורשה. שוב, במוסך אחר תחסוך קצת, ואם הוא מכיר אותך תוכלו "לשחק" קצת עם המע"מ. אני מסכים איתך שטיפול ראשון עדיף במורשה שיעשה סריקת מחשב מלאה לרכב שלך ויראה שהכל תקין. את הבאה תחליט כבר איפה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט בלמים מלא של 4 צלחות ו4 רפידות באוסקר עלה לי פחות מ1200 שקל .

החלפת בלמים בבמוו היא זהה לכל רכב באשר הוא, לחבר שקע לתקע של חיישן זה עבודה בסיסית .

אם תמצא מוסך שפחות יסתכל על הסמל, אני מאמין ש300 ש"ח עבור עבודה זה סביר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...