Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כל הכיף של להיות רווק, אני מתחיל להרגיש שחסר לי זוגיות.

את רוב הבנות שהייתי איתן ב"קשר" הכרתי דרך OKC או טינדר, ואת האמת עם הרבה מהן יצאתי כי זו הייתה האופציה היחידה, ואמרתי לעצמי "מה יש לך להפסיד, אולי היא תפתיע אותך לטובה". וגם לא באמת יצאנו, זה היה יותר בסגנון של 2-3 דייטים ואז השיחה של "שמע אתה חמוד וזה, אבל חסר לי משהוא". לכל אחת הייתה את השריטה שלה לטוב ולרע.

אבל גם אתרי הכרויות, שהן מגרש הבית שלי, אחרי מאות (אם לא אלפי) הודעות, עשרות איטרציות של סגנונות פרופיל ותמונות פרופיל אני עדיין מתקשה למצוא שם מישהיא שתענה על הצרכים שלי. בחורות שם משחקות אותה קשות להשגה (את באתר הכרויות, רעבק! תרדי כבר מהעץ שטיפסת עליו), מסננות, רואות ב"כוס קפה" הזמנה לסקס כאשר הכוונה היא אשכרה לכוס קפה (את הרי לא מצפה להכיר אותי דרך הודעות צ'אט באתר?) וכו'.

התחביבים שלי דיי חסרי בחורות. אני רוכב על אופניים, אבל לא הבחנתי בבחורות שרוכבות, במיוחד לא אופני הרים. כושר זה גם לא מקום כזה מוצלח, כשאני קורא ספרים אני באמת לא מקווה שתיפול עלי מישהיא מהשמיים וכו'. ואני דיי מתקשה להכיר בחורות ברחוב \ פאב. וכמובן, חברים שלי רווקים.

מה לעשות? אני כבר לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זכור לי משרשור אחר שדיברת על אקדמיה ?

אם כן, אז תזדיין בסבלנות (חה חה).

באקדמיה זה ה-מקום, לדעתי, להכיר מישהי.

אשתי אמנם נעלה אותי כבר בצבא, אבל בטכניון הכרתי המון בנות שגם נראות טוב אבל בעיקר (וזה יותר חשוב, לדעתי, לקשר ארוך) עם שכל וגישה טובה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתייאש,לכל סיר יש את המכסה שלו.

יותר חשוב מזה,אל תהיה אובססיבי,נשים מריחות מרחוק את זה.

בסוף זה יגיע לך מכיוון שבכלל לא חשבת עליו :) אני בכלל הכרתי את חברתי להיום דרך הרופא שיניים :p

תחפש דרך חברים,המשפחה,לא חסרות דרכים.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oryo

איכשהוא דילגתי על אקדמיה ואני כבר עמוק בשוק העבודה. ניסיתי בזמנו ללכת להרצאות בפסיכולוגיה כי זה תחום שמעניין אותי, וגם ידוע בנות אוהבות את זה, היה לי חבר מבפנים שדליף לי מערכת שעות. הייתי כמה שבועות ו... לא דיברתי עם אף אחד. זה דיי שונה אם אתה לא סטודנט שמגיע סתם להקשיב למרצה.

ezuf

מגיל 14 אומרים לי את זה >.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אין נוסחת פלא. זה תמיד בחוגים שלך - בתיכון, בצבא, במכללה, בעבודה. אם לא - דרך חברות/ידידות. אם לא - פאבים/מסיבות.

בOKC כולם מחפשים, כמעט אף אחד לא מוצא.

עריכה אחרונה על ידי Fitch

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קרוב שלי הכיר את חברה שלו (וכנראה אשתו לעתיד) דרך אתר היכרויות, לא זוכר איזה.

היא בבירור אחת הבחורות הכי איכותיות מתוך קבוצת בנות הזוג של חבריי.

אז כן, יש מקרי הצלחה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא שללתי אתרי הכרויות, יש אנשים שפשוט לא מוצאים בשטח אנשים לטעמם - גם אצלי זה ככה.

אני בסביבת העבודה עם 5 בחורות ואם הן אלו שמייצגות את מה שסביבי אז אוי ואבוי, כל אחת עם צרות יותר מהשניה.

דרך אתרי הכרויות כן יצא לי להכיר כמה נשים נחמדות מאוד, יפות, חכמות ועוד כמה ירקות.

מי יודע אולי גם הבאה תבוא משם, יש טינדר ועוד כמה שטויות שאפשר לשוטט שם.

אגב ב OKC אפליקציה לא משהו אבל יצאתי עם מישהי משם כמעט חצי שנה, תלוי מה מצאת, צריך לקחת בחשבון שעל כל בחורה שנראית טוב חיצונית יש בערך אלפי אנשים שמתקיפים אותה בהודעות, הרבה יצורים וכו'.

אני לדוגמא לא מציע כוס קפה לאחר היכרות קצרה, מדברים קצת צוחקים קצת רואים שיש עניין בכלל להמשיך מעבר לשיחה ואולי קובעים מקום להפגש לאחר יום יומיים שבוע שבועיים תלוי בסיטואציה.

יש לי אחת במשרד איתי, כוסית לגמרי, נראית מצויין, פתחה את האפליקציה לאחר שנפרדה מהחבר ותוך 10 דק' (נשבע!) בערך 200 לייקים ועשרות פניות מגברים הזויים, אולי אחד או שניים היו נראים נורמליים בפניות שלהם.

אז גם צריך לדעת איך לפנות למרות שזו סה"כ אפליקציה ברשת.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fitch

אני בדעה שלך, אבל שמעתי על אנשים שכן הכירו. אני לא מגדיר את עצמי כמוזר או לא יודע מה, אני גם חושב שאני נראה ממוצע (לא שמן, אבל גם לא שרירי) והסיבה היחידה שאני באתרי הכרויות זה פשוט כי קשה לי לגשת לבחורה ברחוב. אבל הסטריוטיפ שלי הוא ששם נמצאים אנשים שמשהוא לא בסדר איתם. כמוני לדוגמא - אני לא אדם סוציאלי.

liav12

את האמת, אלה שמרחתי שבוע-שבועיים לפני הכוס קפה, לא יצא מזה כלום בסוף. אני לא מקבל את התירוץ המטומטם של "אנחנו לא מכירים אחד את השני אז בוא נדבר קודם". אי אפשר לדבר כשאני בעבודה, את בעבודה, וכל אחד עונה פעמיים ביום. בחצי שעה של כוס קפה, שאני מזמין אותה ומשלם עליה, אפשר להבין האם יש טעם להמשיך או לא. הבנות ניהיו נורא קשות ורואות בכל דבר, גם בכוס קפה, כאילו אני לוקח אותה לחופה, מציג אותה למשפחה שלי ובונה איתה את העתיד המשותף שלנו. רוצה לדבר? אפשר לדבר בטלפון שיחה-שתיים. אבל יש גם כאלה שלא מוכונת לתת מספר טלפון כאילו זה קוד סודי לשיגור טיל גרעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר הכרויות זה כמו מגרש רכבים בנתניה.

הכי טוב זה אקדמיה, עבודה, לימודים או דרך חברים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"האחת" לא קיימת. יש כמה וכמה שכל אחת יכולה להתאים בהינתן תנאים מסויימים.

וזה לא פשוט. וגם כשמצאת, אתה חושב שעכשיו הכל בסדר? אתה תופתע כמה בעיות חדשות יש לך בחיים שלא היו קודם.

בינתיים יש

אחד שבשלוש וחצי דקות מצא שלו מתאימות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...