Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר שחטה מהחומר שאתה מעשן?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק רציתי להבהיר פה משהו: אני לא אובססיבי לאישה כזאת או אחרת, אני אובססיבי לכל אישה טובה שכיף לי איתה, כי אני לא רוצה לסבול כשהיא עוזבת. מה קרה? מה אתם משחקים אותה, כל הגברים כואב להם , יש כאלה שפחות ולא מראים את זה בכלל ויש כאלה שכן... חוץ מזה שאני גבר בשאר הדברים אז בפן הזוגי אני קצת קוקסינל, לא נורא.

דבר שני , חשבתי לביים חטיפה, חבר יתקשר אליה ויגיד שחטפו אותי וזה שהיא תדאג לי כמו בסרטים ואז היא תשלח הודעה מה קרה וזה... מה דעתכם?

שאתה לא שפוי וצריך טיפול. וכמה שיותר מהר.

אולי אחרי זה היא תבוא לבקר אותך במעצר.

הנה. תקרא על עוד גאון:

[h=1]הוארך מעצרם של הצעיר וחברו שהמציאו את החטיפה בחברון

[/h] [h=2](עדכון) - ניב אסרף המציא את האירוע ככל הנראה עקב פרידה שחווה לאחרונה, כחלק מניסיון להביא לחידוש היחסים עם בת זוגו לשעבר ■ ביהמ"ש: חוסר אחריות מחריד ■ המשטרה: בוזבזו עשרות מיליוני שקלים[/h]

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001025590

עריכה אחרונה על ידי אני רוצה מכונית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי להבהיר פה משהו: אני לא אובססיבי לאישה כזאת או אחרת, אני אובססיבי לכל אישה טובה שכיף לי איתה, כי אני לא רוצה לסבול כשהיא עוזבת. מה קרה? מה אתם משחקים אותה, כל הגברים כואב להם , יש כאלה שפחות ולא מראים את זה בכלל ויש כאלה שכן... חוץ מזה שאני גבר בשאר הדברים אז בפן הזוגי אני קצת קוקסינל, לא נורא.

דבר שני , חשבתי לביים חטיפה, חבר יתקשר אליה ויגיד שחטפו אותי וזה שהיא תדאג לי כמו בסרטים ואז היא תשלח הודעה מה קרה וזה... מה דעתכם?

#ניב אסרף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר שחטה מהחומר שאתה מעשן?
שחטה? אני רוצה קילו במכה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תירגעו, צחקתי.

אבל נדמה לי שאני באמת פסיכופת , אם לפני כמה עמודים רק קיללתי אותה ועכשיו אני אומר שאני מתגעגע. :-D

לפחות במשהו אתה מסכים עם כלל הפורום פה. דוגרי , חייבים לאשפז אותך ואני כבר לא צוחק. תיכף תהיה איום לציבור הנשים. ממש מרגישים איך מפוסט לפוסט אתה נהיה עויין יותר ויותר. לך תעשה לעצמך טובה ותפנה לבעל מקצוע. אם אתה לא מכיר אני בטוח שמישהו פה ישמח לייעץ לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי להבהיר פה משהו: אני לא אובססיבי לאישה כזאת או אחרת, אני אובססיבי.

תיקנתי לך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הבנות ישמחו שתשלם עליהן אך יש גם בנות שירצו לשלם את החלק שלהן ויש בנות שרק יעשו הצגה, בשתי המקרים של הוצאת ארנק ורצון אמיתי לשלם או הצגה זה מכבד את הסיטואציה. בחורה שלא תעשה את זה באמת תדליק נורה אדומה, מה אנחנו ספונסר שלכן ? כולה דייט ראשון. חכי לקשר רציני ותקבלי הרבה פינוקים.

.

אושריקו נותן לנו עצות על נשים. אני כבר לא יודע אם לבכות או לצחוק.

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשר רציני והרבה פינוקים ?..בואי יא בת ז... , אחרת אשבור לך ת'פנים. זה נקרא פינוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות.

סיכום מעולה.

יאללה לנעול.

אינעל דינאק.

אושריקו, יש לי חבר שהיה אובססיבי למישהי בתיכון. הוא הלך למישהו שמטפל בNLP כדי ש"שיחרר" לו את הנעילה.

הוא אמר שזה עבד מעולה.

לא אכפת לי אם זה אמיתי, או שזה בראש שלו, או שאחרי שהוא הוציא על זה כסף לא היו לו ביצים להמשיך לזיין את השכל.

חבר, נשמע שהמשפט "יש הרבה דגים בים" אפילו לא רלוונטי פה. היא לא דג, היא אצה. היא פשוט אישה עם ציצים שחייכה אליך וקשקשה איתך קצת. ציצים זה מדהים, יש מלא כאלה באינטרנט.

נשים זה מדהים, יש מלא כאלה ברחוב.

קח לך תקופה, שבה את הציצים תמצא באינטרנט ואת האינראקציה האנושית ברחוב.

סעמק אני לא מאמין שאני בכלל כותב לך, יותר סביר שיומני היקר יעשה מה שאומרים לו.

תתתתתתתת

ששששששש

חחחחחחחח

ררררררררר

ררררררררר

בדודהשך.

וככל שתעשה את זה יותר מהר, אתה תבין יותר מהר כמה טמבל היית. ובסוף, לך תדע, אולי תשים את הראש במחשוף של איזה אחת שאשכרה מתעניינת בך.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזה נוגד לנהלים של הפורום. מנהלים יקרים תתחשבו בי אבל אני חייב.

פחחחחחחחחחחחחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...