Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל הכרתם רק שבוע, לא שכבתם במארבים ביחד

בגלל זה הכל במרכאות ובצחוק :-)

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם פסיכולוג לא יעזור. הוא לא יחזיר לי אותה.

יא אלוהים איזה חופר/קוטר/מציק/כל התשובות נכונות. בחודשים האחרונים אני יוצא עם לפחות בחורה (שונה) בשבוע ולא מוצא מישהי שתרגש אותי, אתה חושב שזה יותר טוב??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו הרבה דייטים, מעניין אותי מה החבר'ה כאן חושבים לגבי עניין התשלום בדייט הראשון והדגש הוא על דייט ראשון ולא כשהצמד נמצאים כבר בזוגיות.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד משלם...וגם שם לב אם הבחורה מושיטה יד לארנק כשמגיע החשבון (או לפחות עושה "הצגה" שהיא מתכוונת), כבר קרו לי מקרים שהבחורה פשוט ישבה וציפתה שאשלם (או אפילו לא באה עם ארנק!) - זה מבחינתי לא מקובל ונורת אזהרה גדולה.

עוד נקודה - דייט ראשון אצלי זה תמיד קפה, ככה שה"נזק" לא עולה על 40 ש"ח. גם ככה לא צריך יותר מזה לדייט ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייט,כשמו כן הוא,כולה פגישה,אז זה אמור להסתכם בסכום קליל לשתיה בלבד.

שמעתי ונתקלתי על בנות שבאו רעבות ודפקו ארוחה,נו שוין..

תכניס לראש - אם אתה משלם,זה כי אתה רוצה,לא כי מצופה ממך או ככה "הדרישה" (ותעזוב סטיגמות ונסיון אחרים,אתה המקרה של עצמך - ככה שמה שעובד בשביל אחרים לא בהכרח יעבוד בשבילך,and vice versa )

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו הרבה דייטים, מעניין אותי מה החבר'ה כאן חושבים לגבי עניין התשלום בדייט הראשון והדגש הוא על דייט ראשון ולא כשהצמד נמצאים כבר בזוגיות.

לשמחתי, נתקלתי בבנות שהוציאו את הארנק אך מנעתי מהן. גם אם זאת הצגה (למשל, עם המדוברת כאן זה לא היה הצגה, היא אשכרה הייתה מתעקשת לשלם עליי אבל תמיד סירבתי ) וכשהתחלנו לצאת בתור ידידים בלבד זה כבר היה מתחלק כל פעם.

רוב הבנות ישמחו שתשלם עליהן אך יש גם בנות שירצו לשלם את החלק שלהן ויש בנות שרק יעשו הצגה, בשתי המקרים של הוצאת ארנק ורצון אמיתי לשלם או הצגה זה מכבד את הסיטואציה. בחורה שלא תעשה את זה באמת תדליק נורה אדומה, מה אנחנו ספונסר שלכן ? כולה דייט ראשון. חכי לקשר רציני ותקבלי הרבה פינוקים.

איך זרקה אותך? לא הייתם ביחד

לא ביחד בתור זוג אבל ביחד באופן כללי , 3-4 חודשים שאני נפגש איתה על בסיס קבוע,

אבל בגלל שהיא ביישנית ורגישה החליטה שלא מתאים לה לחתוך את זה בפגישה.

קמתי היום עם מועקה קשה בגללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שעם עידן המקבול, עידן שבו כל אחד ואחת מדברים עם כמה במקביל ומן הסתם יוצאים גם ללא מעט דייטים בחודש, שכל אחד צריך לשלם על עצמו- לפחות בדייט הראשון. אם תהיינה המשכיות אז מין הסתם זה כבר לא רלוונטי לאחר מכן.

מעבר לזה, כל הקטע שרק הגבר משלם בדייט בא כאקט של "ג'נטלמניות" מהסיבה שפעם הגבר היה היחיד שעובד בעוד שהאישה לא הייתה עצמאית. היום הנשים עצמאיות ועובדות בדיוק כמו גברים לכן אני לא רואה שום סיבה שבה רק הגבר יוציא כסף בדייט הראשון בעוד שהאישה לא תוציא אגורה רק כי היא אישה. מה שנקרא-שיוויון.

ועדיין, אני יודע שאני קצת סותר את עצמי, אבל מה שאני עושה בפועל בדייטים זה כשהבחורה ממש מוצאת חן בעייני והייתה זרימה טובה בדייט, אני פשוט מוציא את הכרטיס אשראי ולא חושב יותר מידי וכשהיא לא מוצאת חן בעייני ואני לא רואה שום המשכיות עתידית, אני מבקש שהתשלום יתחלק.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן המקבול. איך אני אוהב מושגים מוזרים כמו זה.

אנשים מקבילים כי לא נוח להם מצד אחד עם הפרטנר, ומצד שני לא רוצים לעזוב.

אם יש כימיה טובה בין בני הזוג, אף אחד לא יחפש משהו אחר מחוץ למערכת יחסים (במיוחד בתחילת הקשר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות, אין מצב שהיא תגיע לפה ותדע מי זה מה..

בכל מקרה, מקווה שאתם שמחים שהיא זרקה אותי בוואטספ.

שמחים בשבילך.

אחרת היית מושך איתה את זה עוד עשור שלם, היא ממש עשתה בשבילך את העבודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פסיכולוג לא יעזור. הוא לא יחזיר לי אותה.

הפסיכולוג לוקח סיכון - לאחר פגישה עם אושר.. סביר :grin: כי יצטרך ללכת לפסיכיאטר.

כדורים, וטיפול בשוק חשמלי - אולי יחזירו את הפסיכולוג למצבו, טרם הפגישה עם אושר.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן המקבול. איך אני אוהב מושגים מוזרים כמו זה.

אנשים מקבילים כי לא נוח להם מצד אחד עם הפרטנר, ומצד שני לא רוצים לעזוב.

אם יש כימיה טובה בין בני הזוג, אף אחד לא יחפש משהו אחר מחוץ למערכת יחסים (במיוחד בתחילת הקשר).

מוזר או לא, כל מי שמחפש זוגיות מאז עידן הטינדר ושאר האפליקציות מכיר מצוין את המושג הזאת וגם חווה זאת על בשרו-בין אם רצה זאת או לא.

ושוב, אני לא מדבר על לחפש אצל הדשא של השכן כשאתה כבר בזוגיות, אלא כשנמצאים רק בשלב ההתכתבות/שיחות הטלפון הראשוני ואתה לא יודע איך באמת זה יזרום כשתיפגשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטוצים תמיד היו. טינדר הפך את הסטוצים לגישה יוצר נוחה.

הבעיה היא שיש אנשים שמחפשים סטוצים, ויש כאלה שמחפשים אהבה. וכאן נוצרה המילה "מקבילות".

בגלל זה התיאור הוא מוזר. כי היום צריכים להבין מידית את המצב שלך מול הצד השני (לאו דווקא בתחום הרומנטי), אחרת תשאר מאחור.

אם מסתכלים בתחום הרומנטי בשרשור: תראה את הבדלים בין אושריקו ונמרוד לעומת פות"ש השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנראה כבר נשוי עם ילדים. ומקריא לילדיו את השרשור לפני שינה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי להבהיר פה משהו: אני לא אובססיבי לאישה כזאת או אחרת, אני אובססיבי לכל אישה טובה שכיף לי איתה, כי אני לא רוצה לסבול כשהיא עוזבת. מה קרה? מה אתם משחקים אותה, כל הגברים כואב להם , יש כאלה שפחות ולא מראים את זה בכלל ויש כאלה שכן... חוץ מזה שאני גבר בשאר הדברים אז בפן הזוגי אני קצת קוקסינל, לא נורא.

דבר שני , חשבתי לביים חטיפה, חבר יתקשר אליה ויגיד שחטפו אותי וזה שהיא תדאג לי כמו בסרטים ואז היא תשלח הודעה מה קרה וזה... מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...