Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברכותיי, זכית בפרס התגובה המטומטמת של השרשור.

לא לזלזל. זה חת'כת פרס בשרשור כזה - יש המון לבחור.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי את זה כמה וכמה פעמים , אני לא מתחיל עם בנות.

כשזה נוגע לשידוך או היכרויות , זה עוקף את כל התהליך המסורבל של ההתחלה, השגת המספר וכו'.

כשיש מטרה מסויימת לשני הצדדים ואחד מהם מקבל את המספר\את המושכות מבלי לעשות את זה באופן רשמי כמו להתחיל בפאב, בבר, ברחוב עם משפט מפגר. תבין שזה פשוט מושלם לאנשים שלא מסוגלים להתחיל עם בנות באופן רשמי.

וכשזה לא עובד, אתה הרי לא מתחיל נכון? אז.. איפה תכיר שוב?

לכל דיכאון דבילי יש סיבה.

מישהו שמציע למישהי, ודאי יש לו דברים טובים להגיד עליך שהרי סביר להניח שהוא לא אומר לה "שלום יש לי איזה 0 להכיר לך?"

דבר נוסף שמחליף את השידוכים הם אתרי ההכירויות באינטרנט - שגם חוסכים את הקטע המביך של ה"התחלה".

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לעשות זאת בעקיפין?

תן את המספר טלפון שלך בקבלה בתחנת דלק, תן טלפון שלך לבחורה חמודה שבאה לקנות חלפים(אם תצטרך ייעוץ) .

תן טלפון- יש חבר? לא תתקשר .

אין חבר? אולי תתקשר .

זה עדיף על לשבת ולכתוב בפורום... ולהמשיך ל5 על 1 , ולישון.

נ.ב הקטע בתחנת דלק עובד!! פעמיים התקשרו לשאול לגבי איזה עניין שולי... היה גם בוואטסאפ .

ומפה? בידיים שלך.

מחדד-

לא דוגמן, לא מליין, לא סלב .

עריכה אחרונה על ידי Max.M
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכותיי, זכית בפרס התגובה המטומטמת של השרשור.

עשה טובה, לא חסר רוסיות שהולכות רק עם רוסים, ולא חלילה מטעמי גזענות, אלה בכלל שהן עולות טריות ולא שקעו במנטליות הישראלית מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה טובה, לא חסר רוסיות שהולכות רק עם רוסים, ולא חלילה מטעמי גזענות, אלה בכלל שהן עולות טריות ולא שקעו במנטליות הישראלית מספיק.

לא חסר ישראליות שהולכות רק.עם ישראלים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, להתחיל עם בנות בבוקר ברכבת, זה רעיון טוב או לא?

אני לא טיפוס של בוקר... אז דווקא ספציפית קשה לי לייעץ .

קח בחשבון שרכבת מקום ציבורי וצפוף יחסית- בחורה עלולה לסנן רק למען רושם על הסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתחיל עם בנות בבוקר ברכבת, זה רעיון טוב או לא?

אין כללי אצבע - הכל תלוי בסיטואציה הספציפית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרתי מישהי אחת שיצאה רק אנשים שיודעים רוסית כי היא עלתה לישראל בגיל מאוחר, ונוח לה לדבר ברוסית (למרות שהיא לומדת באקדמיה ויש לה עברית מעולה). עווד בחורה שעלתה לישראל לפני כמה שנים מאחת המדינות הסמוכות לרוסיה, כמעט ולא יודעת רוסית, והכירה רוסי (לפניו לא היה לה חבר).

לעומת זאת, חברה שלי אוקראנית, נולדה כאן, יוצאת איתי (צבר דור שלישי, אשכנזי, עם מראה רוסי).

עוד חברה שלה יוצאת עם מזרחי (אני חושב שוהא תימני).

אין כלל אצבע. במיוחד בגילאים הצעירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פספסת את הפנינה הזו:

לי אין בעיה לצאת עם נשים ששונות ממני ב360 מעלות

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם לא עוקב אחרי השרשור הזה באדיקות כמו חלק מהחברים פה, אבל הוא כל הזמן קופץ לעמוד הראשון וכבר קיבל התייחסות בכמה פורומים (לא פורומים-פורומים, קבוצות של אנשים) שונים ואני חייב להתייחס למה שהולך פה.

תוציאו. ת'פקאניג. ראש. מהתחת שלכם. ותתחילו לעבוד.

כל מה שאני שומע פה, וגם בשרשורים אחרים בו מגיבים ה"נפשות הפועלות" העיקריים בשרשור הזה, זה "בו בו בי בו.... אכלו לי שתו לי. אני כזה מסכן... אף אחת לא אוהבת אותי.... אני לא מצליח בשומדבר, אין לי סיבה לחיות...."

נראה לכם שלמישהו קל? שמישהו רק בגלל שהוא נראה טוב צריך להילחם בבחורות שצובאות לו על הבית? זה לא. לאף אחד. בשנות ה-20 המוקדמות שלי עבדתי בכמה מקומות שבהם הייתי ליטרלי מוקף בבחורות כל יום. אבל עד שלא התחלתי לגשת אליהן ואשכרה להתחיל לדבר איתן, הן לא בדיוק באו לבד.

אתם צריכים לתפוס את עצמכם, ולהתחיל לשרטט מטרות. לא רק עם בחורות, נחמד ככל שזה לא יהיה, אלא בחיים בכלל. לא ראיתי פה (אם פספסתי אני מתנצל) אפילו פעם אחת אמירה על מטרות בחיים - קריירה (לא עבודה. אשכרה תחום עיסוק מקצועי), לימודים, תחום עניין כלשהו. רק תלונות. תחשבו מה אתם רוצים לעשות עם עצמכם, תתחילו לעבוד כדי להגיע לזה, ולא משנה מה קורה, אל תוותרו לעצמכם. לא הצלחתם להשיג מטרה? שימו לעצמכם מטרה קטנה יותר. לא הצלחתם גם אותה, שימו אחת עוד יותר קטנה. בסוף תצליחו.

ברגע שתתחילו להגשים את המטרות הקטנות האלה תראו שיבוא לכם בטחון לשים לעצמכם מטרות גדולות יותר ויותר. בסופו של דבר, הבטחון הזה בעצמכם יתחיל לזלוג גם לדברים אחרים, בין היתר קשרי בין-אישיים. משם, פשוט ללמוד מטעויות ולהמשיך עם ראש מורם. יש 4.5 מיליארד נשים על הפלנטה, מתוכן כ-5 מיליון בישראל. עם אחת מהן תצליחו לפתח איזה שיחה או קשר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...