Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה חברים! היא רצתה סרט האמת. יש סרטים מומלצים שיוקרנו ב-3 ימים הקרובים?

מכתוב.

סרט ישראלי, עם הומור ישראלי, חמוד ונחמד. לא כבד ודי משעשע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקס, איך כל הודעה שלך מכילה בתוכה רמיזה מינית/רפרנס מיני [emoji23]

אגב .. שאלה מביכה שצריך להעלות: איך מסתירים את החבר הקטן שמחליט להתעורר לחיים ברגע שמתחיל להתקיים מגע עם הבחורה? זה מביך רצח.
למה להסתיר?.. היא אף פעם לא ראתה בולבול? מה מביך בזה שאתה מגורה מהמגע איתה? טבעי לגמרי...אם אתם מתמזמזים וכו' תהיה בטוח שגם היא רטובה למטה, פשוט זה לא משהו שאתה יכול לראות. אל תתפדח מזה.

לגבי סרט - תכנס לרשימת הקרנות בסינמה סיטי/יס פלאנט, תראה מה יש, תתייעצו ביחד על מה בא לכם לראות ושיהיה בהצלחה. רק אם אתם מתכננים גם לשבת, אז שיהיה אחרי הסרט, זה עוד נושא שיחה.

לגביי, ביום שישי היה לי דייט רביעי עם מישהי בקטע רציני, שהיה די מבאס. בדייטים הקודמים היה לנו המון על מה לדבר, ובדייט האחרון כאילו גמרנו את כל התחמושת. אז ראינו סרט אצלי, שכבנו, ובין לבין בקושי דיברנו. אמרתי לה יום אחרי שהרגשתי שלא ממש הייתה לנו תקשורת והיא די הסכימה איתי, אז נפרדנו כידידים (בחורה מקסימה, ממש חבל לי שלא הסתדר לנו). גם זה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי, ביום שישי היה לי דייט רביעי עם מישהי בקטע רציני, שהיה די מבאס. בדייטים הקודמים היה לנו המון על מה לדבר, ובדייט האחרון כאילו גמרנו את כל התחמושת. אז ראינו סרט אצלי, שכבנו, ובין לבין בקושי דיברנו. אמרתי לה יום אחרי שהרגשתי שלא ממש הייתה לנו תקשורת והיא די הסכימה איתי, אז נפרדנו כידידים (בחורה מקסימה, ממש חבל לי שלא הסתדר לנו). גם זה קורה.

הרבה פעמים יש נקודת מעבר באופי השיחה. זה יכול להיות בין שיחות קאז'וול לדברים יותר עמוקים או משהו אחר. ולפעמים זה מרגיש כאילו "אין תקשורת" אבל זה פשוט שינוי פאזה. בעיקר כשאתה אומר שלפני זה היו דייטים קולחים ומוצלחים, לא סביר שפתאום לא היה. עוד דבר, יש לכל אחד ימים כאלה וכאלה... זה לא אומר כלום.

אז לא הייתי ממהר להפסיק משהו מוצלח בגלל שפעם אחת נפגשתם ולא הייתה שיחה סופר זורמת.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

נראה לי טבעי שתהיה ירידה, כי לאט לאט נגמרת ההיכרות והנושאים ה"חדשים" ומפה מתחיל הקטע הרגיל יותר, היומיומי.

לא הייתי מחליט עפ"י דייט אחד לא מוצלח.

משום מה זה נראה לי סימפטום של הדייטינג בכלל בשנים האחרונות. ממהרים לחתוך ולדלג הלאה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתם לבלבל אותי. אולי זו היתה טעות להעלות את הנושא..לא יודע. אבל די סגרנו את העניין, היא אמרה שאנחנו מגיעים ממקומות שונים והיא די צודקת (היא קצינה בקבע כבר 7 שנים שיצאה השנה ללימודים מטעם הצבא, ככה שזו פעם ראשונה שהיא "חווה" אזרחות. לאו דווקא משהו רע, אבל אני יכול להבין את הכוונה והרגשתי את זה בעצמי), שהיא הוקסמה ממני אז נתנה לזה צ'אנס (תכלס אצלי היה אותו דבר), ו...זהו. נגמר באמת בטוב, אבל אני לא יודע אם צריך או אם יש טעם לנסות להחיות את זה. קצת חבל לי כי היא בנאדם מקסים עד כדי שהייתי מנסה לשדך אותה לאחד החברים שלי, גם אמרתי לה את זה. מסוג האנשים שכן הייתי שומר איתם על קשר בתור ידידה (למרות שאני לא מאמין בידידות בין גברים לנשים, למעט מקרים חריגים).

לפחות זיינת אחי!

ביג דיל..."לזיין" זו לא תכלית החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה את מזלי באפליקציות - לא עונות.

חברים שלי אמרו לי בזמנו שאין מנוס מפיקאפ/גיים אחרת אתה מסתמך על האפליקציות האלה.

וגם אם יהיה דייט כנראה שזה ייגמר בדייט.

אולי שיפור של התמונות יעזור?

כנראה אין מנוס מלהגיד - כרגע נכון לזמן זה. לא מספיק טוב.

אין מה לתת ביחס לאנשים אחרים.

ולהכנס לזה בעוד כ1-3 שנים ממקום יותר בריא ופרודקטיבי יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפור בתמונות בטוח יעזור, וזה הדבר הראשון שאתה צריך לשים עליו את הדגש. אין מה לעשות, בסופו של דבר אלו אפליקציות שמבוססות על מראה חיצוני (טינדר באופן מובהק, וגם OKC למרות ש"נראה" שלא). אז יאללה, תפוס איזה חבר וצאו לסשן צילומים.

ברור שלא כדאי להסתמך רק על האפליקציות, אבל אתה יודע, מסתדרים עם מה שיש... אני לא איזה אשף בלהתחיל בלייב (אין לי בעיה לעשות את זה כי זה באופי שלי, פשוט בקושי יוצא), אז אני מסתמך באופן כמעט בלעדי על האפליקציות, והולך לגמרי לא רע (למרות שאני כן נראה מעל הממוצע, אבל 1.67 הס"מ שלי מאזנים את זה :-D). כנ"ל חברים שלי, שאף אחד מהם לא דוגמן) למה אני לא מוצא כבר את האחת? זה כבר עניין שלי עם עצמי, וגם על זה אני עובד.

ואף פעם אל תבוא בגישה של "זה ייגמר בדייט"! תבוא חיובי ויהיה חיובי. והכי חשוב אל תתייאש כי זה משחק של מספרים (באפליקציות, וגם בחיים האמיתיים) - תפנה למספיק בחורות, ובסוף תקבל תגובות חיוביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Benor-תראה זה גם חשוב. לעומת זאת אתה יכול גם להכיר בחורה שתחבב אותה וגם היא כמוך "בונה" את עצמה. לא צריך לשלול ולא לחכות שום תקופה אלא פשוט לזרום. מה שיגיע , יגיע.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר אטרקציות / מקומות דומים לגג של קניון עזריאלי?

שוב - הגג של הקניון עצמו בקומה 3,לא התצפית בקומה 50.

לצערי הגג נסגר ב7 בערב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר יש לי דייט עם מישהי שהכרתי אתמול ברכבת. לא ברור מה הכיוון אבל היא דחפה לזה.

הצעות לאן לקחת? אני בלי רכב. ראשון לציון.

אחי, תעבוד על עצמך עד מחר - אם אתה לא חתיך זה לא יעבוד לך.

רק אני נדהם מהאופטימיות שנשפכת פה?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...