Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל, בלזור, הרבה בהצלחה.

סטייל ,-

למען האמת אני שוקל להפסיק לחפש...נמאס להיקשר למישהי שיש לך מכנה משותף ושמוצאת חן בעיניך מהר ואחר כך זה נהרס.

גם אחרי כמעט חודש אני עדיין חושב מה לא היה בסדר איתה ואם הלחצתי אותה וככה הרסתי לעצמי.

כמו כל דבר בחיים שלי , מה שנוגע - הורס. אין מזל בכלום. לא מסכנות, זאת האמת...

והבעיה עם בחורות שמתחיל קשר שזה מתחיל טוב, רוב האנשים יכולים להגיד כבר בסוף דייט ראשון או שני שאין מצב להמשיך, פה זה לא המקרים ותמיד קורה משהו אם זה בגללי או אם זה בגלל הבחורה עם הסיבוכים שלא קשורים ספציפית אליי, אבל בסופו של דבר מי שנשאר מבואס להרבה מאוד זמן זה אני.

האמת, אני כבר מפחד לצאת לדייטים, כל פעם נשבר הלב...

הרבה נשים אומרות את זה שגברים עושים את זה, בהתחלה חשבתי שזה תסביך נשי אבל מסתבר שאחת התלונות של נשים בפייסבוק כלפי דייטים עם גברים זה שהם חותכים גם כשהכל נראה טוב ופשוט נעלמים.

בקטע הזה אני אישה , זה באמת מבאס את התחת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אושריקו,

מספיק להיות מורמר. כל אישה היא יפה בפני עצמה ועולם בפני עצמה. לך תכיר, תחייך. העיקר אל תשבר.

בסופו של דבר תמצא את האחת, זו שתשגע אותך ותרצה כל הזמן לחבק אותך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קורה... כל הכיף זה הגיל הזה, למרות שאנ יעדיין יכול לצאת עם בת 19 אפילו וזה ייראה סביר, אבל בשורה התחתונה הגיל שלי צריך כבר להעיד עליי ורוב הבנות מתחילות להיות בררניות.

זה לא כמו פעם שהמוסכניק "הטיפש" או זה שעובד פיזית כובש כל בחורה..

נעלמו לי בעברי הרחוק שתי נשים, שהסיבה היא כלל לא אני (לא היינו בקשר זוגי) אבל זה השאיר עליי נזק נפשי למעלה מחצי שנה בשילוב עם עבודה מסריחה זה לא היה נעים.

יש לי בעיה שאני נקשר מהר ומתאכזב עוד יותר כשזה לא הולך.

אבל הבעיה היותר גדולה היא שאני מכיר בנות שמתאימות לי בכל מיני מובנים, אם זה קצת ערסיות ואם זה קצת פלפליות ומצד שני אם זה קצת חנונית ללא כל רעש של מועדנים ופייסבוקים וכל השטויות האלה, וגם בד"כ נופל על כאלה שלא אני ולא היא היינו מתביישים מהמראה אחד של השני.

תאמין לי שאתה מרגיש שאתה הורס הזדמנות לקשר זה הכי מעיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה ג'לטמן ותקשיב. זה מה שהן רוצות בסך הכל.

בשביל להיות ג'לטמן ולהקשיב זו תורה בפני עצמה. אבל אתה בעצמך יודע איך להיות ג'טלמן לנשים ולהקשיב זו לא בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשחק בטלפון תוך כדי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בלזור, הרבה בהצלחה.

האמת, אני כבר מפחד לצאת לדייטים, כל פעם נשבר הלב...

תגיד אושר, אתה מכיר קבוצת פייסבוק בשם 'המנוח ואני'? כי אם לא אז כדאי, אתה תשתלב שם היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריששששששש ראיתי פוסט שלהם לפני מס' שבועות אבל בטיפשותי לא לייקלייקתי ולפני כמה ימים ניסיתי להיזכר בשם הקבוצה ולא הצלחתי וחיפשתי כל מיני 'אני והמת' 'המת ואני' וכו' קיצר תודה!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מיוחד בקבוצה הזאת? יש שם תמונות וסטטוסים על כל מיני אנשים שמתו וזהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מייל מOKCupid (הייתי בטוח שסגרתי את החשבון לפני כמה חודשים, כנראה שפיספסתי משהו) שהתקבלה הודעה חדשה. נכנסתי וגיליתי שפנו אלי מספר בנות (מיוזמתן!) ועוד כמות לייקים לא מבוטלת.

לעזאזל, איפה הייתן לפני שהתרסקתי? הדייט היחיד שאני יכול לצאת אליו עכשיו הוא בקפיטריה של בית לווינשטיין.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מייל מOKCupid (הייתי בטוח שסגרתי את החשבון לפני כמה חודשים, כנראה שפיספסתי משהו) שהתקבלה הודעה חדשה. נכנסתי וגיליתי שפנו אלי מספר בנות (מיוזמתן!) ועוד כמות לייקים לא מבוטלת.

לעזאזל, איפה הייתן לפני שהתרסקתי? הדייט היחיד שאני יכול לצאת אליו עכשיו הוא בקפיטריה של בית לווינשטיין.

יופי ,תכיר כמה פצועות גם תעשו השוואת צלקות את מי הדביקו טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו כשהיד שלי כבר לא נראית כמו ספה, אולי יש לי סיכוי. ;)

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאסי בנאדם, קלאסי. איפה המוח שלך?

תענה להן שאתה מתנצל אבל עברת תאונת אופנוע ואתה בשיקום בלוינשטיין, קומה ג' חדש 103, בין השעות 16:00 ל 18:00. כל יום אחת אחרת. יש לחלק מהבנות קטע של לטפל במישהו (אושריקו לתשומת לבך). הבעיה תהיה כשתתאושש...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני שרוט, אבל השריטה הזאת מובילה אותי לבנות שרוטות שבסוף שוברות לי את הלב כי הן שרוטות.

"תהיה אתה" לא עוזר אף פעם, עובדה שהבחורה ההיא מרעננה לא רצתה, למה? כי הייתי אני והיא אופי שונה אחר לגמרי.

לתשומת הרעננים פה, אני הייתי ברעננה איתה, הייתי איתה גם בפארק רעננה לפני כחודש, הייתי איתה בקניון מחלף הירוק, במתחם סינמה סיטי והסתובבנו (אני עם חולצה לבנה והיא עם קפוצ'ון תכלת) והייתי איתה בקניון רננים והאוטו חנה בחניון.

מי שלא ראה - פספס הזמנות לפגוש אותי.

אגב, היא קראה לי את הסטטוס בוואטספ היום... מה היה הסטטוס? תמונה של הקורולה בפוזה קרבית עם הסאנרוף ומשפט כלשהו.

אני מפסיק לחפש, גם ככה אין לי אף פעם מזל בחיים ולא היה. בחיים. אני לא טוב בכלום ואני מוכן להוכיח את זה. לא טוב בלתקן מכוניות(למרות שזה יותר קשור לחוסר ביטחון)לא נראה לגיל שלי, לא מרוויח הרבה יותר ממינימום כמו מספר חברים, שרוט, לא יודע לדבר עם אנשים , ליצן החצר והכי חשוב, אפילו להחליף לקורולה חדשה אין לי אפשרות.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
קלאסי בנאדם, קלאסי. איפה המוח שלך?

תענה להן שאתה מתנצל אבל עברת תאונת אופנוע ואתה בשיקום בלוינשטיין, קומה ג' חדש 103, בין השעות 16:00 ל 18:00. כל יום אחת אחרת. יש לחלק מהבנות קטע של לטפל במישהו (אושריקו לתשומת לבך). הבעיה תהיה כשתתאושש...

מדוייק.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...