Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

/b/ זה משהו אחר, שלא מדברים עליו

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא בהכרח לשני הכיוונים.

הכרתי בנות שהתייחסו לטינדר כאל אפליקציית היכרות לכל דבר, אני בטוח גם שמה-OKC גם יוצאים סטוצים.

אבל אולי אתה מתכוון מבחינה "רשמית"...

ברור, לא אמרתי את זה. אמרתי שאם הוא רוצה למצוא סטוצים, טינדר זה מקום הרבה יותר מתאים. כמובן שבשתי הפלטפורמות אפשר למצוא הכל.

אנא עראף חתיך, יש לי אחלה גוף יחסית לשאר הגרוטאות בגילי אבל לא הייתי נסחף עם חתיך.

נראה לי קצת דבילי לשים בגילי תמונת גוף...

זה לא מה שהתכוונתי. כמובן שאם יש לך גוף ששווה להראות אז תראה אותו, אבל לא כמו דוש בסלפי במראה (האמת שעדיף בלי סלפי בכלל), מספיק תמונה נחמדה עם חולצה צמודה או משהו. הכוונה היא לשים את התמונות הכי טובות שלך שמראות אותך באור הכי חיובי שאפשר (לאו דווקא מבחינה פיזית, משהו שמייחד אותך - תמונות עם נוף מיוחד, בילויים יוצאי דופן, ספורט, you name it), ולא להראות בתמונות/פרופיל דברים שנחשבים unattractive - סלפי במראה, תמונות עם עוד בחורות, תמונות שמוציאות אותך רע וכו'. תתפלא ש-90% מהאנשים לא עוקבים אחרי הכללים האלו, ככה שמספיק שתעשה את זה, ואתה כבר מעל הרוב.

נמרוד- פאב שכונתי יהיה נחמד לשיחה קלה. שיהיה קורב לביתך .שיהיה לך בקבוק יין בבית. תנסה להזרים אותה לכיוון הבית.

למה ישר למיטה? לאן יש להם למהר אם הם מכוונים לקשר רציני? כמובן שאם זה לא הכיוון, אז בטל מה שרשמתי, ושיתן בראש. אבל אם כן, אז המלצתי היא קודם לנסות להכיר ולהתחבר ברמה האישית, ואח"כ ברמה המינית (לזה יהיה מספיק זמן בעתיד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם גישה אחרת, שאומרת שדווקא כדאי להכנס למיטה כמה שיותר מהר.

כי ברגע שזה קורה, הבחור בעצם מתחילה יותר להקשר אליך. (בהנחה שהכל עבר חלק)

אין לי מושג אם זה נכון או לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בזה משהו, וזה נכון לשני הצדדים. אבל אתה מסתכל על זה הפוך - זה צריך להגיע כשהקשר כבר (יחסית) עמוק ע"מ להעמיק אותו עוד יותר, ולא ע"מ להעמיק אותו "אינסטנט". ככה לפחות אני רואה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם גישה אחרת, שאומרת שדווקא כדאי להכנס למיטה כמה שיותר מהר.

כי ברגע שזה קורה, הבחור בעצם מתחילה יותר להקשר אליך. (בהנחה שהכל עבר חלק)

אין לי מושג אם זה נכון או לא...

אם זה בחור שאתה מנסה שיקשר אליך זה כבר דיון אחר.

וברצינות: פרספקטיבה קצת מניפולטיבית, לא?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז התנור עובד..זרוק את הקבב בפנים.

נעלו אותנו בגג של עזריאלי.. הכי הזוי שהיה לי

אגב, היא אמרה לי שאני אפס כי שוב שילמתי עליה (אכלנו סושי) והיא אמרה שפעם הבאה היא משלמת על הכל.

הלכתי לבד לקחת חשבון כי ידעתי שתעשה בעיות אם אשלם עליה.

למה ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעלו אותנו בגג של עזריאלי.. הכי הזוי שהיה לי

אגב, היא אמרה לי שאני אפס כי שוב שילמתי עליה (אכלנו סושי) והיא אמרה שפעם הבאה היא משלמת על הכל.

הלכתי לבד לקחת חשבון כי ידעתי שתעשה בעיות אם אשלם עליה.

למה ככה?

נשמעת אחות.

איך חוץ מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמעת אחות.

איך חוץ מזה?

אתה יכול להסביר?

אתה היחידי שהיה אמור לאכול סושי :( .

נ.ב איך אחרי המסעדה היה?

תסביר בבקשה את המשפט הראשון?

בהתחלה היינו בגג של עזריאלי, עשינו הרבה אהבה, נעלו אותנו שם והיה מוזר.. 10 דקות מעצבנות וארוכות ניסינו להבין איך יוצאים משם.

אחרי שיצאנו זה היה חוויה מצחיקה והלכנו לבלאק. הם אמרו שהם יקח חצי שעה עד שההמבורגר יצא אז אמרתי להם תודה רבה והלכנו למקום אחר, לסושי שם.

דיברנו הרבה היה הרבה מגע צחקנו הרבה. באמת היה מושלם.

עד שהיא סיפרה לי שהיא ממש רוצה שזה ילך בינינו והיא ממש רצינית ונפתחתי עד הסוף ואמרתי דברים שמוטב היה לשמור למאוחר יותר.

היא אמרה לי הרבה שהיא אוהבת אותי ובווצאפ כל הזמן מאמי ולבבות ואני מאופק כל הזמן והיא שאלה בעדינות אם אני אוהב אותה גם והיה לי קשה להסתיר את זה אמרתי לה שכן (זה האמת) אבל אני מאוד מאופק בינתיים ולא מראה לה את זה וסיפרתי לה את הסיפור עם הבחורה הקודמת.

בכללי הייתי צריך ללוות אותה עד לוד אבל הרגשתי חיבור מדהים ליוויתי אותה עד התחנה שלה, התחבקנו איזה 5 דקות ממש חזק והיא אמרה לי כמה היא אוהבת אותי וכמה טוב לה איתי וכמה היא רוצה שזה יעבוד, אמרתי לה גם אותו דבר, נישקתי אותה כמה פעמים והיא הלכה הביתה.

אני מרגיש שטעיתי שחשפתי את זה כל כך מוקדם.

מה אתם חושבים? אני ממש מקבל רושם שהיא לא בחורה של משחקים אבל אני נכבתי חזק מהקודמת ואני עדיין מפוחד וחושש להפתח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...