Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע 20vt שיפורים

שימו לב! השרשור הזה בן 2817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטורבו הנ"ל יושב בצורה מושלמת על הסעפת ואתה לא צריך דאון פייפ, מתאמים, ווסגייט אחרים וכדומה.

אתה כן צריך לצרוב תוכנה מחדש.

בדוק טוב טוב שיש לך 001 ולא 023.

אם יש לך 023, אתה חייב להחליף טלטלים אם אתה לא רוצה לשבור אותם מהר מאוד.

ממליץ לך לשלב עם הזרקת מתאנול ואינטרקולר רציני.

עם סט אפ מלא ותוכנה טובה, אתה יכול להגיע ל220-250 כ"ס.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטורבו הנ"ל יושב בצורה מושלמת על הסעפת ואתה לא צריך דאון פייפ, מתאמים, ווסגייט אחרים וכדומה.

אתה כן צריך לצרוב תוכנה מחדש.

בדוק טוב טוב שיש לך 001 ולא 023.

אם יש לך 023, אתה חייב להחליף טלטלים אם אתה לא רוצה לשבור אותם מהר מאוד.

ממליץ לך לשלב עם הזרקת מתאנול ואינטרקולר רציני.

עם סט אפ מלא ותוכנה טובה, אתה יכול להגיע ל220-250 כ"ס.

בהצלחה

תודה רבה אחי

ה001 זה מה שמגיע באאודי tt קוואטרו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יושב לך GT28 שמתאים ל2.0T לא?

אם כן אני חושב שהוא קצת שונה.

ג'ימבו, זכור לי שה023 יושב אחד על אחד מבחינת הדאון פייפ והספעת, רק צריך להחליף למזרקים בעלי ספיקה גבוהה יותר.

אתה סגור על עניין האי התאמה? האם אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי נוצרה כאן איזה אי הבנה, יש להחליף טלטלים בכדי לשדרג תוכנה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

אתה יכול לשדרג תוכנה בלי קשר האם יש לך שיער מתולתל או חלק.

אבל אם אתה שם ג'ל (טורבו K04-023) אתה חייב להחליף טלטלים אחרת הטורבו שנכנס חזק ומוקדם מאוד וישבור אותם.

אם אתה משקיע בג'ל יוקרתי כגון GT28RS שנבונה פול בוסט בסביבות ה3K סל"ד, אפשר למשוך על הטלטלים המקוריים (אני נסעתי ככה שנתיים 13K ק"מ בערך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.. קניתי ממש עכשיו את הרכב הראשון שלי שיש לו טורבו. seat ibiza fr 2008 20 vt 1.8t

לא קופרה. (150 כ''ס). חוץ מתוכנת ניהול אבסולוט היא סטוק.

רציתי לשאול אם אני רוצה להתקין turbo timer ,שמאפשר לצאת מהרכב עם המפתח לנעול והמנוע כבה לבד, האם זה אפשרי לרכב זה? האם רצוי? או שחבל על הכסף?

דבר נוסף, האם לרכב כזה שלא משופר מבחינת צנרת וכו', מומלץ להרכיב פורק לחץ פנימי משופר?

הבנתי כבר שהחיצוני לא ייתן מי יודע מה ככה, מה גם שלא חוקי וצריך לקמבן כי הדוושה של המצערת היא אלקטרונית.

אשמח לתשובה תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה TURBO TIMER, בעיקרון אתה יכול לחנך את עצמך לבצע את אותה הפעולה במספר דרכים:

1. במידה ונהגת "חזק" ואגרסיבי עם לחיצות כהוגן וטיול בסל"ד גבוה מאוד, לפניי כיבוי המנוע, נסה להגיע לחניה או להחנות את הרכב ולנהוג בסל"ד נמוך, המתן חצי דקה בסרק וכבה את המנוע.

2. במידה ואתה נוהג באופן רגוע, לא מאיץ יותר מדי ולקראת החניה לאחר נסיעה רגועה במילא, אתה נוהג מאוד רגוע, אין טעם להמתין יותר ממספר שניות בודדות לפני כיבוי המנוע.

הכל תלוי בסגנון ואופי הנסיעה שלך, רצחת את הטורבו? המתן חצי דקה עד דקה, תן למאווררים שלך לפעול עד שיכבו, תן לטורבו להתקרר מפעולת סרק המנוע ולאחר מכן, כבה אותו.

ברמה הכללית, רכבי טורבו מודרניים מקוררים עם מים וגם שמן, העניין הוא, לא לכבות מיידית לאחר נסיעה אגרסיבית מאוד, למנוע התקררות פתאומית, סדקים, בלאי מואץ ושריפת מעבר השמן (השמן נשרף מהטמפ' הגבוהה בפתאומיות) וכו', זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...