Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשנו!! גם לנו יש קקטוס דיזל

מלטבשי
שימו לב! השרשור הזה בן 2259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום לאחר המתנה מורטת עצבים וציפייה רבה (הרבה בזכות השרשור של דיסקו) קיבלנו את האוטו של קישקשתא.

הצבע הוא כסוף עם איירבאמפ חום. בפנים הצבעים חומים.

הרכב הוזמן במסגרת המבצע של הוט. מעבר לכך אי אפשר להרחיב. הרכש ונמסר בשורק - היכן שהיה אירוע לובינסקי.

על השעון יש 3 ק"מ, קצת יותר מרבע מיכל דלק. מקבלים הדרכה מלאה על האוטו, הדיבורית והטלפון מחוברים ומשוחררים!

למעט חיישני חנייה אחוריים ומרים שמשות לא הותקנו תוספות ברכב. אין כמו להניע בלי קודן.

זה המקום להודות לאנשי לובינסקי על שתמכו ועזרו בעניין ההזמנה ברכב הזה. עם הרכב התקבלה התחייבות לטרייד אין במחירון בהפחתה קבועה. זוג מחזיקי מפתחות (המלצה אישית, תפסיקו להביא את הסוג הזה. הם נשברים בקלות. אשמח לתת לכם קישור למחזיקים איכותיים וזולים).

איך האוטו? אז היום הוא נסע כ-100 ק"מ. בפקקים של המרכז, בעליות לירושלים ומעלה אדומים. ממוצע צריכת דלק לפי מחשב דרך - 1:19.

הנסיעה שקטה מאוד, (כמעט לא מרגישים שזה דיזל בהתגלגלות בעיר), זמינות כוח יפה ונוחות מרשימה. דיבורית מעולה ונוחה, השמיעה משני צידי השיחה מעולה. יש מחזיק כוסות אחד מתחת לכניסת ה-USB.

בקשה לאנשי לובינסקי שקוראים:

בזמן המסירה נאמר לנו שאפשר לפתוח את האופציה לרמקולים מאחור ואף הופננו למוסך כדי לאפשר אותם. משום מה לאחר בדיקה הסתבר לאח שלי שנשאר עם האוטו שאי אפשר. אבל לרכוש רמקולים כתוספת בסכום של כמה מאות שקלים ניתן. נשמח אם תפנו את הבקשה למחלקה הטכנית ותפתחו לנו את האופציה מכיוון שיש רצון להרכיב ברכב מערכת הגברה ופתיחת אופציית הרמקולים מאחור תועיל לנו מאוד.

ביציאה מהסוכנות, ממש בדלת, פתאום קוראים השם שלי. מסתובב ורועי נחמיאס, מנהל המותג, קורא לי.

מוודא שהכל על הצד הטוב ביותר ושאין בעיות. נפרדים בחיוך ולחיצת יד!

מאחל לעוד רבים לרכוש רכבים מלובינסקי,

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש ותהנה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב ותתחדשו.

בקצב הזה בקארספורום יצטרכו לפתוח פורום חדש רק לקקטוסים עם חלוקה לדיזל טורבו ואטמוספרי, וכמובן אופטופיק למקוקטסים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם על הברכות.

אני חייב לציין, היחס שקיבלנו מרועי, ומהסוכנת מאיה,היה מצויין.

למרות שאפשר לקרוא לנו "לקוחות קשים" כל דבר נענו בסבלנות.

קצת על "קישקתא" (חחחח אימצתי את השם) על תהליך הקניה והמשך לדברי של אחי.

תהליך הקניה התחיל לפני כחודש, שבמהלכה החלפתי צבע 3 פעמים,התחלתי מאפור כהה, עברתי ללבן והגעתי לבסוף לכסוף.

בחרתי בצבע הזה כי ראיתי אותו על הכביש וממש התאהבתי בו, וגם כי הוא לא היה במלאי.

הרכב הגיע ישירות מהמכולה ישר להתקנות, לא חיכה במגרש שלהם.

אמנם נסעתי על הרכב רק 100 ק"מ, אבל בהחלט מחזק את דברי של אחי.

בפנים הרכב כמעט ולא מורגש שזה סולר, נוחות הנסיעה מעולה והכי חשוב הרכב חסכוני ברמות מטורפות.

מערכת השליטה, התגלתה כנוחה מאוד, קלה להבנה וצריך רק קצת תרגול כדי לשלוט בזה לחלוטין.

הדבר היחיד שהציק לי זה רעש של צקצוקים מתוך דלת הנהג, כנראה שנובע מהתקנות שביצעו ברכב.

יאללה מספיק לחפירות...צירפתי תמונה ובהמשך אצלם עוד

קישקתא.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת רכב מדהים, הזלתי ריר.

אחכה לעוד תמונות במטרה להמשיך לרייר :D

תתחדשו!

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב ותתחדשו.

בקצב הזה בקארספורום יצטרכו לפתוח פורום חדש רק לקקטוסים עם חלוקה לדיזל טורבו ואטמוספרי, וכמובן אופטופיק למקוקטסים.

ועוד אומרים שאין בישראל ביקוש לידני.

במחיר הנכון אפשר למכור הכל.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אהבתי את שילוב הצבעים, תתחדש!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלון בצבע חום ממש יפה. הכורסאות הקדמיות ממש נוחות ומאחור יש מרווח גדול, גם למבוגרים (כאשר נוהג אדם בגובה 1.75 מטר בערך).

המזגן טוב ליושבים מאחור כאשר מגבירים מעט את מהירות המפוח אבל לאחר שהתקרר חלל הרכב אפשר להוריד בחזרה. הקור נשמר.

להצללה כרגע חושבים על וילונות נצמדים עם מגנטים לכלל החלונות (חוץ מהקידמי כמובן).

הצללה עם פילם לא באה בחשבון.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

הצבע הכסוף מתאים מאוד לרכב!!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד אומרים שאין בישראל ביקוש לידני.

במחיר הנכון אפשר למכור הכל.

אפשר להרגע, ה"באז" כאן בפורום לא באמת מייצג את הקהל הישראלי, עדיין האוטו הזה נמכר די במשורה. די להציץ בנתוני המכירות בשוק המקומי, לא קטסטרופה, אבל גם לא הצלחה מסחררת. מקווה מצידי שזה ישתנה ולטובה, האוטו הזה באמת ראוי להצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...