Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנהלים/ספורטיבי ב150-200 אלף ש"ח

ramsha
שימו לב! השרשור הזה בן 2827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קבלתי מתנה ואני מחפש להשקיע את הכסף ברכב איכותי ומהנה לנהיגה. מחפש רכב מנהלים / ספורטיבי 4-5 דלתות (יש ילדים), אפשר גם משומש עד שלוש שנים על הכביש. אמין בלי הרבה התעסקות. נסעתי בארה"ב בניסן אלטימה ונהניתי, בארץ לא רואים אותה :shock: אם כבר נראה לי הסופרב של סקודה - קראתי שהטיפולים יקרים? מבחינת רכב ספורט, חושב על הגולף GTI החדשה? או על במו 3? אבל לא רגוע מבחינת האמינות, בגולף קראתי על בעיות בגיר ואכילת שמן. תודה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בתקציב הזה, יהיה נעול על הסופרב החדשה. עם המנוע 1.4 והאבזור הגבוהה וישאר לך עודף לשלם את הביטוח והאגרה שתבוא בשנה הראשונה. תמורה טובה מאוד לכסף ללא ספק.

שאר המכוניות שאמרת הם הבדל של שמיים בארץ ולא רלוונטים אחד לשני (לפחות בשבילי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה רכב אתה נוהג עכשיו?

אם אתה מחפש את השילוב של היוקרה/הנאה סדרה 3 לדעתי נותנת את התמורה הטובה ביותר.

בתקציב הזה אתה יכול לרכוש רכב בן שנתיים לערך שעוד נמצא באחריות.

באופן אישי אני ממליץ על ה-320 לפחות.

כמובן שצריך לקחת בחשבון עלות ביטוח, אחזקה שוטפת וטיפולים יקרים יותר ממשפחתית רגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סופרב בארץ עד מרץ 2017 או משהו כזה, בגלל בעיות אספקה ואי עמידה בביקוש. לפיכך, ולפי זה שנהנת לנהוג באלטימה, הייתי קונה סופרב יד שנייה מאובזרת, שתיתן יותר מהסדרה 3 בכל אספקט חוץ מסמל והנאה מנהיגה.

אישית הייתי מתמקד בשתי המודעות הללו:

סופרב 1.8 מאובזרת (אקסקלוסיב, אחת מתחת ל-L&K הבכירה ומעל אמבישן הבסיסית וסטייל האמצעית). נסועה 10 אלף, מחיר 190K. קישור:http://m.yad2.co.il/Cars/PrivateInfo.php?CarID=6539bf354ec0f79b8511c8dc257399e0ea0&utm_campaign=m-ToAd&utm_source=Whatsapp&utm_content=Cars.

מצד שני יש לך סופרב 2.0 עם אותה יחידת הנעה מעולה של הגולף GTI ו-DSG6 האמין יותר, אבל פחות מאובזרת (תכלס ההבדל לא כזה גדול) במחיר של נגיעה פחות מ-200 אלף. קישור:http://m.yad2.co.il/Cars/PrivateInfo.php?CarID=500babbd566dac5dfa6b5b682b021fd9e57&utm_campaign=m-ToAd&utm_source=Whatsapp&utm_content=Cars

עוד על רשימת האבזור הארוכה של הסופרב בשלל גרסאותיה- http://www.skoda.co.il/wp-content/uploads/2016/04/Superb-Catalogue-2.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1+ ל-S60 לא ספורטיבית - אבל מכונית מנהלים מהירה.

אם נהנית מהאלטימה - לא הייתי פוסל מה גם שהיא מוצעת כרגע במחיר אטרקטיבי של 165K, ונראה לי שהמחיר נתון למיקוח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוסיף עוד קצת שמן למדורה ואציע את האינפיניטי G37.

בתקציב הזה זאת הייתה הבחירה שלי. אתה יכול לקנות אחת בת 3 מ-2013 בתקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהתלבטות שלך ואם אתה נעול על סדאן אז BMW 320 היא הכי ספורטיבית שיש ותוכל למצוא 2013-14 כזו שבאחריות עדיין.

רק קח בחשבון שמבחינת מערכות בטיחות ואיבזור בשנתון הזה כבר מיושן.

- נהגתי גם על סדרה 1 והיא מהנה מאד אך קטנה למדיי - לדעתי תוכל לקחת כזו חדשה ומאובזרת

נק' למחשבה - אני מאד אוהב את הניסאן מקסימה החדשה ויש עליה ביקורות טובות בחו"ל אך היא כ 230K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...