Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לעשות עם טנדר מוסו מזדקן

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 2828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזוב

אם הוא שווה לאחר 36K אז הוא שווה לך יותר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השאלה היא אם אתה מוכר האם אתה קונה משהו במקום.

אם התשובה חיובית אז כל רכב נורמלי יעלה לך יותר בפחת ואחזקה אבל אם לא אתה צריך לעשות את החשבון אם העלות שווה לך את הכיף של להחזיק אותו.

אופציה נוספת היא להיפטר דווקא מהחדש ולהשאיר אותו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיקול הכלכלי:

נותנים לך היום 7.0 שאין לך בכיס. אם תחזיק אותו לא תקבל 7.0 ותוציא מהכיס 15.0 (ותישאר עם רכב ששווה 7.0) - כלומר להישאר איתו עולה ל 22.0 אלף...

...דעתי - להעיף. הרווחת או לא הפסדת 22.0 אלף.

איפה בחישוב הזה מופיע רכב חדש שיחליף את הקיים?

הרי פה אתה אומנם לא הפסדת 22 אלף שקל אבל את הרכב אין לך.

עכשיו בוא נעשה סימולציה כמו שצריך, כלומר החלפה בטנדר 4 על 4 מקביל חדש יותר ולא ביונדאי i20.

כמה עולה טנדר כזה מודל 2012 נניח? שגם יש לו על השעון כבר 150 אלף ק"מ. כמה אלפי שקלים בשנה הוא יורד? כמה עולה להחזיק אותו?

מה שווה חישוב שלוקח בחשבון רק את הרכב השין ולא את המחליף?

זה כמו לשאול: מה יותר זול, להחזיק אוטו או לא להחזיק אוטו. התשובה ברורה, יותר זול לא להחזיק. אבל אז אין לך אוטו.

זו סתם שאלה, אין לראות בזה המלצה להשאיר את המוסו.

פשוט באיזשהי נקודה מגיעים למצב שזהו, נמאס, יש יותר מידי בלאי ותקלות ורוצים להתקדם. ומתקדמים. אבל זה לא שזה יוצא יותר זול, בדיוק ההפיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בכל זאת מחליט להשאיר אותו, המוסו הוא גדול ובולט.

תמתג אותו באופן שימשוך תשומת לב עם פרטי העסק שלך והשתמש בו כשלט מתנייע.

אני עושה משהו דומה עם העסק שלי כבר כמה שנים ובאופן חד משמעי - זה עובד.

Sent from overseas using Tapatalk

• אהבתי 1

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Buki,

אני מסתמך על המשפט הזה:

יש לי את הרכב שלי, מה אני צריך עוד אחד רק בשביל שיעשה משלוחים ולהוציא עליו הוצאות מיותרות של ביטוח+טסט+אחזקה?

ומסיק ממנו שאין שום צורך ענייני להחזיק את הרכב הזה.

תמתג אותו באופן שימשוך תשומת לב עם פרטי העסק שלך והשתמש בו כשלט מתנייע.

אני עושה משהו דומה עם העסק שלי כבר כמה שנים ובאופן חד משמעי - זה עובד.

מממ...ואז מי שיראה אותו יחשוב לעצמו "וואו, זה ממש עסק מצליח אם הוא לא מסוגל לעשות ליסינג לטנדרון חדש ומשתמש ברכב גדול, מזהם, ובעיקר ישן נורא. כן, זה עסק שאני רוצה לעשות איתו עסקים".

אם אתה עושה את זה בעצמך כמה שנים, תחשוב רגע מה המסר שהרכב מעביר, מה המסר אם אתה או עובד שלך 'חותך' מישהו על הכביש או חונה רק לשניה בשביל להביא מנת שווארמה, וכד'.

הפרסום החיובי הברור הוא לא חד-ערכי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי מישהו יבוא ויגיד - איזו "שיקית" הפרסומת על טנדר מיושן ?

לא כל אנלוגיה צריכה ללכת לכיוון השלילי או להניח שמכיוון שזה רכב ישן - אז העסקים שלו קקה וכו'.

(ומה עם שלל מרצדסים מזארטים ופורשות, שעומדים באמצע הכביש, בחניות כפולות ומכופלות, נניח באיזור כיכר המדינה בת"א ? מביאות פרסומת שלילית לבעלי ורכבי יוקרה ?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ בהחלט נכון, מה שרציתי לומר הוא שיש השלכות לשני הכיוונים.

רכב יקר מדי בהחלט יכול לשדר "וואו, יש לו כסף לכזה רכב, הוא בטח שוחט את הלקוחות שלו במחירים"

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עושה את זה בעצמך כמה שנים, תחשוב רגע מה המסר שהרכב מעביר, מה המסר אם אתה או עובד שלך 'חותך' מישהו על הכביש או חונה רק לשניה בשביל להביא מנת שווארמה, וכד'.

הפרסום החיובי הברור הוא לא חד-ערכי.

התנהגות בריונית בכביש היא לא לגיטימית עם רכב ממותג ובלי.

במקרה שלי, הרכב שלי לא נוסע הרבה. הוא חונה (כחוק) בחניונים מסויימים, באיזורים כאלה שניתן להבחין בו מרחוק.

בגלל גודלו, הוא לא "עובד" כל הזמן.

בימים שהוא חשוף לקהל, ניתן להרגיש באפקט.

הוא החזיר את ההשקעה (הזעומה) כבר מזמן.

81d3f5401820159d499c4cea99b856f6.jpg

*ולפני שקופצים שהוא חונה בחניה משולשת, בתמונה הוא חונה באישור במתחם שנסגר עבור אירוע

Sent from overseas using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מבחינתי זה מתחלק לשניים:

שלט נייד זה רעיון לא רע, אבל דאג שהרכב יראה סביר פלוס.

אני לא חושב שרכב פרסומת חייב להיות חדש/מיוחד/בולט אבל בטח אחד שלא יזנה את העסק (חיפושית חבוטה זה עוד "חמוד". מוסו חבוט זה דבילי).

אופציה נוספת: שימוש על אש קטנה, משלוחים וכו'.

במצבים הנ"ל הייתי משאיר אותו.

אבל - אם אתה לא מעוניין בפרסומת כזו או יכול להסתדר במשלוחים עם הרכב השני - מוכר אותו ומהר.

cut loses.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמכור במחיר פצצה שחרר

אם לא, למה להיות פסימי תיקון 5000 ש"ח ועוד תיקון 5000 ש"ח אולי יגיעו אולי לא

ונניח ויגיעו ותיקנת , אתה אח"כ נוסע בשקט עוד מספר שנים.

אם אין לך שימוש בו

מכור במחיר הגבוה ביותר שתשיג מבלי לנסוע בו כרגע, כדי שלא ייפלו עליך מרעין ובישין

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל העצות, הכיוון של לשמור אותו למשלוחים בלבד ולמתג אותו נשמע לי הכי טוב.

YNV, יש לך סניף BBB? :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...