Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת TPMS חיצונית - למישהו יש ניסיון?

שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

לאישתי (I20 2013) יש מנהג לא לבדוק או למלא לחץ אויר, וחשבתי לרכוש מערכת TPMS שתתריע לה בירידת לח. או שאני אוכל לבדוק בקלות. ראיתי בעלי אקספרס ודומיו המון מערכות כבר יותר מתקדמות מהפקק עם הירוק/צהוב/אדום ושלא דורשות פירוק של הגלגל והרכבה של הסנסור בפנים.

האם מישהו הזמין/התקין כאלו?

האם לדעתכם המשקל של הסנסור משפיע על הצמיג ויש צורך באיזון גלגלים?

לינק למוצר לדוגמא:

http://www.aliexpress.com/item/2016-Hot-Selling-Professional-Auto-Wireless-4-External-Sensors-Tyre-Pressure-Monitoring-System-for-Car-TPMS/32652461678.html?spm=2114.30010308.3.173.4SFvZD&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_1_10057_10056_10037_10055_10049_10059_10033_10058_10032_10017_405_404_106_10040_105_104_10060_103_102,searchweb201603_6&btsid=1e6314f6-cd2e-4464-85ca-eafe5e0435ad

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי את זו,

http://www.aliexpress.com/item/Car-TPMS-for-toyota-4-external-sensors-PSI-BAR-diagnostic-tool-tpms-careud-tpms-tyre-pressure/32466856886.html

המערכת מתאימה למאזדה, אפשר לשים את המסך במקום כפתור,

נסה למצוא מערכת שמתאימה לאוטו שלך (כמובן אם תרצה, ושוב אני מדבר על המסך),

המערכות עצמם אוניברסליות.

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גונבים את זה בקלות?

הרי תוך שבוע יעלימו לי 2 לפחות ואם זה מודד לחץ אויר אז אחרי שבוע יעלמו 4.

אני הרכבתי מכסים מאלומיניום מוברש ברכב אחד שלי,קניתי סט של 20 יחידות.

גנבו כבר 10 יחידות מהרכב חזרתי לפלסטיק שחור רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסו גם חנויות ONLINE לתחום הCARPC

mp3car.com

mo-co-so.com

אתם תוכלו למצוא שם חיישנים אשר יושבים בתוך בית הגלגל ואכן חשוב לבדוק אם החיישן הוא אוניברסלי או מתאים לסוג מסויים של יצרן רכב.

יש מערכות כאלו אשר ניתן להתחבר אליהן באפליקציה דרך סמארטפון ויש כאלו עם מסך עצמאי.

ועוד טיפ קטן - תמיד אפשר לצבוע את הפקקים בשחור אם אתם רוצים חיישן חיצוני.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה לזה יותר שוק.

היתה לי מערכת של Hella ברכב הקודם שהחזיקה 10 שנים, כולל חיישנים פנימיים. הייתי צריך להחליף חיישן אחד כי הדקתי את הונטיל חזק מדי ושברתי את הפיה.

היום יש בעיקר זבל סיני.

חיישנים חיצוניים זה נחמד, קל להתקין ולא צריך לפרק צמיגים. הבעיה היא שהם קלים לגניבה (תלישה אכזרית, אם יש לך משהו נגד גניבה), הם מעצבנים כשאתה צריך למלא אויר בתחנת דלק כי צריך להוריד אותם והם יכולים גם לדלוף אם לא מתקינים אותם טוב בטעות. מצד שני, יש להם סוללה חיצונית שאפשר להחליף חופשי. בניגוד לחיישן פנימי שכשהוא מת, צריך להחליף את כל החיישן וזה יקר תחת.

הבעיה עם המערכות הסיניות והחיישנים הפנימים הם שהסוללה נגמרת תטך שנה שנתיים ולא 7 שנים כמו שהם אוהבים להצהיר ואז לך תתקע עם החלפת חיישנים ב 80 דולר ופירוק צמיגים. גם לא תקבל החזר או אחריות כי לא מזיז להם. תקרא קצת ביקורות באמזון.

hella יצאו מהתחום כי ברוב המכוניות היום (מ 2007 בארצות הברית לפחות), יש מערכת לניטור לחץ אויר מהיצרן (לא שהן כאלה טובות, אגב).

בקיצור, התלבטות רצינית.

אצלי גם יש ג'נטים של BBS, והונטילים שם בקוטר לא סטנדרתי, אז אני צריך לקנות ונטיל מיוחד לחיישן פנימי של TPMS ב 100 דולר לרביעיה בכלל. בגלל זה אופציה של חיישן חיצוני יותר טובה לי.

אגב, המערכת של Hella הצילה לי 2 צמיגים.

TPMS זו אחלה מערכת, כשהיא עובדת.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו הזמין/התקין כאלו?

חכה עד שגנה הCROCודיל יבחר, ואז תדע מה נכון.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...