Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מד מהירות חיצוני

falul
שימו לב! השרשור הזה בן 2821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בת משפחה עברה מC4 עם מד מהירות ענק מתחת לשמשה לפיג'ו 308 עם מד מהירות שההגה מסתיר לה.

איפה אפשר להתקין מסך קטן שיראה את המהירות או שיקרין על השמשה?

אשמח להמלצות אם בכלל שווה להכנס לזה..

יש לי בעיה עם פינלנד שהם רק אומרים מה לא! הם הרי לא מייצרים בעצמם מכוניות, אז מה הקטע להגיד 12654848.jpg יש לכם אלטרנטיבה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף לבדוק אם תנוחת הישיבה, כולל כיוון ההגה ככל שמתאפשר, נכון? לפני שנכנסים לכל מיני הרפתקאות כאלו.

לפי גוגל אני רואה שגם בשנתונים מסויימים ניתן להציג את המהירות על המסך בין שני החוגות. אם זה רלוונטי ועוזר.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבדוק את זה.

ניסינו כבר לשנות את תנוחת הישיבה וכו'..

אני רואה שיש באלי אקספרס את המקרני שמשה האלה (OBD2) אבל צריך מישהו שיתקין בלי לשבש את כל החשמל של הרכב...

יש לי בעיה עם פינלנד שהם רק אומרים מה לא! הם הרי לא מייצרים בעצמם מכוניות, אז מה הקטע להגיד 12654848.jpg יש לכם אלטרנטיבה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המוצרים האלו (למעט איזה סרטון או שניים ביוטיוב).

אבל לא חושב שההתקנה דורשת משהו מעבר לחיבור לשקע OBD, כך שאם יהיו צרות, זה יהיה רק בגלל המכשיר עצמו ולא בשל ההתקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נקרא HEADS UP DISPLAY

ואם תביט בפרוייקט אופטימוס עמוד 24 לדעתי על סקירת מוצרי דיטק אתה תראה שם אחד מעניין במיוחד.

לא הבנתי מה מיוחד בהוא מהפרוייקט...

ממה שאני קורא ההקרנה על השמשה זה פתרון די חלקי וסיני... מישהו מכיר אולי צג קטן ודיגיטלי או שעון שיכול להתחבר ל OBD2 ולהראות את המהירות?

משהו כזה..

tach-clock.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכל כך מיוחד במכשיר שיש לו שם באלפא זה שהוא גם משקף את מסך הסמארטפון שלך על גבי השמשה הקידמית.

ואתה יכול גם להתקין TORQUE או DASHSCAN של פאלמר או REV על הסמארטפון שלך במקום להתקין שעון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו אחלה פתרון!

אפשר להשיג מתאם OBD2 לאיפון בארץ או שזה רק מסין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מתאם OBD2 לאייפון יש סורק OBD2 שעובד בWIFI וזה יתאים לכל אייפון ולתכנת REV.

אני באמת לא יודע מי בארץ יחזיק סחורה שכזו - אליבאבא המהיר, צ'יינה באי, דיל אקסטרים ושות'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבדוק את זה: אנג'י- מוסך בידיים שלך

אני רואה שיש להם מתאמים באוטו-דיפו, סביר להניח שזה יתאים עם כל אפליקציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...